60021

Робота в текстовому редакторі Wordpad

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Обладнання: вирізані букви алфавіту інтерактивна дошка по можливості. Розминка: а Взявши з наведених нижче слів тільки остання склади складіть нові слова: Соломка пора трамвай; Молоко реле ласо б Гра Складання слів...

Украинкский

2014-05-13

89.5 KB

0 чел.

Тема: Робота в текстовому редакторі Wordpad.

Мета: Удосконалювати вміння обробляти, редагувати текст.

Розвивати логічне мислення.

Виховувати любов до предмету.

Обладнання: вирізані букви алфавіту, інтерактивна дошка (по можливості).

Хід уроку

  1.  Організація класу.

Розминка:

а)Взявши з наведених нижче слів тільки остання склади, складіть нові слова:

  •  Соломка, пора, трамвай;
    •  Молоко, реле, ласо

б) Гра «Складання слів»

Для цієї гри треба мати розрізну азбуку, тобто букви, наклеєні на картонні або паперові квадратики.

В залежності від числа учасників гри, можна взяти два, три і навіть чотири комплекти букв.

Учасники гри   розподіляють між собою букви і, не дивлячись на них, кладуть їх лицевою стороною донизу. Потім один з гравців перевертає будь-яку букву. Слідом за ним те ж саме робить його сусід справа і т. д. Коли хтось з учасників гри бачить, що з перевернутих букв можна скласти якесь слово, він зараз же складає це слово. Якщо ж хтось із гравців помітить, що з букв, перевернутих ним або іншими учасниками гри, він може скласти слово довше, то він має право для складання цього слова забрати букви у будь-якого гравця.

Гравець, у якого забрали букви, може повернути їх назад тільки тоді, коли він складе з них ще довше слово. Грають доти, доки не витратять усіх букв.

Щоб гра проходила жвавіше, в кожний комплект алфавіту слід добавити більше голосних, що дасть можливість скласти більше слів.

  1.  Актуалізація опорних знань.
  •  Які типи тексів ви знаєте?
  •  Що виконує редактор?
  •  Що таке текст?
  •  У якому текстовому редакторі ми працюємо?
  •  Який шлях до текстового редактора?
  1.  Вивчення нової теми.

Тема пояснюється за допомогою інтерактивної дошки або, якщо клас невеликий, за одним із комп’ютерів.

Сьогодні ми пригадаємо, як можна редагувати текст у редакторі.

Відкриваємо текстовий редактор Wordpad. Даний редактор містить такі основні елементи.

1 – строчка меню

2 – лінійка

3 – робоча область

4 – рядок стану

За замовчуванням у вікні розташовуються дві панелі інструментів – стандартна і форматування (див. рис. 1 та 2)

Рис.1

Рис.2

На цьому уроці ми вивчимо деякі з вказівок на панелях інструментів:

- встановлення шрифту

- встановлення розміру шрифту від 8 до 72

- напівжирний шрифт

- курсивний шрифт

 - підкреслений шрифт

          - вибір кольору

- відміна останньої вказівки

Вчитель демонструє всі дані вказівки на комп’ютері.

  1.  Фізкультхвилинка.
  2.  Робота на комп’ютері.
  3.  Вмикнути комп’ютер
  4.  Відкрити текстовий редактор Wordpad
  5.  Набрати власну автобіографію, використовуючи вивчений матеріал
  6.  Вправи для очей
  7.  Узагальнення вивченого матеріалу.

8.Вчитель приклеює в робочому зошиті лист, на якому написані число та   тема уроку, основні поняття, які необхідно вивчити.


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

70371. «ИНЫЕ ФОРМЫ» ЗЛОУПОТРЕБЛЕНИЙ ГРАЖДАНСКИМИ ПРАВАМИ 106 KB
  Итак, исходя из последовательного анализа содержания статьи 10 ГК РФ, законодателем запрещены следующие формы реализации права: а) шикана - действие лица с четким намерением, т.е. с прямым умыслом причинить вред другому лицу (редкое явление в праве)...
70372. РОЛЬ И МЕСТО ПОНЯТИЯ «ЗЛОУПОТРЕБЛЕНИЕ ПРАВОМ» В РОССИЙСКОЙ ПРАВОВОЙ ДЕЙСТВИТЕЛЬНОСТИ 62.5 KB
  С точки зрения воплощения соответствующих теоретических идей представляется небезынтересным обращение к российскому опыту современного регулирования отношений связанных со злоупотреблением правом. В отечественной юридической литературе сформировалось устойчивое мнение...
70373. ВСТРЕЧНЫЙ ИСК: ЗАЩИТА ИЛИ НАПАДЕНИЕ? 38.5 KB
  Предъявление встречного иска осуществляется по общим правилам предъявления иска. Такой способ является самым эффективным и самостоятельным средством защиты ответчика против первоначального иска истца. Условия предъявления встречного иска.
70374. ГРАЖДАНСКО-ПРАВОВАЯ САНКЦИЯ ЗА НАРУШЕНИЕ ЗАПРЕТА ЗЛОУПОТРЕБЛЕНИЯ ПРАВОМ 105.5 KB
  Как известно в самом общем виде злоупотребление гражданским правом является умышленным правонарушением сопряженным с выходом лица за внутренние пределы имеющегося в его распоряжении того или иного гражданского права правомочия...
70375. ЗЛОУПОТРЕБЛЕНИЕ ПРАВОМ: ТЕОРИЯ И ПРАВОПРИМЕНИТЕЛЬНАЯ ПРАКТИКА 169.5 KB
  Основное значение принципа недопустимости злоупотребления правом Жизнь настолько многообразна что законодатель объективно не в состоянии прямо установить пределы проявления интересов через объем корреспондирующих обязанностей установление запретов объем прав управомоченного лица...
70377. ПРОЕКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ У НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОМУ ПРОЦЕСІ ТА УПРАВЛІННІ 169.5 KB
  Слід зауважити що метод проектів започаткував низку важливих ідей. Наше завдання зрозуміти наскільки важливим є впровадження методу проектів у роботі сучасного педагога що нового дозволяє досягнути цей метод.
70378. Обучающее изложение 31.32 KB
  Цель как деятельность учеников: развитие умения письменной речи письменный пересказ прослушанного и зрительно воспринятого текста включающего слова с изученными орфограммами 3ЛР. Планируемые результаты задачи урока: Предметные: воспринимать текст на слух; выбирать наиболее подходящее...
70379. МОДЕРНІЗАЦІЯ ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ У ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ З МЕТОЮ РОЗВИТКУ КРЕАТИВНОСТІ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ 863.5 KB
  Історія і навіть повсякденний досвід дає нам безліч прикладів того, що кожна людина мислить по-своєму. Завжди знаходяться люди, що мислять інакше, ніж інші, уміють глянути на дійсність під іншим кутом зору. Нестандартність, креативність мислення лежить в основі майже усіх винаходів...