60287

Корисні і шкідливі звички

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета: Поглибити знання учнів про корисні та шкідливі звички; виховувати негативне ставлення до шкідливих звичок бажання вести здоровий спосіб життя. Є звички – квітки звички як дуби є гарні звички звички є погані.

Украинкский

2014-05-15

54 KB

1 чел.

Позакласний захід

Тема: Корисні і шкідливі звички.

Мета: Поглибити знання учнів про корисні та шкідливі звички;

виховувати негативне ставлення до шкідливих звичок, бажання вести                   здоровий спосіб життя.

Обладнення: Ілюстрації на тему;

                       слова на картках;

      зелені й червоні картки у дітей.

      

Хід заняття

  1.   Організація початку заняття
  •  Здраствуйте діти! Я дуже рада бачити вас усіх такими красивими і здоровими . Сподіваюся, що ви прийшли із чудовим настроєм.

  1.   Хвилинка психологічного настрою.

Є звички – квітки, звички – як дуби, є гарні звички, звички є погані. Вони сильніші за людей, а люди їх раби схиляють голови, наче каторжани.

  1.   Повідомлення теми і мети заняття.
  •  З цих рядків ви могли зрозуміти, про що піде мова на нашому занятті. Це – вички.

( До класу вбігають пані Користь і Шкідливість).

Вихователь:

  •  Дозвольте запитати, хто ви такі? І чого ви завітали до нас?

Пані Користь і Шкідливість:

  •  Ми прийшли дати поради вашим дітям.

Вихователь:

  •  Ну, будь ласка!

Пані Користь дає поради:

  •  Робити добро,говорити тільки правду, бути ввічливими і охайними.

Пані Шкідливість дає поради:

  •  Не дотримуватись правил гігієни, культури поведінки, не гуляти на свіжому повітрі.

Вихователь:

  •  Діти, чиї вам сподоблись поради?

Діти:

  •  Поради пані Користі.

Вихователь:

  •  Діти, давайте доведемо пані Шкідливості, що її поради погані.

(Пані Користь і Шкідливість сідають за парту).

  1.   Гра «Мікрофон».

Звичка – це ...

Корисні звички це - ...

(Діти перераховують відомі їм звички – і корисні, і шкідливі).

  1.   Гра «Корисно-шкідливо».

Виховаель називає звички, учні сигналізують картками: зелена картка – корисно, червона картка – шкідливо.

  •  Виконувати ранкову гімнстику;
  •  Дотримуватись режиму дня;
  •  Гризти нігті;
  •  Довго дивитися телевізор;
  •  Вживати алкоголь;
  •  Правильно харчуватися;
  •  Спілкуватися з людьми;
  •  Говорити неправду.

  1.   Відгадування загадок.
  •  Продукт смачний, поживний, як ліки - ефективний.

       (Мед)

  •  Рослина містить нікотин, здоровю дуже шкодить він.

      (Тютюн)

  •  Знають і дорослі й діти, що не все корисно пити. В житті погану грає роль. Здоровя ворог - ... (алкоголь)
  •  На ньому бавитись не слід бо дуже небезпечний ... (лід)
  •  Чисте, напоєне запахом квітів, дихати без нього не можна.                           (Повітря)
  •  Хто дружить із нами буде – всі незгоди він забуде. Виросте міцним, здоровим, переможе всі хвороби.

      (Вітаміни)

(Вихователь запитує в учнів:

-  що необхідно для здоровя?

-  що непезпечне для здоровя?).

  1.   Фізкультхвилинка.

Я малюю зайчика.

Раз.

Це у нього, бачите, голова.

Два.

Це у нього вуха до гори.

Три.

Це стирчить у нього хвостик сірий.

Чотири.

Це очиці весело горять.

Пять.

Ротик, зубки – хай морквинку їсть.

Шість.

Шубка тепла хутряна на нім.

Сім.

Ніжки довгі, щоб гасав він лісом.

Вісім.

Ще навколо посаджу дерева.

Девять.

І хай сонце сяє з піднебесся.

Десять.

  1.   Гра «Розсипанка».

На магнітній дощці прикріплені слова на картках, з яких потрібно скласти висловлювання про те, що не слід робити для того, щоб запобігти тютюноплінню і вживанню алкоголю.

    1.   виховувати       у                себе

силу            волі

    2.  не       спілкуватися       з     людьми,     які

                                примушують         до             куріння

та            вживання              алкоголю

Вислови:

  1.  Виховувати у себе силу волі.
  2.  Не спілкуватися з людьми, які примушують до куріння та вживання алкоголю.

  1.   Гра «Збери прислівя»

Зберіть і прочитайте прислівя як ви їх розумієте.

Здоровому                          все

                        здорово

(Здоровому все здорово).

Доки                      не           то

           служить,                    тужить.

                              здоровя                    чоловік

(Доки здоровя служить, то чоловік не тужить).

10 Закінчи речення.

  •  Як про здоровя дбаєш, так і ... (маєш)
    •  Найбільше вітамінів у ... (фруктах)
    •  Не читайте книгу у ... (ліжку)
    •  Без здоровя немає ... (щастя)

Вихователь звертається до пані Шкідливості:

  •  Чи усвідомили ви до чого закликали учнів?

Пані Шкідливость:

  •  Так, я змінила свою думку.

А дітям хочу я сказати:

                   Поки ви ще невеличкі-

  Виробляйте добрі звички,

  Щоб здоровя зберегти

  І щасливими рости.

Підсумок заняття.

- Наше заняття закінчемо такими словами:

Як є здоровя – буде все, як треба сміятиметься сонечко із неба і дітям світ постелиться під ноги, щоб ви пройшли усі дороги.


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

66220. Методы программирования. Объектно-ориентированное программирование 29.25 KB
  Структурное программирование Основные положения концепции структурного программирования были сформулированы в 60х годах XX века голландским ученым Э. Технология структурного программирования зиждется на идее о выделении множества базисных элементов...
66221. Освіта в Україні з 1917 р. до початку 21 століття 85 KB
  Навчання у школах і вищих навчальних закладах переводилось на українську мову. Значна частина шкіл перейшла на навчання українською мовою. Кошти на освітні реформи в основному давала громадськість: пожертви з боку багатих інтелігенції земств сільські сходи часто постановляли зібрати кошти на організацію навчання.
66222. Управление деловой карьерой персонала организации 97 KB
  Технология формирования резерва руководителей Кадровый резерв это группа руководителей и специалистов обладающих способностью к управленческой деятельности отвечающих требованиям предъявляемым должностью того или иного ранга подвергшихся отбору...
66223. СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ОСВІТИ В СВІТІ 146 KB
  Провідним державам успіх у світі забезпечили такі фактори: при відборі спеціалістів розум і талант переважає над походженням створена система відбору здібних і умілих для продовження навчання діє гнучка система економіки управління...
66224. Стимулирование и мотивация труда персонала 69 KB
  Мотивация в современных условиях выступает одной из важнейших функций управления персоналом и представляет собой процесс побуждения работников к активной трудовой деятельности для удовлетворения их собственных потребностей и интересов в сочетании с достижением целей организации.
66225. Роль служб управления персоналом в разработке систем оплаты труда 86.5 KB
  Разработка системы оплаты труда. Особенности традиционной тарифной и нетрадиционной бестарифной моделей оплаты труда. Разработка системы оплаты труда.
66226. Мобильность персонала организации 73 KB
  Оборот персонала – число принятых или выбывших работников за отчетный период. Требования рыночной экономики связаны с необходимостью постоянного развития трудовых ресурсов организации, которое проявляется прежде всего в постоянном профессиональном росте и развитии.
66227. Реформация и Контрреформация в Европе 33 KB
  Для успешного развития буржуазного общества нужно было изменить отношение церкви к богатству и земным наслаждениям. Широкое и разнородная реформация по своим социальным устремлением движения направленная на преобразование католической церкви...
66228. Кадровые стратегии и политика организации 111.5 KB
  Поддержание деятельности персонала также требует больших затрат. Одним из необходимых условий максимально эффективного использования персонала организации является разработка четкая формулировка и реализация кадровой политики организации.