62786

Рвана аплікація: Гроно калини

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Якого кольору листочки у калини зеленого А ягідки якого кольору червоного Як ви розумієте вислів Похолоднішало риба не ловиться калина у цвіт вбирається. Як ви розумієте вислів Без верби та калини нема України. Сьогодні ми з вами робитимемо рвану аплікацію Гроно калини.

Украинкский

2014-06-13

16.83 KB

73 чел.

Тема:Рвана аплікація "Гроно калини"

Мета:навчити робити аплікацію з паперу,розвивати мислення,пам'ять,увагу,уяву,виховувати бережливе ставлення до природи.

Обладнання:підручник,презентація.

Тип уроку:вивчення нових знань.

        Хід уроку

I Організація класу

1. Привітання

Продзвенів дзвіночок діти,

Годі вам вже гомоніти.

Заняття цікаве в нас,

З добрим днем вітаю вас.

2. Представлення

- Діти, мене звуть Олена Олександрівна і сьогодні урок праці проведу у вас я.

3.Перевірка обладнання та робочих місць.

Нумо глянемо хутенько,

Чи на партах все чистенько.

Чи лежить картон та клей,

І чи є у вас підручник.

Зошит, олівець, лінійка,

От і вийшла перевірка.

II Вивчення нового матеріалу

Зараз я розповім вам казочку.

Колись давно-давно жила в однім селі привітна і ласкава дівчинка. Звали її Калинкою. Дуже вона любила квіти. Навесні, як завжди, Калинка пішла в ліс.

Викопала тоненьке стебельце і посадила його край дороги. А щоб воно росло, носила з криниці щодня воду і поливала. І виросло те стебельце буйним кущем. Іде шляхом подорожній, стомився, піт витирає. Під кущем трава зелена, польові квіти привітно голівками кивають. Пташечки у вітті радісно щебечуть. Сів подорожній перепочити, усміхнувся і сказав: «Спасибі там роботящим рукам, що цей кущ посадили, і тому доброму серцю, що цей кущ викохало!»

Тут кущ ніби від сну стрепенувся, гіллячки напружилися, листячко поширшало. Гульк, і враз він укрився ніжним білим цвітом. Дивиться перехожий, що ж буде далі?

Обсипався цвіт. А замість нього ягоди червоні, як намистинки виблискують. І дивно, в кожній ягідці заховане зернятко, схоже на маленьке серце. Прийшла й Калинка до свого улюбленця й здивувалась.

Про що була казочка?(про калину)

2. Перегляд  презентаціїпро червону калину.

-Якого кольору листочки у калини?

(зеленого)

-А ягідки якого кольору?(червоного)

-Як ви розумієте вислів?

Похолоднішало, риба не ловиться, калина у цвіт вбирається.

-Як ви розумієте вислів?

Без верби та калини нема України.

Сьогодні ми з вами робитимемо рвану аплікацію "Гроно калини".

III Практична робота

Для роботи нам знадобиться картон,гофрований  папір,клей,пензлик.

Послідовність роботи

1.Для гілочок скатай джгутики з гофрованого

паперу і наклей їх на основу з картону.

2.Для листочків відірви невеликі клаптики гофрованого паперу. Наклей листячко над гілочками

3.Розірви гофрований папір  червоного кольору на невеликі клаптики. Скатай із них ягідки- кульки.

4. Приклей червоні кульки гілочками рядками,

притискуючи кожну ягідку долоньками.

(виконання роботи під музику)

IV Аналіз та оцінка робіт

(Презентація найкращих робіт біля дошки)

V Підсумок уроку

Що нового ви дізналися?

Що вам найбільше сподобалося?


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

70815. Проблемы и развития кредитной политики ОАО «АСБ Беларусбанк» 262.09 KB
  Актуальность темы дипломной работы обусловлена тем, что сектор банковского кредитования физических и юридических лиц является, пожалуй, наиболее динамично развивающимся сегментом финансового рынка. Кредиты с каждым днем становятся все доступнее: снижаются ставки, расширяется линейка предлагаемых продуктов...
70817. Изучение особенностей формирования мыслительной деятельности дошкольников с интеллектуальной недостаточностью в процессе использования дидактических игр 174.85 KB
  Многочисленные исследования позволили выявить общие закономерности развития психических процессов нормальных и аномальных детей. В современной психолого-педагогической литературе отмечается что отличительной особенностью деятельности детей с интеллектуальной недостаточностью являются...
70818. Психологические характеристики удовлетворенности браком в зависимости от стажа семейной жизни 778 KB
  В психологии значительная часть исследований посвящена изучению семьи и внутрисупружеских отношений. Изучение семьи и брака приходится на период до середины 90-х годов XX века. Характерен интерес к проблеме сходства и различия супругов в плане личностных характеристик...
70819. Разработка предложений по совершенствованию методики оценки кредитоспособности физических лиц в ТКС Банк (ЗАО) 108.27 KB
  В мировой практике развитие экономики неразрывно связано с кредитом, который в свою очередь в различных формах проникает во все сферы хозяйственной жизни. Активная работа коммерческих банков в области кредитования является непременным условием успешной конкуренции этих учреждений...
70820. Учет заработной платы в филиале ОГУ «Центр социальных выплат населению г. Галича и Галичского района: состояние и совершенствование 151.38 KB
  Актуальность выбранной темы исследования объясняется зависимостью величины заработной платы от уровня жизни населения любой страны. Для подавляющего большинства людей заработная плата является основным источником дохода.
70821. Управление дебиторской задолженностью (на примере ЗАО «Страховая группа «Спасские ворота») 1.17 MB
  Научная разработанность исследования заключается в разработке научно обоснованных теоретических подходов, принципов по управлению дебиторской задолженностью, а также практических рекомендаций и методических положений по совершенствованию этого процесса...
70822. Измерения активного сопротивления 564.5 KB
  Получение навыков измерения активного сопротивления. Ознакомление с методами измерения активного сопротивления. Ознакомьтесь с принципами организации измерения активного сопротивления косвенным методом.
70823. УПРОЩЕННАЯ ПРОЦЕДУРА ОБРАБОТКИ РЕЗУЛЬТАТОВ ПРЯМЫХ ИЗМЕРЕНИЙ С МНОГОКРАТНЫМИ НАБЛЮДЕНИЯМИ 401 KB
  Ознакомление с упрощенной процедурой обработки результатов прямых измерений с многократными наблюдениями. Знакомство с методами планирования количества наблюдений получение навыков обработки результатов наблюдений и оценивания погрешностей результатов измерений.