61083

Проблеми довкілля (Environment and Greener Living). Захист довкілля

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Today we’re starting a new unit in which we’ll continue talking about our planet but in some different aspects. In this unit we’re going to discuss the problems of pollution of the environment and the ways to protect it from pollution.

Английский

2014-05-23

75.5 KB

5 чел.

Конспект перевірив:___________________

                  

                               До уроку допустив:__________________

Конспект уроку англійської мови

«Environment and Greener Living. Захист довкілля»

  проведеного 18 листопада 2011 року

в 9 класі Золотоніської ЗОШ №5

студентки групи 44-55 АУ V курсу

філологічного факультету

дистанційно-заочної форми навчання

Глухівського державного педагогічного університету

Сябро Тетяни Михайлівни

Оцінка:________________

Тема: Проблеми довкілля (Environment and Greener Living).

Підтема: Захист довкілля.

Мета:  1) Ознайомити учнів з новими ЛО.

  2) Тренувати у вживанні речень з дієсловами пасивного стану.

  3) Розвивати комунікативні вміння учнів.

  4) Удосконалювати техніку читання.

    5) Практикувати учнів у письмі.

6) Виховувати почуття відповідальності та дбайливе ставлення до    довкілля.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах (НО1), для самостійної роботи (НО2), для роботи у групах (НО3).

ХІД УРОКУ

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання (Greeting).

T: Good morning, pupils.

Ps: Good morning, teacher.

T: It’s so nice to see you today. How are you?

Ps: We are fine, thank you.

2. Повідомлення теми та мети уроку (Aim).

T: Today we’re starting a new unit in which we’ll continue talking about our planet

but in some different aspects. In this unit we’re going to discuss the problems of pollution of the environment and the ways to protect it from pollution. I hope you’ll learn a lot of interesting and useful information and improve your knowledge of English.

3. Перевірка домашнього завдання (Check on Homework)

РЗ, впр. 3 (с. 30).

(Учні ланцюжком зачитують перекладені англійською мовою речення вправи. Стежу за правильністю відповідей.)

4. Обговорення результатів контрольної роботи (Discussing the Results of the Test)

(Підвожу підсумки контрольної роботи: повідомляю, які завдання були виконані успішно, а які — неправильно, пояснюю складні моменти, відповідаю на запитання учнів).

5. Уведення в іншомовну атмосферу (Warming up).

1) Робота в парах.

(Учні отримують картки (НО1) (кожна пара отримує дві різні картки), самостійно відповідають на подані запитання, потім опитують партнерів та записують їх відповіді. По закінченні роботи троє-четверо учнів по черзі розповідають про результати опитування, порівнюючи відповіді співрозмовників з власними. Стежу за правильністю граматичної будови речень.)

HO 1:

А. Answer the questions and ask your partner.

You

Your partner

1) Are you satisfied with the cleanness of the environment you live in?

2) What environmental problems do you face in the place you live in?

3) Have you ever taken part in solving the problem of environmental pollution?

В. Answer the questions and ask your partner.

You

Your partner

1) Do you (the members of your family) have any health problems caused by environmental pollution?

2) What kinds of pollution do you know?

3) What can you do to protect environment from polluting?

2) Робота в групах.

(Клас поділяється на чотири групи, члени яких обговорюють одну з цитат, поданих на с. 62 підручника, впродовж 3—5 хвилин. По закінченні роботи представники від кожної групи повідомляють результати обговорення. Решта доповнюють, якщо необхідно. Контролюю правильність виконання завдання.)

II. Основна частина уроку

1. Розвиток умінь мовлення (Speaking).

1) Впр. 1 (с. 63).

(Клас поділяється на чотири групи, члени яких протягом 3—4 хвилин обговорюють фотографії, подані у вправі. По закінченні роботи представники від кожної групи повідомляють результати обговорення. Решта доповнюють, якщо необхідно. Стежу за правильністю граматичної будови речень.)

2) Впр. 2 (с. 63).

(Учні в парах обговорюють завдання вправи впродовж 3—4 хвилин. По закінченні роботи двоє-троє учнів повідомляють результати обговорення. Контролюю правильність граматичної будови речень.)

2. Подання текстів для читання. (Reading) Впр. 3 (с. 64).

1) Етап підготовки до читання (Pre-Reading Activity).

а) Робота з картками.

(Учні отримують картки (НО2) і самостійно виконують завдання протягом 1—2 хвилин. По закінченні роботи двоє-троє з них по черзі читають завдання, пояснюючи свою точку зору. Решта доповнюють, якщо необхідно. Слідкую за правильністю граматичної будови речень.)

HO 2:

Tick the most burning environmental problems for the area you live in and explain your choice.

       Littering

       Destruction of the forests

      Polluted water

      Endangered species

       Polluted air

       Acid rain

       Noise pollution

       Soil erosion

б) Впр. 4 (с. 64).

(Учні самостійно читають тексти вправи та з’ясовують значення слів, поданих у рамочці. Можна користуватися словником, якщо це необхідно. По закінченні роботи один з учнів читає слова вправи та перекладає їх рідною мовою.)

2) Етап читання (Reading).

(Учні ланцюжком читають тексти по абзацу та перекладають їх рідною мовою. Стежу за правильністю вимови слів.)

3) Етап перевірки розуміння змісту текстів (Post-Reading Activity).

а) Впр. 5 (с. 65).

(Учні самостійно виконують завдання вправи протягом 1—2 хвилин. Той, хто першим упорався, вголос читає синоніми, дібрані до поданих слів. Стежу за правильністю виконання завдання.)

б) Пропоную учням визначити, які з проблем, описаних у текстах вправи,

вказані у картках (НО2) і чи є ці проблеми актуальними для їхньої місцевості. Один-двоє учнів відповідають, решта доповнюють, якщо необхідно.

3. Тренування учнів у вживанні речень з дієсловами пасивного стану (Grammar Practice) Граматична гра.

(Клас поділяється на дві команди. Учитель розкладає на столі картки (НО3) текстом донизу. Члени команд ланцюжком підходять до столу, беруть по одній картці і записують речення на дошці, трансформуючи їх у речення з дієсловами пасивного стану. За кожне правильно записане речення надається один бал. Перемагає команда, яка отримає більше балів.)

Т: Rewrite the sentences using passive structures.

HO 3:

Water pollution kills inhabitants of seas and oceans.

People supported the idea of recycling rubbish.

People destroy the habitats of animals and plants.

This cafe will serve only healthy food.

Logging companies cut down thousands of trees every day.

Farmers gathered the crops before the weather changed.

They will inform you about their decision.

Acid rains damage soil.

They have founded a new national park.

Trees produce oxygen.

Children have planted a lot of trees and flowers.

Local authorities should improve the work of public transport.

They won’t discuss this project tomorrow.

They didn’t finish the experiment last week.

You mustn’t publish this article.

ІІІ . Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання (Homework).

РЗ, впр. 1, 2 (с. 31), 3 (с. 32), письмово.

2. Підведення підсумків уроку (Summarizing).

Заключна бесіда з учнями.

T: What do you think about the importance of the problems we have discussed today? What new things have you learned today? Which quote on page 62 did you like? Why?


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

40080. Принципы построения радиорелейных (РРЛ) и спутниковых систем связи (ССС) 38.88 KB
  Цепочку радиорелейной линии составляют радиорелейные станции трех типов: оконечные радиорелейные станции ОРС промежуточные радиорелейные станции ПРС узловые радиорелейные станции УРС.1 Радиорелейная линия связи На оконечной радиорелейной станции начинается и заканчивается тракт передачи. Аппаратура ОРС осуществляет преобразование сигналов поступающих от разных источников информации телефонные сигналы от междугородней телефонной станции телевизионные сигналы от междугородней телевизионной аппаратной и т. Радиосигналы ОРС с помощью...
40081. РРЛ прямой видимости и тропосферные 14.75 KB
  3 признака РРсв: 1наличие ретрансляции радио сигналов 2использование диапазона УКВ 3наземная радио связь Для обеспечения РРсв строятся РРЛ. Принцип РРЛ связи заключается в последовательной передачи сообщений от одной к другой РР станции для обеспечения заданной дальности. РРЛ называют совокупность техн.
40082. Принципы построения локальных сетей (Ethernet) 14.93 KB
  Наиболее широко используемой технологией является технология Ethernet и специализированный стандарт IEEE 802.3 При работе сети Ethernet используется топология звезда в которой каждый узел устройство соединен по сети с другим узлом с помощью активного сетевого оборудования такого как коммутатор. Типы сетей Ethernet Fst Ethernet Fst Ethernet это сеть Ethernet предназначенная для передачи данных со скоростью 100 Мбит с.
40083. Стандарты цифровых и аналоговых систем подвижной связи 14.48 KB
  К аналоговым ССПС относятся следующие стандарты: MPS усовершенствованная мобильная ТЛФ служба диапазон 800 МГц США Канада Центральная и Южная Америка Австралия; это наиболее распространенный стандарт в мире; используется в России в качестве регионального стандарта. TCS общедоступная система связи диапазон 900 МГц Англия Италия Испания Австрия Ирландия; второй по распространенности среди аналоговых; NМT 450 и N МT 900 мобильный телефон северных стран ...
40084. Принципы построения наземных и спутниковых систем телевизионного и звукового вещания 73.77 KB
  От недостатков земных радиорелейных линий свободны спутниковые системы связи ССС. В основе построения спутниковой системы связи лежит идея размещения ретранслятора на космическом аппарате КА. Принцип спутниковой связи заключается в ретрансляции аппаратурой спутника сигнала от передающих наземных станций к приёмникам. Благодаря этому обстоятельству в настоящее время почти все спутники связи предназначенные для коммерческого использования находятся на геостационарной орбите.
40085. ССС: геостационарные, низкие и средневысотные орбиты - принципы построения и их параметры 18.08 KB
  В системах спутниковой связи ССС основными показателями определяющим размеры зоны обслуживания качество и энергетику радиолиний являются тип орбиты и ее характеристики. Системы использующие КА на GEO MEO и LEOорбитах Показатель Геостац средне низкие Высота орбиты км 36 000 500015 000 5002000 Количество КА в ОГ 3 812 4866 Зона покрытия одного КА угол радиовидимости 50 от поверхности Земли 34 2528 37 Время пребывания КА в зоне радиовидимости в сутки 24 ч 152 ч 1015 мин Задержка при передаче речи мс Региональная связь...
40086. Параметры первичных сигналов 26.89 KB
  Основными первичными сигналами электросвязи являются: телефонный звукового вещания телевизионный телеграфный передачи данных. Основными параметрами телефонного сигнала являются: мощность телефонного сигнала PТЛФ. Согласно данным МСЭТ средняя мощность телефонного сигнала в точке с нулевым измерительным уровнем на интервале активности составляет 88 мкВт. С учетом коэффициента активности 025 средняя мощность телефонного сигнала PСР равна 22 мкВт.
40087. Теорема Шеннона для оценки производительности канала связи 17.5 KB
  Зато снизу к этому пределу можно подойти сколь угодно близко обеспечивая соответствующим кодированием информации сколь угодно малую вероятность ошибки при любой зашумленности канала. пропускная способность канала означающая теоретическую верхнюю границу скорости передачи данных которые можно передать с данной средней мощностью сигнала через аналоговый канал связи подверженный аддитивному белому гауссовскому шуму мощности равна: где пропускная способность канала бит с; полоса пропускания канала Гц; полная мощность сигнала над...
40088. Протокол, интерфейс, стек протоколов. Модель ISO/OSI 54.29 KB
  Интерфейс определяет набор услуг которые нижележащий уровень предоставляет вышележащему. Международная Организация по Стандартам Interntionl Stndrds Orgniztion ISO разработала модель которая четко определяет различные уровни взаимодействия систем дает им стандартные имена и указывает какую работу должен делать каждый уровень. Каждый уровень имеет дело с одним определенным аспектом взаимодействия. Каждый уровень поддерживает интерфейсы с выше и нижележащими уровнями.