61078

Контрольний твір за творчістю Й. В. Ґете

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета: розвивати письмове звязне мовлення та творчі здібності учнів; виховувати інтерес до аналізу літературних творів; учити аргументувати власну точку зору; провести контроль знань з теми Життя та творчість...

Украинкский

2014-05-23

31.5 KB

15 чел.

Конспект перевірив:___________________

                  

                               До уроку допустив:__________________

Конспект уроку світової літератури

«Контрольний твір за творчістю Й. В. Ґете» 

проведеного 16 листопада 2011 року

в 9 класі Золотоніської ЗОШ №5

студентки групи 44-55 АУ V курсу

філологічного факультету

дистанційно-заочної форми навчання

Глухівського державного педагогічного університету

Сябро Тетяни Михайлівни

Оцінка:________________

Тема. Контрольний твір за творчістю Й. В. Ґете

Мета: розвивати письмове зв’язне мовлення та творчі здібності учнів; виховувати інтерес до аналізу літературних творів; учити аргументувати власну точку зору; провести контроль знань з теми «Життя та творчість Й. В. Ґете».

Тип уроку: урок контролю.

Хід уроку

І. Організаційна частина

Привітання:

- Добрий день, учні!

- Добрий день

IІ. Оголошення теми та мети уроку

- Сьогодні ми будемо з вами писати контрольний твір за творчістю Й. В. Ґете. Ми навчимося з вами аргументувати власну точку зору, будемо аналізувати літературні твори та на основі ваших написаних контрольних творів проведемо контроль знань з теми «Життя та творчість Й. В. Ґете».

IIІ. Ознайомлення з темами для творів

- Перед вами представлено теми для написання творів (на класній дошці написані теми творів).

Теми для творів:

1) Проблема вибору в трагедії Й. В. Ґете «Фауст».

2) Боротьба добра і зла як рушійна сила розвитку, змін та динаміки буття (за трагедією Й. В. Ґете «Фауст»).

3) У чому полягає сенс життя для Фауста (за однойменною трагедією Й. В. Ґете)?

4) «…робить лиш добро, бажаючи лиш злого» (роль Мефістофеля в трагедії Й. В. Ґете «Фауст»).

5) Тема кохання в трагедії Й. В. Ґете «Фауст».

6) «Природа є Бог» (за лірикою Й. В. Ґете).

7) Як я відкрив (-ла) для себе Ґете.

IV. Написання творів на чернетках

- Спочатку напишіть ваші думки на чернетки, щоб не зробити помилок, не поспішайте, будьте уважними, нікому не заважайте.

V. Домашнє завдання

- Вдома перепишете свої твори у чистовик; повторіть відомості про епоху Просвітництва; (для 1–2 учнів: скориставшись послугами сайтів http:www.poetes.com/baid/;  http:www.kingdom.kiev.ua/literature/classic підібрати найцікавіший (з їхньої точки зору) матеріал про життя та творчість Фрідріха Шіллера, підготувати короткі повідомлення.)


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

61266. На огородах Бабы-Яги 19.61 KB
  Каких успехов мы добились Чему научились Прочитайте пословицу записанную на доске. Прочитайте название первой главы. Подтвердились ваши предположения о том что будет происходить в тексте...
61270. Музичні образи в літературних творах. Оповідання 1.64 MB
  Мета уроку: Навчальна: зосередити увагу учнів на великій життєствердній силі музичного мистецтва в сюжеті оповідання Старий кухар К. Паустовського Старий кухар.
61273. Картофельные зразы с грибами 139.28 KB
  А если попробовать приготовить из них например Зразы Зразы Безопасность труда Себестоимость Проблема потребность Технология приготовления Эстетичность Инвентарь и посуда...