66309

Adjective. Прикметник

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Look at the clock. Час почати наш урок. Good morning, children! P: Good morning, teacher! T: Sit down, girls. Sit down, boys. T: How are you today? P: I am OK, thank you. Учні запитують один одного «How are you today?» T: It is very good, that you are all OK today.

Английский

2014-08-16

667 KB

0 чел.

5. Урок у 4 класі на тему «Прикметник»

Тема:Adjective.Прикметник.

Мета:Ознайомити учнів з новим граматичнім матеріалом.                            (Ступені порівняння прикметників.)

           Розвивати лексичні, граматичні, мовленнєві навички, пам ять, мислення, фонетичний слух.

           Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції учнів.

           Тренувати в аудіюванні, читанні.

           Формувати здатність працювати в парі, групі.

           Виховувати повагу один до одного.

Обладнання:підручник, робочий зошит, наочний матеріал, магнітофон.

Тип уроку:урок граматики.

                     Хід уроку

1.Початок уроку.

    - Привітання.

 T: Look at the clock.

     Час почати наш урок.

     Good morning, children!

  P: Good morning, teacher!

  T: Sit down, girls.

       Sit down, boys.

  T: How are you today?

  P: I am OK, thank you.

Учні запитують один одного «How are you today

  T: It is very good, that you are all OK today.

   -Мовленнєва розминка. (Хорове мовлення) 

Повторення скоромовок: 1) Girls like cats,

                                               Cats like rats.

                                                       2) I like my bunny,

                                                           Bear likes honey.

  -Фонетична зарядка.

Проведення звукової гімнастики.(Повторення звуків, які позначають голосні букви).


2
.Основна частина уроку.

 Повідомлення теми та мети уроку.

     Тема нашого уроку: The Adjective. Прикметник.Ступені порівняння прикметників.

-Now, let”s  remember what is adjective?

What adjectives do you know? (Повторення прикметників англ. мовою, використовуючи плакати.

-Look at the picture, please.(Учитель показує малюнок з трьома предметами різної величини.) What can you tell about these three things. Can we compare them?

-Пояснення граматичного матеріалу, використовуючи наочність.

-Завдання  1.

   Учні по черзі утворюють ступені порівняння прикметників  на дошці.

Clean – cleaner – the cleanest

funny – funnier – the funniest

fat     -  fatter – the fattest

happy  - happier – the happiest

old   - older – the oldest

famous – more famous – the most famous

wet – wetter – the wettest

strong – stronger – the strongest

tall – taller – the tallest

interesting – more interesting – the most interesting

-Завдання  2.

   Учні складають речення з слів. (Робота в групах.)

Dnipro is the longest river in Ukraine.

Winter is colder than autumn.

Kyiv is the largest city in Ukraine.

Summer is the hottest season.

Фізкультхвилинка.

       Учні співають пісню «Dog, cat and mouse»?,  використовуючи жести і міміку.

-Завдання  3.

     Учні виконують завдання на карточках. (Аудіювання.)

Завдання  4.

        Читання і усний переклад речень.

I have more interesting book than your.

My ruler is the longest.

This boy is clever.

His sister is the cleverest.

This monkey is very funny.

My hair is longer than yours.

Red car is faster than green car.

The sea is deeper than river.

-Завдання  5.

     Розв язування задачі.

3. Заключна частина.

     Підведення підсумків уроку.What new did you learn on the lesson?

     Виставлення оцінок.You have such marks today…

   Домашнє завдання.Виконати завдання на картках.

 


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

23355. Изучение дифракции света 358.5 KB
  Исследуя дифракцию излучения лазера на щели и дифракционной решетке определить длину волны излучения лазера. На экране наблюдается дифракционная картина чередующиеся светлые и темные полосы параллельные щели. Длина щели намного больше длины волны света поэтому дифракционная картина вдоль щели отсутствует. Результирующая освещенность любой точки экрана направление на которую составляет с нормалью n к поверхности щели угол определяется интерференцией всех вторичных волн.
23357. ИЗУЧЕНИЕ ЗАКОНОВ ПОЛЯРИЗАЦИИ СВЕТА 107.5 KB
  Направление плоскости поляризации можно изменить и контролировать с помощью лимба на поляризаторе. Снять с оптической скамьи анализатор и поляризатор. Поставить поляризатор и измерить фототок обусловленный плоскополяризованным светом ip .
23358. СЛОЖЕНИЕ ОДНОНАПРАВЛЕННЫХ И ВЗАИМНОПЕРПЕНДИКУЛЯРНЫХ КОЛЕБАНИЙ 383.5 KB
  СЛОЖЕНИЕ ОДНОНАПРАВЛЕННЫХ И ВЗАИМНОПЕРПЕНДИКУЛЯРНЫХ КОЛЕБАНИЙ. Цель работы: изучение эффектов возникающих при сложения однонаправленных и взаимно перпендикулярных гармонических колебаний. Представим каждое из колебаний как проекцию на ось X вектора длиной равной амплитуде вращающегося по часовой стрелке с угловой скоростью  рис. Тогда результат сложения колебаний можно представить как проекцию суммарного вектора .
23359. Изучение влияние емкости конденсатора на период колебаний в электрическом контуре 179.5 KB
  Основы теории Рассмотрим процесс возникновения колебаний в идеальном электрическом контуре осцилляторе рис. Таким образом можно сделать вывод что частота гармонических колебаний в идеальном электрическом контуре равна корню квадратному из коэффициента при заряде q формула 2: При этом период колебаний равен формула Томсона: 6 Связь периода колебаний с величинами С и L качественно объясняется следующим образом. С увеличением...
23361. Списки та стрічки в Python 3.02 MB
  3 Дії зі списками 1.4 Методи роботи зі списками 1.1 Дожина списка 1.
23362. Функції в мові Пітон 300.73 KB
  Київ 2013 Завдання: Вивчення засобів роботи і принципів організації функції в мові Пітон.1 Функції параметри аргументи 1.2 Поверненне значення функції 1.