66355

Узагальнення вивченого матеріалу по темам «Кольори» та «Алфавіт»

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета уроку: Збагатити лексичний словник, стимулювати комунікативність, пізнавальну діяльність, інтерес до вивчення англійської мови. Практикувати вживання слів та фраз, повторити лексику попередніх уроків. Розвиток мовленнєвої компетенції, уваги, уяви, слуху зорового сприйняття.

Украинкский

2014-08-17

111.5 KB

0 чел.

Урок на тему: «Узагальнення вивченого матеріалу по темам «Кольори»      та «Алфавіт»

Мета уроку: 1.Збагатити лексичний словник, стимулювати        комунікативність,  пізнавальну діяльність, інтерес до вивчення англ. мови

2. Практикувати вживання слів та фраз, повторити лексику

попередніх уроків.

3. Розвиток мовленнєвої компетенції, уваги, уяви, слуху

зорового сприйняття.

4. Прищеплювати цікавість до навчання, виховувати,

старанність, бажання граючись навчатися, виховувати

культуру спілкування.

Обладнання: картки з буквами, магнітофон з диском, ромашка з буквами, різнокольорові квіти, незафарбовані малюнки

Хід уроку

І. Організація класу

ІІ. Привітання, повідомлення теми і мети

ІІІ. Основна частина уроку.

  1) Фонетична розминка.

      - Пригадати слова, що починаються з таких букв

      - Пісня «The АВС»

  2) Діалогічне мовлення. Парна робота за темою «Знайомство. Привітання.»

      Hello!

      What’s your name?

      My name is….

      Who are you?

      I’m a boy (girl)

      How old are you?

      I’m 7 (8)

  3) Повторення букв алфавіту.

     а) Гра «Ромашка»

на пелюстках ромашки написанні букви алфавіту. Учні почерзі відривають пелюстки і називають букву.

Фізкультхвилинка

  4) Писемне мовлення

    а) Робота з роздатковим  матеріалом

       -поєднай літери (дод.1)

       -скласти слово з букв і записати (дод.2)

      - знайди букви (дод.3)

  5) Повторення кольорів (пісня)

     а) Відгадати загадки

1. Пральний заіб фірми «Тайд»

Означає слово white

2. Море, де стоїть «Артек»

По-англійські буде black

3. Взимку і влітку колір один

Має ялинка. Зветься він green

4. Колір звірів та мишей

По-англійські буде grey

5. Знаємо насамперед

Колір мака буде  red

6. діти знають тьотю Беллу

Вона любить колір yellow

7. Мандарин з лимоном поруч

Мають дивний колір orange

8. Небо чисте я люблю

Воно має колір blue

9. Оплески медведю, браво!

Він актор. А колір brown

    б) Гра «Склади букет»

        Скласти букет для вчителя. Тільки одна умова: називати колір правильно, інакше букет зав‘яне.

  6) Аудіювання

   Прослухати запис та розфарбувати малюнки. (дод.4)

ІV. Заключна частина уроку

    1. Підбиття підсумків уроку (фейсики)

    2. Прощавання, домашнє завдання.


Додаток 1

H, o, p, D, m, h, M, О, E, P, d, B, e, S, r, b, s, R.


додаток 2


Додаток 3


Додаток 4


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

51689. Техника торможения плугом и полуплугом 54.5 KB
  Выполняется одной лыжей для небольшого снижения скорости. Вначале переносится масса тела на идущую по направлению движения лыжу. Пятка второй лыжи отводится в сторону, ставит лыжу под углом и закантовывает её на внутреннее ребро, что тормозит продвижение.
51690. Редактор материалов в 3D Studio Max 1010.5 KB
  Создание материалов тема необъятная поскольку слишком велик список свойств и зависимостей всех параметров влияющих на внешний вид получаемого материала и рассмотреть все нюансы в рамках одной статьи просто невозможно. Поэтому мы ограничимся лишь основными приемами и правилами работы с материалами; эти способы позволят получить общее представление о применении материалов и начать собственные эксперименты. Все эти операции проводятся в редакторе материалов Mteril Editor который можно вызвать при помощи команды Rendering= Mteril Editor...
51692. Моделирование проблемных, развивающих личностно ориентированных образовательных ситуаций 131.5 KB
  Ситуации творчества: сущность виды формы: ситуации соревнования заботы игры исследования. Ситуации выбора: выбора деятельности общения позиции социальной роли. Ситуации успеха: сущность алгоритм создания позиция педагога. Соотношение проблемной ситуации задачи вопроса.
51694. Правила поведения при чрезвычайных ситуациях природного характера 31.5 KB
  Молнии Молниевый разряд характеризуется большими токами а его температура доходит до 300000С. Прямое попадание молнии для человека заканчивается смертельным исходом. Если вы заметили грозовой фронт то в первую очередь определите примерное расстояние до него по времени задержки первой вспышки молнии и первого раската грома. Если после первой вспышки молнии до раската грома прошло 5 сек.
51696. Значення мови в житті суспільства. Українська мова – державна мова України 44 KB
  Мета: забезпечити усвідомлення значення мови як основного засобу спілкування формування думки й пізнання значення державної мови як невідємної складової української державності та згуртування громадян; сприяти формуванню патріотичних почуттів і любові до рідної мови; розвивати увагу память логічне й образне мислення удосконалювати навички роботи з підручником і таблицею збагачувати словниковий запас учнів. Орієнтовні запитання до тексту: Чи дано людині від народження вміння спілкуватися за допомогою мови Що зумовило виникнення...