61937

Оркестрова інтермедія написана Миколою Римським-Корсаковим

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Ласкавинки посилаємо Працювати починаємо Перевірка готовності до уроку Любі діти сьогодні на уроці вам нічого не знадобиться тож відкладіть усе зайве сядьте рівнесенько і налаштуйтесь на плідну працю Повідомлення теми і мети уроку Вступне слово вчителя...

Украинкский

2014-06-03

15.75 KB

0 чел.

Тема уроку: Оркестрова інтермедія написана Миколою Римським-       

                     Корсаковим

Мета уроку: Познайомити дітей з частиною біографії та творчості Миколи  

                     Римського – Корсакова;  розвивати емоціональне відношення до

                     музичного твору; виховувати любов до музики

                                              Перебіг уроку

  1.  Організація класу (1 хвилина)
  2.  Привітання

       -Всі почули ми дзвінок,

       він покликав на урок.

       Кожен з нас приготувався 

      на перерві постарався.

      Зараз сядуть всі дівчатка,

                а за ними - і хлоп*ятка.

                Ласкавинки посилаємо!

                Працювати починаємо!

  1.  Перевірка готовності до уроку
  2.  Любі діти, сьогодні на уроці вам нічого не знадобиться тож відкладіть усе зайве, сядьте рівнесенько і налаштуйтесь на плідну працю
  3.  Повідомлення теми і мети уроку
  4.  Вступне слово вчителя
  5.  Сьогодні ми з вами познайомимося з частинкою творчості справжнього майстра високої культури Микола Андрійович Римський-Корсаков російський композитор, педагог, диригент, громадський діяч, музичний критик; учасник «Могутньої купки». Серед його творів - 15 опер, 3 симфонії, симфонічні твори, інструментальні концерти, кантати, камерно-інструментальна, вокальна та духовна музика. Римський-Корсаков народився в невеликому місті Тіхвіне Новгородської губернії Російської імперії. батько композитор, мати - Софія Василівна - дочка кріпосної селянки й багатого поміщика Скарятіна. Грі на фортепіано композитор навчався вдома.
  6.  Діти, ви раніше чули про цього композитора?
  7.  А чули його витвіри мистецтв?
  8.  Сьогодні ми прослухаємо з вами один з найкращих його творінь.
  9.  Слухання музичного твору
  10.  Я пропоную вам тихенько посидіти та насолодитися твором нашого композитора, треба слухати дуже уважно щоб потім відповісти на моє питання. Що вам нагадав цей музичний твір? Яку б назву ви йому дали?
  11.  Бесіда по прослуханому
  12.  Дітки, скажіть, що вам нагадав цей музичний твір?
  13.  Яку назву ви вигадали для цього музичного твору?
  14.  Багато з вас майже вгадали, його назва « Політ джмеля »

і нагадує він як джмель дуже швидко пролітає повз квітки та листячко.

  1.  Підсумок
  2.  Бесіда
  3.  Наш урок вже доходить кінця , тож скажіть, з яким композитором ми з вами познайомились сьогодні на уроці?
  4.  Молодці, ви гарно сьогодні себе поводили і гарно працювали. Дякую за урок, наступного разу перевіримо, що ви запам’ятали. Допобачення.


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

60648. Маски и каналы 2.44 MB
  В этом уроке вы узнаете как: Уточнять выделение с помощью быстрой маски. Сохранять выделение как маску канала Просматривать маску с помощью палитры Chnnels Каналы. Рисовать в маске чтобы модифицировать выделение.