60676

Інфознайка. Урок-гра

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета: Узагальнити та систематизувати знання отримані з інформатики на протязі року, перевірка загального рівня ерудиції. Активізація розумової діяльності учнів.

Украинкский

2014-05-20

3.88 MB

7 чел.

Тема: „Інфознайка з 4-В”

Тема: „Інфознайка з 4-В”

Мета: Узагальнити та систематизувати знання отримані з інформатики на протязі року, перевірка загального рівня ерудиції. Активізація розумової діяльності учнів. Розвивати пам’ять, інтелектуальні вміння, структурування мислення, комунікативність. Виховувати культуру мовлення, контрольованість. Формування стійкого інтересу до предмету інформатика.

Тип уроку: урок-гра.

Обладнання: комп'ютер, проектор, мультимедійна дошка або екран, сигнальні картки, презентація

Структура гри:

Гра складається з 3 етапів.

Перший етап

На цьому етапі командам задається 14 питань з декількома варіантами відповідей. За кожну правильну відповідь учасник отримує бал. Відповідь повинна тривати 5-10 с. В кінці туру обираються по 5 учнів з кожної команди. І вони продовжують боротьбу на 2 етапі.

Другий етап

На цьому етапі командам задається 11 питань з декількома варіантами відповідей. Є завдання з декількома правильними відповідями, та завдання на співставлення. За кожну правильну відповідь учасник отримує 1-2 бали. Відповідь повинна тривати 5-10 с. В кінці етапу обираються ті 3 учні, які продовжать боротьбу у фіналі (3 етап).

Третій етап 

Кожент учасник отримує 3 аркуші паперу, на яких буде записувати свої варіанти відповідей на питання. На цьому етапі учасникам задається 3 питання. Відповіді здаються в журі, яке і оголосить переможця.


Хід уроку

Добрий день!

Ласкаво просимо вас прийняти участь у нашій грі «Інфознайка» серед учнів 4-В класу. Правила гри прості. В ній беруть участь дві команди по 12 чоловік. В кожній з команд вибираються п’ятеро найкращих після 1 етапу. Після другого етапу залишаються троє найкращих. Потім вони змагаються між собою у фіналі (3 етап). І повинен залишитися лише один – найрозумніший – «Інфознайка».

Допомагати нам визначати «Інфознайку» буде поважне журі, яке складається з вашого вчителя інформатики, класного керівника (вчителя початкових класів) та 4 учні старших класів.

Тож до гри приступаємо!

ідготувала вчитель інформатики Слуцька І.А.


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

66052. Лондонский клуб Парижский клуб и РФ 61.5 KB
  Клуб практикует продление сроков погашения долга или его части списание 3060 задолженности наименее развитых государств продажу их долгов третьим странам или международным организациям. По результатам переговоров с должниками на многосторонней основе члены Парижского клуба подписывают...
66053. ЗОЛОТОВАЛЮТНЫЕ РЕЗЕРВЫ МИРА И РФ 640.5 KB
  В мировой практике под золотовалютными резервами понимаются официальные запасы золота и иностранной валюты в центральном банке и финансовых органах страны, включая счета в международных валютно-кредитных организациях.
66055. Антикризисная политика Франции 42.5 KB
  Налоговые льготы бизнесу и наиболее обеспеченным французам: налоговый щит максимальный уровень налога на доходы на уровне 50 от всех доходов физического лица вместо существовавших 60 и отмена налога на доходы на недвижимость постоянного проживания...
66056. Бюджетный дефицит 21.29 KB
  Бюджетный дефицит превышение расходов бюджета над его доходами Наиболее часто встречающаяся в экономической практике сложная ситуация это дефицит бюджета т. Дефицит рассматривается как временный если имеются перспективы его преодоления и он...
66057. Группа «большая семерка» - G-7 52 KB
  В G7 или большую семерку ведущих стран мира входят Канада Франция Германия Италия Япония Соединенное Королевство и США. На долю этих стран взятых вместе приходится две трети объема мирового производства. Первая встреча представителей этих стран состоялась в 1975 году в Рамбуйе Франция.