59553

Бінарний урок. Весна в житті тварин

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Обладнання: ілюстрації тварин предметні малюнки індивідуальні картки карта Великобританії аудіозапис пісень. Сьогодні на уроці діти ми поговоримо про особливості життя тваринного світу весною. Актуалізація знань Зараз ми відгадаємо загадки про тварин...

Украинкский

2014-05-08

42 KB

0 чел.

Бінарний урок

"Весна в житті тварин"

(3-й клас)


Мета: узагальнити довкілля і поглибити знання учнів про особливості життя тваринного світу весною на основі власних спостережень та знань, стриманих з інших джерел інформації, розвивати спостережливість; викликати почуття турботливого ставлення до тварин, навколишнього середовища – англійська мова; активізувати навички та вміння усного мовлення на основі вивченого тематичного матеріалу; закріпити знання про множину іменників, що означають назви диких та свійських тварин, удосконалювати навички вживання мовних структур; виховувати повагу до мов інших країн, прагнення їх вивчати.

Тип уроку: бінарний.

Обладнання: ілюстрації тварин, предметні малюнки, індивідуальні картки, карта Великобританії, аудіозапис пісень.

Хід уроку

1. Організація класу

2. Вступне слово вчителя

Весна – найпрекрасніша пора року. Вона вступає в свої права після холодної, морозної зими. Тому навіть перші незначні зміни у природи, що несе із собою ця пора року, сприймаються надзвичайно гостро. Вона рясно вбирає землю в яскраві шати. Повітря наповнює безліччю п’янких пахощів, усе навколо пробуджується, оживає. Життя відновлюється, кипить, вирує – і все це яскраво відбивається в симфонії звуків, що лунають у природі.

3. Блок англійської мови

Повідомлення теми і завдань уроку.

– Так звичайно, весна – це час радощі і для людини, і для всього живого на землі.

– Сьогодні на уроці, діти, ми поговоримо про особливості життя тваринного світу весною.

4. Актуалізація знань

– Зараз ми відгадаємо загадки про тварин, але не просто будемо називати відгадки, а і згруповувати тварин за їх зовнішньою будовою. Записи груп тварин будемо вести на індивідуальних картках.

Загадки

1. Влітку любить полювати,

А зимою в лігві спати. (Ведмідь.)

2. Хто комах з кори виймає,

Про здоров’я лісу дбає. (Дятел.)

3. У лісі біля пня біготня і метушня:

Народ робочий весь день клопоче. (Мурахи.)

4. Довгий чорний шнурок поміж трав шелестить. (Гадюка.)

Ланцюжки живлення

Складемо ланцюжки живлення

Сойка, яструб, жолудь, куниця, гриби, білка.

– Від чого залежать ланцюжки живлення?

– Кому, на вашу думку, легше вижити в довкіллі?

Тест

– А зараз перевіримо вашу ерудицію за допомогою тесту.

1. в)

2. б)

3. в)

4. а)

5. б)

6. а)

Настав час відпочити.

5. Блок англійської мови

6. Новий матеріал

– Для того, щоб краще пізнати тваринний світ, ви вдома працювали по групам і приготували повідомлення про тварин. Крім того, всі прагнули дізнатися про щось цікаве із життя тварин навесні.

– Давайте спочатку поміркуємо.

– Чому весною довкілля стає веселим і гомінким? З чим це пов’язано?

Повідомлення дітей про тварин.

1. Звірі. – Як же поводять себе навесні звірі?

2. Птахи. Весняний ліс.

– Весну неможливо уявити без пернатих друзів. Незвичайно, весна для птахів – гаряча пора.

3. Комахи.

Пісня „Моя сім’я” (англійською мовою).

4. Земноводні.

– Земноводні, мабуть, одні з найдивовижніших, ні на кого гне схожих тварин, чи є життя повне таких несподіванок і сюрпризів, що, здається, наче ці тварини прибули до нас з іншої планети.

5. Риби.

6. Моделювання.

– Змоделюємо „шнуровку” модель житла тварин.

7. Охорона природи.

– Всім вам відомо, зо наша природа знаходиться у небезпечні і потребує від людини обережного дбайливого ставлення до себе.

Учись любити

Учись любити все навколо себе:

Траву і квіти, кущик, деревце.

Жучка і пташку, і блакитне небо,

Синьооке чисте джерельце.

Усе прийшло на білий світ, щоб жити,

Щоб дарувати радість і красу.

Учися дивуватись і любити

Чистеньку, мов перлиночка, росу.

Поглянь на світ – це дивовижна казка!

А квіти – це, мабуть, душа землі.

У кожній з них струмить любов і ласка,

Вони, неначе діточки малі.

Яка земля! Чарівна, пречудова!

Вона нам мати. Ми – її дитя!

Летить на землю весняна обнова,

Бурлить, вирує на землі життя!

8. Домашнє завдання

Скласти власний план спостережень за тваринами весною на наступний рік.

9. Підсумок

Розумова гімнастика.

– Чи бувають перелітні звірі. (Кажан.)

– Чи є пташине молоко? Якщо є, то в яких птахів? (Пінгвін.)

– Куди зайцю зручніше бігти вгору чи згори? (Вгору, передні лапи коротші.)

– Чи всі птахи прилітають з теплих країв одночасно?

– Що найбільше вражає людей у лелеках? (Вірність і довірливість.)

– Які птахи найдружніші? (Чайки, пташки, ластівки.)

Тест

1. Ліс – це...

а) тварини;

б) рослини;

в) тварини й росини.

2. Що спричиняє відліт птахів:

а) холод;

б) нестача їжі?

3. Хто живе у лісі:

а) ластівка;

б) зозуля;

в)  гуска?

4. У птахів передні кінцівки перетворилася на:

а) крила;

б) лапи.

5. Поширений в Україні звір з довгими задніми лапами:

а) кріт;

б) заєць;

в) білка.

6. Кажан – це ...

а) звір;

б) птах.


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

51197. Цифровое управляющее устройство в контуре управления 466.86 KB
  Цифровое управляющее устройство в контуре управления Влияние периода дискретизации. Поэтому значения управляемых координат присутствующих в ЦВМ отличаются от значений их же в объекте управления.1 h=l Наилучшие параметры по результатам проведенных опытов а0=1 1=l с дискретизацией h=100 Вывод: По результатам исследования системы мы можем утверждать что при увеличении шага дискретизации цифрового управляющего устройства качество переходных процессов в системах управления ухудшается что связанно с запаздыванием по времени вносимым...
51198. Цифровое управляющее устройство в контуре управления 660.15 KB
  Для отработки блока дискретизации рассмотрена система с неидеальным запаздывающим АС.1 Система неустойчива 0.4 Система неустойчива 0.1 Система неустойчива 0.
51199. Анализ влияния дискретизации на перерегулирование 55.18 KB
  Цель: сравнение результатов с идеальным и неидеальным АС на одном графике при различных h. Результаты исследования влияния т и h на уравнение с неидеальным...
51200. Анализ влияния дискретности цифровой системы управления на параметры автоколебаний в системе с релейными исполнительными органами 559.64 KB
  Определить зависимость частоты и размаха автоколебаний от величины Мупр а0 и а1 при h = 1. Определить зависимость частоты и размаха автоколебаний от величины Мупр а0 Т при h = 50. Определили зависимость частоты и размаха автоколебаний от величины Мупр а0 и а1 при различных h. Результаты исследования влияния а0 и h на уравнение моделирующее работу цифровой системы управления с релейными и...
51201. Исследование биполярного транзистора 497.57 KB
  Цель работы: изучение свойств биполярного транзистора в режиме постоянного тока и при переменном сигнале в зависимости от схемы его включения. Характеристики биполярного транзистора П306А: Тип прибора Проводимость Предельные значения параметров при Т=25С Значения параметров при Т=25С П306А pnp 80 04 10 005 535 01 60120 Схемы установок для исследования транзисторов: Рис.1 Схема с общей базой для исследования выходных статических характеристик биполярного транзистора...
51202. Разработка интерпретатора текстовой (теговой) разметки документа 148.66 KB
  Идея языков разметки состоит в том, что визуальное отображение документа должно автоматически получаться из логической разметки и не зависеть от его непосредственного содержания. Это упрощает автоматическую обработку документа и его отображение в различных условиях (например, один и тот же файл может по-разному отображаться на экране компьютера, мобильного телефона и на печати...
51203. Аналитическое моделирование дискретно-стохастической СМО 241.97 KB
  Цель: Построить граф состояний СМО . Смысл кодировки состояний раскрыть (время до выдачи заявки, число заявок в накопителе и т.д.). На схеме условно обозначены
51204. Построение аналитической и имитационной модели одноканальной СМО с неограниченной очередью и ее исследование 56.42 KB
  Цель: Имеется n-канальная СМО с неограниченной очередью. Входной поток и поток обслуживаний - простейшие с интенсивностями и соответственно. Время пребывания в очереди ограничено случайным сроком , распределенным по показательному закону с математическим ожиданием...