62073

Розбирання і збирання газорозподільного механізму

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета: Сформувати в учнів знання та вміння по розбиранню і збиранню газорозподільного механізма а також виховувати в них дбайливе ставлення до інструментів. Розвинути в учнів уміння аналізувати та зіставляти. б Перевірка знань і умінь учнів: Призначення газорозподільного механізма...

Русский

2014-06-04

12.65 KB

15 чел.

План  відкритого уроку виробничого навчання

Тема: Розбирання і збирання газорозподільного механізму.

Мета: Сформувати в учнів знання та вміння по розбиранню і збиранню газорозподільного механізма, а також виховувати в них дбайливе ставлення до інструментів. Розвинути в учнів уміння аналізувати та зіставляти.

Матеріально – технічне оснащення:

Інструменти, інструкційні і інструкційно-технологічні карти, довідкова література, довідкові таблиці, газорозподільний механізм автомобілів ЗМЗ-53, ВАЗ-2101.

Хід уроку

1. Організаційна частина: відмітка в журналі і перевірка спец.одягу.

2. Вступний інструктаж:

а) Повідомлення теми і мети уроку.

б) Перевірка знань і умінь учнів:

- Призначення газорозподільного механізма?

- Яка загальна будова газорозподільного механізма?

- Яка послідовність регулювання газорозподільного механізма?

3. Інструктування учнів по матеріалу уроку:

- послідовність розбирання газорозподільного механізма;

- ознайомлення з особливостями будови розподільного вала;

- ознайомлення з особливостями будови шестерень, штовхачів, штанг;

- послідовність складання газорозподільного механізма.

4. Закріплення матеріалу вступного інструктажу:

- Які особливості будови має газорозподільний механізм?

- Яка послідовність розбирання?

- Як правильно збирати газорозподільний механізм?

5. Самостійна робота (вправи) учнів і поточний інструктаж:

Вправи учнів:

- розбирання газорозподільний механізм;

- складання газорозподільний механізм.

Обхід робочих місць:

Перший раз майстер обходить робочі місця і перевіряє чи всі приступили до виконання завдання.

Другий раз майстер перевіряє виконання завдання, правильність виконання і чи дотримуються учні правил техніки безпеки при виконанні завдання.

Третій раз майстер перевіряє виконання поставленого завдання і вказує на характерні помилки.

6. Заключний інструктаж:

- підсумки роботи учнів і ступінь досягнення поставленої мети на уроці;

- аналіз характерних помилок при виконанні вправ, їх причини і шляхи попередження;

- оголошення і мотивація оцінки учнів.

1.Домашнє завдання:

- повторити:

- Для чого призначена система охолодження?

- Яка загальна будова системи охолодження?

- Для чого призначений термостат?

- Які операції виконують при ТО системи охолодження?

Підручник «Трактори і Автомобілі» Київ «Вища школа» 2003р., автор: Я.Ю. Білоконь, А.І. Окоча, С.О. Войцехівський, сторінки 168-184.

Майстер в\н                                                         Наумов А.І.


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

42160. ИЗМЕРЕНИЕ МАГНИТНОЙ ВОСПРИИМЧИВОСТИ ДИА- И ПАРАМАГНЕТИКОВ 84 KB
  4 Тогда вектор результирующей магнитной индукции будет определяться с учетом 3 и 4: 5 где 0 = 4 107 Гн м – магнитная постоянная  = 1  относительная магнитная проницаемость вещества показывающая во сколько раз изменяется магнитное поле в веществе по сравнению с магнитным полем в вакууме: ....
42161. ИЗУЧЕНИЕ СВОБОДНЫХ И ВЫНУЖДЕННЫХ КОЛЕБАНИЙ В КОНТУРЕ 115.5 KB
  Простейшими колебаниями являются гармоничные колебания происходящие по закону синуса или косинуса:    Сos t или  =  Sin t  где  мгновенное значение колеблющейся величины отклонение наблюдаемой величины от положения равновесия в момент времени t  амплитуда колебания – наибольшее отклонение колеблющейся величины от её равновесного значения;  циклическая или круговая частота колебаний  начальная при t = 0 фаза колебаний. Гармонические колебания являются...
42162. ИЗУЧЕНИЕ ВЫНУЖДЕННЫХ КОЛЕБАНИЙ В КОНТУРЕ 134 KB
  Явление резонанса в колебательном контуре. 6 Графики зависимости I0 = f  при различных значениях сопротивления R называемые резонансными кривыми колебательного контура представлены на рис. Эта амплитуда как видно из 5 будет максимальна при частоте отвечающей условию и называемой резонансной частотой РЕЗ. Выражая отсюда РЕЗ получаем .
42163. Эффект Холла в полупроводниках 97 KB
  Изучить эффект Холла в полупроводниках с электронном n тип типом проводимости In Sb а также сделать оценочный расчет некоторых параметров этого полупроводника. Эффект Холла наблюдается при одновременном воздействии на вещество металл или полупроводник электрического и магнитного полей. Эффект Холла несет информацию о таких важнейших характеристиках проводника как концентрация и знак носителей тока.
42164. НЕОБРАТИМЫЙ МАГНИТОУПРУГИЙ ЭФФЕКТ ФЕРРОМАГНЕТИКА ПРИ УДАРЕ. ИЗМЕРЕНИЕ СИЛЫ УДАРА 81 KB
  У магнитотвердых материалов таких как кобальтовые стали альнико бариевые ферриты SmCo5 NdFeB и другие из которых делаются постоянные магниты требующие огромные поля чтобы междоменные границы начали двигаться. Под действием магнитного поля весь каркас границ приходит в движение и в результате домены с намагниченностью ориентированной вдоль поля увеличиваются в размерах за счет антипараллельных или поперечных доменов. В больших полях МДГ исчезают и материал намагничивается до насыщения. Зависимость намагниченности I от поля для...
42165. НЕЛИНЕЙНЫЕ РЕГРЕССИОННЫЕ МОДЕЛИ 118.5 KB
  ls logy c x1 x2 x3 x4 x5 Логарифмическое уравнение . ls y c logx1 logx2 logx3 logx4 logx5 Гиперболическое уравнение . ls logy c logx1 logx2 logx3 logx4 logx5 Показательное уравнение βi 0 βi≠1. ls logy=c1logc2x1logc3x2logc4x3 Примечание: Переменные содержащие в наблюдениях значения 0 нельзя логарифмировать и брать обратную величину.
42166. ВЫБОР РЕГРЕССИОННОЙ МОДЕЛИ 242.5 KB
  Ранее предполагалось что мы имеем дело с правильной спецификацией модели то есть считалось что зависимая переменная y регрессоры X и оцениваемые параметры β связаны соотношением y = Xβ ε и выполняются условия ГауссаМаркова. Рассматривается два основных случая: В оцениваемой модели отсутствует часть независимых переменных имеющихся в истинной модели исключение существенных переменных: истинная модель: y = Xβ Zγ ε длинная регрессия; оцениваемая модель: y = Xβ ε короткая регрессия. В оцениваемой модели присутствуют...
42167. ДІЇ НАД МАТРИЦЯМИ 137 KB
  Знайти і видати на екран і в файл значення: сум модулів елементів кожного стовпчика матриці А, середнього арифметичного найменших елементів кожного рядка матриці А; обчислити матрицю В, яка визначається за формулами і видати на екран; в матриці А поміняти місцями найбільший за модулем елемент останнього рядка і найменший за модулем елемент першого стовпчика і видати на екран.
42168. Тригери. Опис тригерів на мові VHDL 225.5 KB
  Хід роботи Отримати у викладача завдання на лабораторну роботу відповідно до номера свого варіанту.3 – Примітиви тригерів які використовуються пакетом Qurtus II № варіанта dff jkffe Виписати з довідника параметри мікросхем які використовувались при створенні схеми таблиці дійсності та часові діаграми роботи тригерів. Допуском до виконання лабораторної роботи є розроблена електрична принципова схема та часові діаграми її роботи побудовані з врахуванням затримок. При побудові часових діаграм проглянути всі режими роботи схеми.