66356

Спорт. Відкритий урок з англійської мови у 2 класі

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета: Практична: вчити учнів вживати в мові лексику за темою «Спорт», формувати навички монологічного мовлення на рівнікількох речень. Вчити складати діалоги. Удосконалювати навички вживання do, go, play із назвами спорту. “With great pleasure” в усному мовленні.

Украинкский

2014-08-17

215.5 KB

11 чел.

Відкритий урок з англійської мови у 2в класі

Вчитель вищої категорії Авторської школиМ.П.Гузика Рашевської О.В. м.Южного

Тема: Спорт

Мета:

Практична: вчити учнів вживати в мові лексику за темою «Спорт», формувати навички монологічного мовлення на рівнікількох речень. Вчити складати діалоги. Удосконалювати навички вживання do,go,play із назвами спорту. With great pleasure в усному мовленні.

Розвиваюча: розвивати мовну здогадку, здатність мовного самоконтролю. Сприяти розвитку допитливості та мислення на уроках англійської мови. Розвивати уміння логічного викладу думок та фонематичний слух.

Виховна: виховати у дітей позитивне ставлення до власного здоров’я та культури тіла. Виховувати та розвивати в учнів інтерес до вивчення англійської мови. Розкрити особливе призначення кожної дитини.

Освітня: розширити світогляд учнів та їх знання про історію спорту,показати взаємозвязок шкільних наук.

Тип уроку: міжпредметного узагальнення

Обладнання: телевізор, комп’ютер, підручник “English World”,іграшковий потяг, плакат з фотографіями дітей,що відображають їх захоплення спортом та ін. хоббі,тематичні картки.

Хід уроку:

  1.  Початок уроку.

1). Організаційний момент (2 хвилини)

T – Good morning, students!

Ss – Good morning, teacher!

T – Nice to meet you!

Ss – Nice to meet you, too!

T – What a lovely day today! We have a special lesson today! A lot of people come to us, but don’t be afraid. You are the best students!

Ss – Thank you.

T – Let’s start.

 2). Фонетична зарядка (3 хвилини).

I am big,

Iam small,

I am short,

I am tall,

I am happy,

I am sad,

I can count 1 2 3,

I am specialyou will see.

T – Now look at the TV, please. What is it? (з’являється потяг із видами спорту, діти називають їх)

Ss-cycling,show jumping,wrestling,skiing, football, swimming,tennis,volley-ball,ice-hockey, gymnastics, sailing.

  1.  Основна частина уроку.

1).  Введення нових лексичних одиниць з використанням ейдотехніки(2хвилини).

T-Look! Our sport train is in the classroom.It has some more words.(Вчитель дістає з іграшкового потягу ейдотехнічні картки)

T – We have to learn new words.We will need them during our lesson.

Team -команда.Тимур та його команда (малюнок на карточці)

Must- повинен.Повинен майстер все уміти(малюнок майстра)

Congratulation -поздоровлення.Може сірий тюлень приймати поздоровлення. (малюнок сірого тюленя)

Envelope-  конверт. На конверті печатка у вигляді обличчя з буквами NV на лобі.

Dot- крапка. Доторкнися до папірця, відразу крапка з’явиться(малюнок з капкою)

Вчитель хвалить дітей за швидке запамятовування слів.

                                                                              .

.

2). Читання та переклад листа (2 хвилин)

TExcellent! Now look, please, there is a letter in the train.It is from London.Let us read it and translate.

S –                    Dear friends from Yuzhny!

      Welcome to our “Sportive and Special” competitions.

You must be good sportsmen, have good knowledge in school subjects, know English well.Make a team and come, please on the 8th of February.

                      Your friends from London.

 

3). Розповідь учнів про види спорту, якими вони займаються.(6 хвилин)

T-Dear friends,please, tell me about your favourite kinds of sports.

S1-I do gymnastics.Igo in for gymnastics 3 times a week.My couch is Svetlana Petrovna.She is a very good coach.

S2-I go in for swimming and basketball.I like both.I am very sportive. I swim well and I play basketball well.

S3-I like dancing...

S4-I like chess…

S5-I like sailing…

S6-

(В моїй групі діти займаютться гімнастикою,баскетболом,тенісом,плаванням,парусним спортом,шахами,танцями.)

4)Гра Go-Play-Do (2 хвилини)

Учні розкладають картки з видами спорту успеціальні карманчики.

5)Діалог по кругу.(2хвилини)

 (Діти стають у два кружечка лицем один до одного. Внутрішній кружечок не рухається,а зовнішній рухається за часовою стрілкою. У кожного в руках картка з певним видом спорту.Завдання запропонувати пограти,або зайнятися спортом і погодитись з великим задоволенням)

T-Make 2 circles,propose  to do, go or play some kind of sports,agree using “With great  pleasure!”

6)Захист проектів та завдань(10 хвилин)(перед захистом проектів діти пишуть на листочках усі свої захоплення і розвішують на приготовлений заздалегідь плакат із фотографіями.)

T-I see you are very good sportsmen.But to go to the competition you must know other subjects very well.Show it,please.As you have written you have a lot of hobbies.

(Діти отримали заздалегідь завдання і поділені на групи за інтересами: музиканти повинні провести музичну перерву і зашифрувати речення в музичній фразі, історики мають розповісти про історію створення спортивних видів,художники-модельєри створювали спортивний одяг для ляльки моделі,шахісти вирішували проблему «Хід конем».Для дітей, що хворіли і не готувались заздалегідь,завдання приготовлено на дошці:1) із магнітних карток скласти назви видів спорту,2) знайти і розставити види спорту відповідно до їх назв.)

7)Аудіюванння, робота з підручником.(6 хвилин)

T-Now we must show that we can listen and understand English texts.Open your books to the page70,listen to the text and do Ex.2.Listen again and do Ex.3.(Діти слухають, визначаютьвиди спорту і підписують малюнки.Слухають знову і відповідають на питтання.)

8)Гра «Відгадай вид спорту»(2 хвилини)

T-Guess my favourite kind of sport,please.

S1-Is it..?

S2- Is it..?

9)Підведення підсумків уроку.(3хвилини)

T-My dear friends! I see you are sportive and special. We are the team and we can go to the competition to London. My congratulations!

Let us sing the song “I am special”(На екрані телевізору слова пісні)

Вчитель оцінює учнів,діти малюють смайлики,якщо їм сподобався урок.


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

85569. РАЗРАБОТКА СИСТЕМЫ МОДЕЛИРОВАНИЯ ЭВОЛЮЦИИ ПОПУЛЯЦИЙ 687 KB
  Разработаны различные модели управления системой формализована процедура анализа параметров системы и приведены математические методы ее решения; разработана компьютерная реализация информационно-вычислительной системы для исследования экосистем.
85570. Компьютеризация экономического мониторинга реализации инвестиционных проектов в регионе 1.08 MB
  В данной бакалаврской работе разработана система, автоматизирующая поступление отчетов от хозяйствующих субъектов на территориях приоритетного развития и, заносящая их в базу данных. Система ориентирована на работу с непрограммирующими пользователями и не предусматривает процедуры дополнительного...
85571. Система оценки банковской ликвидности как важнейшего показателя надежности банка 512.5 KB
  Данная работа посвящена проблеме оценки банковской ликвидности как важнейшего показателя надежности банка. В ней рассмотрена система нормативных показателей ликвидности НБУ прогнозирование прибыли банка с помощью многофакторного прогнозирования социально-экономических явлений на основании регрессионного...
85574. Разработка информационной системы управления ООО «Ермак» 1.96 MB
  Исходя из современных требований предъявляемых к качеству работы финансового звена крупного предприятия нельзя не отметить что эффективная работа его всецело зависит от уровня оснащения компании информационными средствами на базе компьютерных систем автоматизированного складского учета.
85575. Исследование модели динамики операционно-кассового процесса коммерческого банка «Укргазбанк» 710 KB
  Особенно актуальными являются проблемы оптимизации тех или иных функций коммерческого банка и его учреждений решение которых позволит улучшить финансовые характеристики деятельности банка. По-этому часто хорошо апробированные и надежные математические методы не являются достаточно эффективными при решении...
85576. Информационные системы управления создания НРМ в угольном регионе 133 KB
  Работа по созданию НРМ проводилась по схеме В дальнейшем ГУПП ОГА контролировало создание НРМ и отчитывалось по данным исполнительной структуры по созданию НРМ какой являлась государственная компания Лугансклегинвест в Минэкономики Минфину Министерству труда и социальной политики и исполнительному органу фонда государственному центру занятости. ГК Лугансклегинвест ГКЛЛИ осуществляло внедрение программы создания НРМ. После заключения договора между ГК ЛЛИ и инициатором проекта создания НРМ о правах и...
85577. Проектирование информационной системы на предприятии «Вояж» 1.8 MB
  ЧП «Вояж» является юридическим лицом, находится на собственном балансе и имеет текущий счет в банке. Оно может получать, распоряжаться материальными ценностями, зданиями, сооружениями и другими средствами в рамках утвержденных финансовых планов, заключать договора и соглашения, в том числе на ремонт...