66972

Екологічна агітбригада «Юні екологи»

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Хід заходу Учень: Сьогодні іскристо вирує наснага І щедрість природа дарує всякчас Тому всі сприймайте нас дуже серйозно Ми просимо слухайте слухайте нас Учень: Доброго дня друзі Вас вітає команда Юні екологи Учень: Ми знову тут бо іржа байдужості Вже роз'їдає день...

Украинкский

2014-09-02

51 KB

0 чел.

                 Екологічна агітбригада « Юні екологи »

Мета: підвищити відповідальність учнів за збереження чистоти та краси навколишнього середовища;       

            активізувати природоохоронну роботу; формувати активну життєву позицію; виховувати моральну,   

            художньо-естетичну культуру, шанобливе ставлення до природи, до всього живого.

                                                                       Хід заходу

Учень: Сьогодні іскристо вирує наснага

             І щедрість природа дарує всякчас,

             Тому всі сприймайте нас дуже серйозно

             Ми просимо слухайте, слухайте нас!

Учень: Доброго дня, друзі!

             Вас вітає команда « Юні екологи»

Учень: Ми знову тут, бо іржа байдужості

           Вже роз'їдає день крилатий.

           Природи святість мусимо.

           Всі разом захищати.

{Пісня на мелодію "Горіла сосна ")

До вас у гості ми прийшли

Думок багату принесли

Про екологію думки

Калину сосну та дубки

Звірята гинуть повсякчас

Хто порятує їх і нас?

Хто нашу землю захистить

Хто може вбивства зупинить.

Учень: І землю, і водичку

           Нам Бог подарував,

           Засіяв небо зорями...

            І світ прекрасний став.

Учень: Для нас степи широкі,

            Для нас сади цвітуть,

            А у лісах зозулі,

            Для нас, для нас кують.

Учень:     Нас дощик поливає,

                 І сонце гріє нас,

                 Ромашки нам вклоняються...

Та може прийти час,

Коли цього не буде,

Бо знищено усе,

Самих себе загубимо,

Хто нас тоді спасе?

Учень: Зоря для кого зійде,

              Та сонце засіяє? Людино, пригадай вже,

              Що матінка твоя –

              Природа, яку змалечку

             Ти мусиш шанувати

             Природа це не іграшки,

              Повинен кожен знати.

Учень: Далекі наші предки

Природу поважали

І промовляли кожному,

Коли добра бажали:

Всі:    "Будь здоровий, як вода, А багатий, як земля!"

Учень: Відкрийте очі!

Учень: Відкрийте серце!

Учень: Відкрийте душу!

Разом: Не будьте байдужими!

Учень: Людина підкоряє природу.

Учень: Земля вмивається не росами, а кислотними дощами.

Учень: Більшість джерел води забруднені й потребують очищення.

Учень: Почастішали екологічні катастрофи

Учень: Зникають і вже зникли деякі представники тваринного світу.

Учень: Хто в цьому винен?

Разом: Люди!

Учень: Які погані ми нащадки –

             Забули звичаї свої:

            Яка у нас коротка пам'ять –

            Занедбані ліси, гаї.

Учень:      Пісень багато про калину

Народ великий наш складав,

І на хустках, і на сорочках.

Оту калину вишивав.

Учень: На рушниках у предків наших,

            Троянда та бузок цвіли,

            Бо мудрими вони всі були

            А що від них ми узяли?

Учень: Увага! Увага! Нам треба знати,

             Чим ми можемо допомогти Землі!

Учень: Як ми можемо зберегти природу нашого краю! Наша місцевість багата і красива.

Учень: У нас ліси - небувалої краси!

            Є там зайці і лисиці!

            Є малина і суниці!

            Є річки і потічки.

Учень: Що ж! Цікаво... Глянуть можна?

Учень: Тож перед вами перша картинка

Будьте уважні - " Екологічна стежина "

Учень: Запаси води на Землі величезні, проте абсолютна більшість цієї колосальної маси – це гіркуватосолона морська вода, непридатна до пиття та технічного використання.

Учень: Основним джерелом водопостачання для людства є річки і велике значення мають саме малі річки та притоки.

Учень: Мале джерело дає початок річечці,

             Що в нас Бабчанка зветься.

            Маленька річечка, вузенька, як долоня.

            Ця річечка - села тихенька доня.

Учень: Проблема збереження малих річок – гостра проблема нашої держави, зокрема нашого села.

Учень: Наша річка каламутна,

            Бо вода в ній дуже брудна,

            Все, що в річку ми викидаємо,

            В океан аж потрапляє.

Учень: Ми виявляли місця погіршеної екологічної ситуації у нашому селі на берегах річки, очищували її.

Учень: Ось подивіться, що може статися, якщо не покращувати екологічну ситуацію на річках.

Учень: У Бабчому тече річка

             Але навіть і дитя

             Бачить, що знаходять у ній

             Банки, склянки і сміття,

            Ще й дроти колючі

            А того не хочуть знати.

            Що про річку треба дбати.

            Щоб та гарною була,

            Голубою, чистою

           Щоб сяяли її хвилі, водою променистою.

           Щоб від спеки нам сховатись,

          Ми до річки йшли купатись.

Що це з річкою? Вона -Непривітна і сумна.

           Ти ж була колись глибока,

           Швидкоплинна, світлоока.

Чом же стала каламутна?

Чом плюскочуть хвилі смутно?

Річка.

Як мені не сумувати?

Всі гноївки

Постікали в мою воду,

Зіпсували чисту вроду.

Вже течу між болотами.

Заросла очеретами.

Зникла риба. Навіть раки

Поховались, небораки.

Ой ти, річко синьоока,

Ти ж була колись глибока,

сумуєм ми з тобою

          Під плакучою вербою.

Річка.

Чуєш, хтось плаче! Хто ти?

 Рибка. Я - рибка.

А чого ти плачеш, Рибко?

 Рибка.

Ой, біда! Люди що це за вода?

Може вам і добре пити

Хімікати в ній усі,

А мені в ній важко жити –

І на дні, і на воді. 

А вода ж була колись! Риба.

Люди звідки ви взялись?

Люди, трохи совість майте.

Бідну річеньку спасайте!

Річка.

Я прошу вас, люди мої,

Не скидайте в мене гної.

Бо я жити хочу, як усі,

Щоб щуки були в мене й карасі.

Учень: 3 давніх - давен українці шанобливо ставились до річок, криниць, джерел. Берегли і леліяли їх, бо добре знали, що вода - джерело життя на землі. Та в шаленому ритмі атомної епохи ми по іншому стали дивитися на світ... Усе брали від природи "не чекаючи милостей", а з віддачею не поспішали.

І ось прийшов час, коли природа вже не може віддавати, коли вона волає:"Людино! Захисти, врятуй мене від самої себе!"

{Пісня на мелодію "Одна родина ")

 Сумно, сумно аж за край

Ну чого ж ти плачеш –

Краще заспівай

Слізьми горя не заллєш,

Посміхнися, друже, поки в нас ще є:

Чиста вода у джерелі,

Шовкові трави у росі,

В саду вишневім ще співають солов'ї

Одна в нас мрія у житті –

Щоб повертались журавлі

Додому з вирію щороку навесні.

Учень: У законі є слова:

"Бережіть природу!" І ніхто не дав вам права Нищить її вроду. 

Учень: Дано нам долею щедрою,

Небо синє і море голубе,

Сади, ліси, поля і ріки.

Щоб жити без біди могли.

Так чому ж своє багатство

Так довго ми не берегли?

Учень: Тож бережіть природу, Люди!

Поля, річки, ліси, сади...

Щоб проліскам з онуками радіти

І випити джерельної води.

(Виконується пісня на мотив «Ми желаем счастья вам» )

В села, де поля вже пустирі,

Де води немає в джерелі,

Де хорошу воду в бочці ждемо вічність ми,

Щоб було нам легко в тяжкий час,

Дуже треба кожному із нас ( 2 рази )

Природу берегти.

Ми бажаєм вам завжди

Чистого повітря і води,

І сонця промені

Хай завжди ідуть сюди.

Ми бажаєм щастя вам,

І воно повинно прийти,

Тож рук ви докладіть,

Природу збережіть.


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

45436. Понятие ядра и процесса, состояние процесса, подпроцессы. Межпроцессное взаимодействие 175.5 KB
  Межпроцессное взаимодействие Резидентная в RM часть OS UNIX называется ядром. Все работы вне ядра оформлены в виде процессов выполнения системных и прикладных программ. Под процессом понимается единица вычислительной работы потребляющая ресурсы предоставляемые ядром для обработки системных и прикладных программ которые оформлены как командные или выполняемые файлы на внешнем устройстве.
45437. Понятия приоритета и очереди процессов. Диспетчеризация и синхронизация процессов 128.5 KB
  Диспетчеризация и синхронизация процессов. Алгоритмы планирования процессов Планирование процессов включает в себя решение следующих задач: определение момента времени для смены выполняемого процесса; выбор процесса на выполнение из очереди готовых процессов; переключение контекстов старого и нового процессов. Средства аппаратной поддержки управления памятью и многозадачной среды в микропроцессорах Intel 80386 80486 и Pentium .
45438. Программирование на Shell. Скрипты 227 KB
  Shell интерпретатор командного языка В этом разделе описаны команды и символы имеющие специальное значение которые позволяют: находить с помощью шаблона и манипулировать группами файлов; запускать команду в фоновом режиме или в определенное время; выполнять последовательно группу команд; перенаправлять стандартный ввод и вывод; завершать работающие программы. Таблица 20 Метасимволы Символ Функция [ ] Эти метасимволы позволяют указывать сокращенные имена файлов при поиске по шаблону Означает что команда будет выполняться...
45439. Управление оперативной памятью (распределение и защита) в многозадачной ОС. Механизм реализации виртуальной памяти 211 KB
  Механизм реализации виртуальной памяти. От выбранных механизмов распределения памяти между выполняющимися процессорами в значительной степени зависит эффективность использования ресурсов системы ее производительность а также возможности которыми могут пользоваться программисты при создании своих программ. С другой стороны поскольку любой процесс имеет потребности в операциях вводавывода и процессор достаточно часто переключается с одной задачи на другую желательно в оперативной памяти расположить достаточное количество активных задач с...
45440. Планирование и диспетчеризация процессов и задач 611 KB
  Долгосрочный планировщик решает какой из процессов находящихся во входной очереди в случае освобождения ресурсов памяти должен быть переведен в очередь процессов готовых к выполнению. Они определяются не только переключениями контекстов задач но и при переключении на потоки другого приложения перемещениями страниц виртуальной памяти а также необходимостью обновления данных в кэше коды и данные одной задачи находящиеся в кэше не нужны другой задаче и будут заменены что приведет к дополнительным задержкам. От выбранных механизмов...
45441. Расчет системы управления автомобилем на базе технологии CAN 277 KB
  Узлы системы Батарея BTTERY Контроллер CONT Контроллер двигателя MOTOR Дисплей панели инструментов DISP Управление водителя DRIVE Тормоза BRKES Управление коробкой передач TRNS Сеть оперирует 32 сообщениями которые делятся на различные группы: Спорадические сигналы.0 BTTERY CONT 2 Ток батареи 8 0.0 BTTERY CONT 3 Температура батареи 8 0.0 BTTERY CONT 4 Параметры батареи 10 1.
45442. Расчет системы «Интеллектуальное здание» на базе технологии EIB 315 KB
  Узлы системы Контроллер CONT Система управления светом LIGHT Система управления теплом HET Система управления вентиляцией VENT Система управления дверью DOOR Охранная система SECUR Пожарная система FIRE Сеть оперирует 30 сообщениями которые делятся на различные группы: Спорадические сигналы. Номер сигнала Описания сигнала Размер в битах Задержка в мсек J Период выполнения T мсек Тип сообщения Крайний срок выполнения Dмсек Источник Приемник 1 Сигнал датчика двери 8 01 50 S 20 DOOR CONT 2 Проверка...
45443. Расчет системы «Управление коммунальной системой (вода, газ, электрическая энергия, отключение функций, формирование квитанций и устранение аварий)» на базе технологии LonWorks 267 KB
  Узлы системы Система управления холодной водой CW Система управления горячей водой HW Система управления газом G Система управления электричеством EL Система экономических расчетов EC Ремонтная служба RS Пользователь USER Сеть оперирует 30 сообщениями которые делятся на различные группы: Спорадические сигналы. Номер сигнала Описания сигнала Размер в битах Задержка в мсек J Период выполнения T мсек Тип сообщения Крайний срок выполнения Dмсек Источник Приемник 1 Включение отключение холодной воды 1 01 50...
45444. Классификация систем реального времени. Средства разработки систем РВ. Понятие систем реального времени. Организация систем РВ. Требования к системам реального времени. Общие характеристики систем РВ 148.5 KB
  Классификация реализации систем реального времени СРВ распределенные системы управления с большим количеством контролируемых параметров. Система ориентирована на автоматизированные системы в которых требуется своевременная адекватная реакция на события. Языки СРВ предназначены для создания СРВ ssembler C d спутниковые системы наблюдения. Предназначены для визуализации работы автоматизированной системы или автоматизированного объекта.