59686

Свято 8 Березня. Свято весни

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Готові Хто найбільше із усіх Любить нас дітей малих Хто про нас найбільше дбає Хто нас щиро доглядає Хто скажи маленький брате Мати Хто готує їсти нам Хто бува не їсть і сам Хто розчісує вшиває Хто Ви можете сказати Мати...

Украинкский

2014-05-09

36 KB

0 чел.

Реферат на тему:

Свято 8 Березня


Мета: Викликати у дітей позитивний емоційний настрій, виховувати почуття колективізму та взаємоповаги. Виховувати любов, повагу до матері, бабусі, виховувати чуйність. Доброту, милосердя, вдячність.

Хід заняття

І. Організація класу.

- Добрий день. Діти!

Лежать у полі ще сніги,

А води весняні шумлять,

І сонні будять береги,

Біжать, і грають, і дзвенять.

Вони дзвенять на всі кінці:

Іде весна, іде весна!

Весни ми юної гінці,

Вперед послала нас вона,

Іде весна, іде весна.

І барвінком, і рутою,

І рястом заквітчає,

Весна землю, мов дівчину,

В зеленому гаю.

ІІ. Повідомлення теми заняття.

- Щороку, коли сонце виходить на весняну орбіту, коли з вирію повертаються перші шпаки, і від подиху теплих вітрів зацвітають проліски, ми відзначаємо свято. Свято весни – 8 Березня. Міжнародний жіночий день, День Матері, Бабусі, Подруги, Трудівниці.

- Любі діти, гості наші,

Знов весна нас всіх зібрала.

Й по секрету нам сказала,

Що чарівність в ній від мами

І тому вона пригожа

Що на маму дуже схожа.

Ну а ми весну стрічаймо,

І матусеньку вітаймо.

- А зараз, я пропоную усім відгадати загадки. Готові?

- Хто найбільше із усіх

Любить нас дітей малих?

Хто про нас найбільше дбає,

Хто нас щиро доглядає?

Хто, скажи маленький брате (Мати)

  •  Хто готує їсти нам?

Хто бува, не їсть і сам?

Хто розчісує, вшиває,

Хто? Ви можете сказати? (Мати)

  •  Хто, як щось к нас болить

Цілу ніченьку не спить?

Хто найкращу казку скаже

Як дитина спати ляж

Хто співає вам пісні

Так, це любі… (матері)

  •  Хто життя свого за нас

Не жаліє в кожний час?

Хто нас вчить на світі жити

Вірний рідний край любити

Рідну мову шанувати? (Мати)

- Молодці, ви гарно вмієте розгадувати загадки. Думаємо усі ви любите своїх матусь? Тож давайте проведемо такий конкурс «Хто краще прочитає віршика для мами». Переможця чекає приз.

Потрібно три учасники, інші допомагають нам визначити переможця.

1) Сніжок на сонці тане,

Повітря запашне!

Сьогодні в ми свято –

Велике, весняне!

2) Напровесні буває

У році тільки раз

Таке чудове свято

І мами, і у нас!

3) Вже повніє брунька,

Грає долина.

Під вікном бурулька

Тане крижана.

Березень сміється

І щораз несе

Мамам в подарунок

Сонечко ясне!

- Молодці, вмієте ви і читати гарно. Та зараз, давайте намалюємо сонечко для своїх чарівних матусь. Сонечко називається «Моя мам мов».

  •  Дуже гарне сонечко! Чи не так?
  •  Вмієте ви і писати, й малювати. Вмієте ви і вірші читати. Та щоб принцесою стати, треба 10 горошин відрахувати.
  •  Оголошуємо наступний конкурс.

Дві учасниці (хто швидше відрахує 1- горошин і розділить (рис) від гречки. (Проведення конкурсу).

  •  Яке красиве свято 8 березня!

І саме від наших хлопчиків залежить те, як вони привітають своїх любих дівчаток. Оголошуємо наступний конкурс на «найкраще привітання». (Хлопчики придумують привітання для дівчат).

- Давайте подякуємо нашим хлопчикам за такі чудові привітання. А зараз, я хочу розповісти вам казку.

Жила собі Василиса Прекрасна, краса якої була незрівнянна. Скільки царевичів хотіло одружитись з нею. Вони дарували Василисі коштовності, незвичайні заморські дарунки, але ніхто не припав їй до душі. І ось одного разу, гуляючи по своєму палацу, вони почула чарівну пісню, яка долітала з саду. Цю пісню виконував простий парубок, який працював у саду. Вони одружились. І став цей парубок красивим царевичем, а слава про його чудовий голос доходила до інших держав. Василиса Прекрасна була дуже горда за свого чоловіка.

- Тому, не забувайте привітати свої мам, станете для них справжніми царевичами.

 


Моя мама мов


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

80490. ДЕРЖАВА І ПРАВО УКРАЇНИ В УМОВАХ НОВОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ (1921 — початок 1929 рр.) 59.71 KB
  Формально правову основу організації та діяльності державного механізму республіки на початку 20х років визначала Конституція УСРР 1919 р. розпочалася робота з підготовки реформи адміністративнотериторіального устрою УСРР де все ще зберігалися волості повіти і губернії. закладалися правові основи адміністративнотериторіальної реформи УСРР.
80491. ДЕРЖАВА І ПРАВО УКРАЇНИ В ПЕРІОД ТОТАЛІТАРНО-РЕПРЕСИВНОГО РЕЖИМУ (1929-1941 рр.) 208 KB
  Правовий статус України її місце у складі союзної держави Союзу РСР були законодавчо закріплені як в Конституції СРСР 1924 р. Слід мати на увазі що Всеукраїнський з\'їзд керувався директивами Комуністичної партії та постановами Всесоюзних зїздів Рад і ЦВК СРСР. вона мала право: видавати декрети постанови і розпорядження ті з них які визначали загальні норми економічного та політичного життя або вносили докорінні зміни в практику діяльності установ республіки підлягали затвердженню сесією ВУЦВК; припиняти дію і відміняти постанови...
80492. ДЕРЖАВА ТА ПРАВО КИЇВСЬКОЇ РУСІ ( VI – початок XIII ст. ) 202 KB
  ВСТУП ДО КУРСУ ІСТОРІЯ ДЕРЖАВИ ТА ПРАВА УКРАЇНИ. План: Вступ до курсу історія держави та права України. ПРЕДМЕТ ІСТОРІЇ ДЕРЖАВИ І ПРАВА УКРАЇНИ Що ж являє собою історія держави і права України Це наукова дисципліна яка вивчає: еволюцію української державної традиції в цілому; розвиток механізмів державної влади в Україні; зародження та функціонування правової системи в цілому і окремих галузей права України. Історія держави і права України вивчає факти і виявляє закономірності історичного розвитку її перш за все цікавлять юридичні...
80495. ЛИТОВСЬКО-РУСЬКА ДЕРЖАВА ТА ПРАВО (друга пол. XIV - перша пол. XVI ст.) 67.08 KB
  Державною мовою тут була давньоруська близька до української та білоруської Руська правда стала основним джерелом права литовська знать хреститься руськими іменами приймає православну віру. Йому підлягали старости військо був вищою апеляційною інстанцією в судових справах мав виключне право надання в користування земельних володінь. Московські політики твердили про спадкові права московських князів про шапку Мономаха яка ніби то доводить їхні спадкові права на Візантію і на Київ. Придбання шляхтичем маєтку не позбавляло селян що...
80496. Господарство та економічна думка суспільства Європейської цивілізації в період Середньовіччя ( V – XV ст.) 63.5 KB
  Загальна характеристика господарства Європи в V XV ст. Особливості розвитку сільського господарства. Загальна характеристика господарства Європи в V XV ст. Господарство Середньовіччя характеризується такими загальними ознаками: панування приватної власності основою якої була земля у формі феода умовнослужбове спадкове надання що дало назву системі господарства; монополія феодалів на землю яка виявлялася в принципі Немає землі без сеньйора умовний характер ієрархічна структура земельної власності що ґрунтувалася на васальних...
80497. Формування передумов ринкової економіки в країнах Європейської цивілізації (XVI – перша половина XVII ст.) 54.5 KB
  Основні аспекти розвитку господарства країн Західної Європи. Особливості економічного розвитку країн Центральної ПівденноСхідної і Східної Європи. Основні аспекти розвитку господарства країн Західної Європи Протягом 1618 ст. В економічному розвитку Західної Європи велику роль відіграли географічні відкриття кінця ХV початку XVI ст.
80498. Розвиток ринкового господарства в період становлення національних держав (друга половина XVII - перша половина XIX ст.) 113.5 KB
  Петті не був послідовним у своїй теорії трудової вартості. Звідси він змішує абстрактну працю як джерело вартості з конкретною працею як джерелом споживної вартості. Дійсно у створенні споживної вартості беруть участь і праця і земля: Труд батько багатства земля його мати . Але джерелом вартості згідно з теорією трудової вартості може бути тільки праця.