61053

Павутина життя (Web of Life)

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета: 1)Повторити й активізувати лексику теми. 2)Тренувати учнів у читанні та вживанні сполучних слів у підрядних реченнях. 3)Продовжувати формувати навички діалогічного та монологічного мовлення. 4)Навчати учнів аудіювання.

Украинкский

2014-05-23

62 KB

1 чел.

                                   Конспект перевірив:___________________

                  

                               До уроку допустив:__________________

Конспект уроку англійської мови

«Nature Magic: Web of Life. A day in the national park»

  проведеного 4 листопада 2011 року

в 9 класі Золотоніської ЗОШ №5

студентки групи 44-55 АУ V курсу

філологічного факультету

дистанційно-заочної форми навчання

Глухівського державного педагогічного університету

Сябро Тетяни Михайлівни

Оцінка:________________

Тема:  Павутина життя (Web of Life)

Підтема: День у національному парку.

Мета: 1)Повторити й активізувати лексику теми.

 2)Тренувати учнів у читанні та вживанні сполучних слів у підрядних реченнях.

 3)Продовжувати формувати навички діалогічного та монологічного мовлення.

    4)Навчати учнів аудіювання.

 5)Практикувати у написанні міні-творів.

 6)Виховувати почуття гармонії з природою.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для самостійної роботи (НО1), для роботи у групах (НО2), (НО3).

ХІД УРОКУ

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання (Greeting).

T: Good morning, everyone. I’m glad to see you.

Ps: Good morning, teacher. We’re glad to see you, too.

T: How are you today?

Ps: We are fine, thank you.

2. Повідомлення теми та мети уроку (Aim).

T: We are continuing speaking about nature and today we are going to speak about

the activities which you can do in national parks. You’ll also listen to stories of some people about the activities they prefer to do while spending time in a national park, make up dialogues and at the end of our lesson you’ll write your essays on the topic.

3. Перевірка домашнього завдання (Check on

Homework).

1) РЗ, впр. 1 (с. 26).

(Учні ланцюжком читають доповнені речення тексту вправи.)

2) РЗ, впр. 2 (с. 27).

(Один з учнів читає складені за завданням вправи словосполучення. Я стежу за правильністю виконання завдань.)

3) РЗ, впр. 3 (с. 25).

(Двоє-троє учнів по черзі читають свої міні-твори. Ще два-три зошити я вибірково беру на перевірку.)

4. Уведення в іншомовну атмосферу (Warming up).

Робота з картками.

(Учні отримують картки (НО1) і самостійно виконують завдання протягом 3—4 хвилин. По закінченні роботи вони читають визначення й підібрані до них слова та відповідають, чи можливий такий вид діяльності під час відпочинку на природі. Я контролюю правильність відповідей.)

HO 1:

Match the words with their definitions. Decide which activities people can do while having a rest in the countryside.

1) the activity of riding a bicycle ---------------------------a) fishing

2) the activity of travelling in a small boat for pleasure---------------- b) photographing

3) the process of moving your feet and body in a way that matches the style and speed of music------------------------ c) painting

4) the sport or activity of riding horses--------------------- d) boating

5) the act or skill of making a picture, using paints---------------------- e) dancing

6) the process of talking about something with another person or a group in order to exchange ideas or decide something-----------------------------f) cycling

7) the process of obtaining pictures by using a camera and film that is sensitive to light-----------------------------------g) climbing

8) the sport or business of catching fish ------------------------h) horse-riding

9) the sport of climbing mountains or rocks-------------------- і) discussing

II. Основна частина уроку

1. Аудіювання (Listening Comprehension) Впр. 7 (с. 55).

1) Етап підготовки до аудіювання. Впр. 6 (с. 54).

а) аю завдання учням у парах підготувати невеличку розповідь про один з видів діяльності, зображених на фото вправи. Учні готують розповідь протягом 2—4 хвилин. По закінченні роботи по одному учню від кожної пари відповідають перед класом. Учитель стежить за правильністю граматичної будови речень.)

б) Робота в групах.

(Клас поділяється на групи по троє-четверо учнів. Один з членів кожної групи отримує картку (НО2). Він має провести опитування за завданням картки та по закінченні розповісти про його результати. Слідкую за правильністю виконання завдання.)

HO 2:

Ask your partners and find out.

Names of partners:

Who prefers spending time outdoors?

Who prefers spending free time indoors?

What kind of activities do your friends enjoy doing outdoors?

What kind of outdoor activities have your friends never done?

What kind of outdoor activities would your

friends like to try?

2) Аудіювання.

(Учні двічі прослуховують тексти та виконують завдання вправи. По закінченні роботи троє з них відповідають про види діяльності, що згадувалися кожним із зазначених у вправі оповідачів. Разом з класом контролюю правильність виконання завдання.)

2. Відпрацювання граматичного матеріалу: вживання сполучних слів у підрядних реченнях (Grammar Practice)

1) Впр. 8 (с. 55).

(Учні ланцюжком читають речення вправи, доповнюючи їх відповідним сполучним словом. Стежу за правильністю виконання завдання.)

2) Граматична гра.

(Клас поділяється на дві групи. Розкладаю на столі два набори карток (НО3)

текстом донизу. Члени кожної групи ланцюжком виходять до дошки, беруть по одній з карток, утворюють складнопідрядні речення та записують їх на дошці. За кожне правильно утворене речення надається один бал. Перемагає команда, яка отримає більше балів. Контролюю правильність виконання завдання).

T: Join two sentences using the word in brackets.

HO 3:

This is Peter. His mother is a famous singer. (whose)

You were talking to a woman. She is my neighbour. (whom)

Little boy broke the window. He said he was sorry. (who)

Bristol is a city. I lived there when I was young. (where)

My friend often goes horse-riding. His office is next to mine. (whose)

The shop is near my house. I bought this dress there. (where)

The best time to visit this park is in spring. All the trees there are in blossom. (when)

The day was hot and sunny. We started our journey then. (when)

3. Розвиток умінь мовлення. (Speaking) Впр. 9 (с. 56).

(Учні в парах складають діалоги за завданням вправи. По закінченні роботи дві-три пари по черзі інсценують свої діалоги. Контролюю правильність граматичної будови речень.)

4. Розвиток навичок писемного мовлення(Writing). Впр. 10 (с. 56).

(Клас поділяється на дві групи, члени яких самостійно пишуть міні-твори, описуючи одну з фотографій, поданих у вправі. По закінченні роботи двоє-троє учнів читають свої міні-твори перед класом. Ще три-чотири зошити вибірково беру на перевірку).

III. Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання (Homework).

1) Впр. 1 (с. 198).

2) РЗ, впр. 1—3 (с. 28), письмово.

2. Підведення підсумків уроку (Summarizing).

Заключна бесіда з учнями:

T: Today you have done a lot of exercises. Which one did you like most? Which one was difficult/easy/boring for you? What new information about your friends did you learn? Who would you like to spend a day in a national park with? Why?


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

80401. Научное обоснование внедрения и оценка инновационных управленческих технологий при оказании экстренной медицинской помощи на догоспитальном этапе 1.94 MB
  Несмотря на ряд существенных успехов в области экстренного медицинского обслуживания населения на догоспитальном этапе, в доступной нам литературе мало исследований, посвященных совершенствованию организационно-управленческих форм работы станций скорой медицинской помощи.
80402. ФОРМИРОВАНИЕ КОММУНИКАТИВНЫХ НАВЫКОВ У МЛАДШИХ ШКОЛЬНИКОВ СРЕДСТВАМИ ФОЛЬКЛОРА 8.15 MB
  Сформированность коммуникативных навыков в младшем школьном возрасте определяет позитивную направленность коммуникативного взаимодействия в процессе социализации школьника. Решение проблем эмотивно-смыслового контакта помогает снизить уровень проявления отгороженности, конфликтности, фрустрации...
80403. РОДИТЕЛЬСКИЕ РОЛИ КАК ДЕТЕРМИНАНТЫ ФОРМИРОВАНИЯ ЛИЧНОСТИ В КОНТЕКСТЕ ПСИХОЛОГИЧЕСКОЙ ГОТОВНОСТИ К РОДИТЕЛЬСТВУ 555.09 KB
  Немаловажным звеном в цепи «взращивания родительской грамотности», по нашему убеждению, должно стать воспитание будущих родителей не только внутри семьи, но также и в государственных образовательных учреждениях. Специализированное психологическое сопровождение, направленное на формирование...
80404. ФОРМИРОВАНИЕ ОБЩИХ КОМПЕТЕНЦИЙ У БУДУЩИХ ЭКОЛОГОВ В УЧРЕЖДЕНИЯХ СРЕДНЕГО ПРОФЕССИОНАЛЬНОГО ОБРАЗОВАНИЯ 1.24 MB
  На научно-теоретическом уровне актуальность исследования обусловлена недостаточной разработанностью теории и методики формирования компетенций, которыми должен владеть выпускник среднего профессионального учебного заведения экологического профиля.
80405. Международные инвестиционные соглашения (договоры, контракты) 812 KB
  Цель и задачи исследования: с теоретических позиций рассмотреть международные инвестиционные соглашения как институт международного частного права, раскрыть его сущность, содержание и юридическую природу, выявить теоретические и практические проблемы и разработать рекомендации по совершенствованию...
80406. ПОРІВНЯЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ХІМІЧНОГО ЗАБРУДНЕННЯ СНІГОВОГО ПОКРИВУ В РАЙОНІ МІСТА УЖГОРОД 1.27 MB
  Встановлено, що сніговий пкрив у транспортній зоні більш забруднений хімічними речовинами у порівнянні з іншими функціональними зонами м. Ужгорода. Проведено порівняльний аналіз забруднення снігового покриву хімічними речовинами м. Ужгорода та м. Чернігова.
80407. ВНЕДРЕНИЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА КАК ИНСТРУМЕНТ ПОВЫШЕНИЯ ЭФФЕКТИВНОСТИ БИЗНЕСА 3.83 MB
  Продемонстрировать эффективность процесса системы менеджмента качества. Доказать, что компании выгодно внедрять адекватную систему с точки зрения получения следующих преимуществ: повышение стоимости компании, привлечение инвестиций, прозрачность компании для менеджмента, удобство управления.
80408. Особенности рассмотрения дел о банкротстве в арбитражных судах 254 KB
  Правовой институт современного российского законодательства о несостоятельности (банкротстве) - это очень сложный и чрезвычайно важный механизм регулирования материальных отношений рыночной экономики, один из самых динамично развивающихся правовых институтов.