66977

Реклама – двигун торгівлі

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Познайомити учнів з поняттям реклама показати що реклама це форма звернення до споживачів з метою залучити їхню увагу до товарів чи послуг; розвивати логічне мислення учнів навичку спілкування колективної та самостійної роботи; виховувати відповідальність самостійність здібності майбутніх рекламодавців.

Украинкский

2014-09-02

101 KB

3 чел.

ЦІКАВА ЕКОНОМІКА 2

Тема. Реклама – двигун торгівлі.

Мета. Познайомити учнів з поняттям – реклама, показати, що реклама це форма звернення до споживачів з метою залучити їхню увагу до товарів чи послуг; розвивати логічне мислення учнів, навичку спілкування, колективної та самостійної роботи; виховувати відповідальність, самостійність, здібності майбутніх рекламодавців.

Тип уроку: вивчення нового матеріалу

Обладнання: девіз уроку, зошит Л. Кашуби «Цікава економіка».

Хід уроку

І. Організація класу

Девіз уроку:

Економіка цікава

Як наука і як справа!

Нас навчає розуміти,

Як на світі добре жити.

II. Розв’язання проблемної ситуації

 Учитель показує учням упаковку якогось невідомого товару і пропонує його купити. Учні не погоджуються, бо не знають, що це. Тоді вчитель рекламує цей товар, розповідаючи про його призначення, властивості тощо, і знову пропонує його придбати. Деякі учні можуть погодитися. Учитель просить цих учнів пояснити своє рішення (учні отримали потрібну інформацію про товар).

Потім учитель проводить опитування:

Чому ви спочатку не захотіли купувати товар?

Чому ви змінили своє попереднє рішення?

Яким чином споживачі отримують інформацію про товари чи послуги?

ІІI. Повідомлення теми і мети уроку

  •  Сьогодні на уроці ми з вами будемо розмовляти про рекламу, її види, її головну мету, основні вимоги до реклами.

IV. Вивчення нового матеріалу

1. Знайдіть у вірші «Кіт Тишко – підприємець» рекламу

Хто гуляє у дворі,

Ви у будь – якій порі

Не ходіть дарма,

Зайдіть до Тишка

В магазин – салон.

Там без перепон

Для кота чи кішки

Ви придбайте мишки.

В магазині ще дрібничка -

На дверях висить табличка:

«Котам мудрим, не ледачим

У нас мишки є найкращі,

Незвичайні, чарівні,

Бо вони – комп’ютерні.

Наші мишки - найновіші,

Наші мишки – найсмачніші.

Смак мультфільмів, ігор нових

На комп’ютерах щодень,

І цікавих кольорових

Фільмів та дзвінких пісень.

Для кота, а чи для кішки

В нас завжди чудові мишки.»

Кіт Тишко тепер ґаздує.

Знає він, що ризикує,

Та зате він незалежний,

Веде справу, як належить.

Чесний і надійний,

І обов’язково вмілий,

В магазин – салоні

В нього все в порядку.

Отже учень в школі

Тепер нехай знає,

Що й котячий бізнес

Є і процвітає.

2. Бесіда.

- Скажіть, що ви знаєте про рекламу?

- Для чого потрібна реклама?

- Які види реклами ви знаєте?

Учитель підводить учнів до висновку, що  реклама — це засіб поширення відомостей про товар чи послугу з метою привернення уваги споживачів.

3. Робота в зошиті

Виконання завдання №1, с.6

4. Робота з таблицею.

- Розгляньте таблицю і скажіть, якої ж головної мети сягає реклама?

5. Робота з загадкою.

- Відгадайте загадку, скажіть слово – відгадку.

Коли і де, який товар?

Нехай подумає школяр

І слово відгадає.

По телебаченню весь час

Нею насичена програма.

Чемно звертаються до Вас:

  •  Тепер, шановні, вам_____________.

6. Продовження бесіди за темою уроку.

- Пригадайте, чи зустрічалась вам реклама? Де саме ви її зустрічали? А зараз розгляньте малюнок і скажіть, якою буває реклама за видами носіїв?

  •  Поміркуйте і скажіть, якою повинна бути реклама? Реклама повинна бути:

6. Колективна робота над розподілом реклами за її основними типами.

- За своїми основними типами реклама розподіляється на інформаційну, переконуючу, нагадуючи.

Інформаційна реклама, це реклама, що інформує споживачів про новий товар, та його корисні властивості;

переконуюча – це реклама, що переконує споживача купити саме цей товар на підставі його виняткових якостей;

нагадуюча – це реклама, що нагадує людям про корисність товару, до якого вже звикли і перестали звертати увагу.

Давайте, зараз ми пригадаємо рекламні відеороліки, які ви бачите щодня по телебаченню, та розподілимо їх за основними типами.

  •  Рекламна діяльність в Україні регулюється Законом України «Про рекламу», згідно з яким реклама повинна:
  •  Бути законною, пристойною, чесною і правдивою;
  •  Наслідувати принцип справедливої конкуренції;
  •  Відповідати за надану інформацію перед глядачем і суспільством.

7. Рішення економічної задачі (робота в групах).

Мишко – бізнесмен відкрив у лісі свій магазин. У ньому є товари, які потрібно продати якнайшвидше – це гриби та малина. Допоможіть ведмедику прорекламувати свій товар.

ІІІ. Узагальнення та систематизація набутих знань.

  1.  У школі Всезнайок.

Витрати на рекламу складають третю або четверту частину ціни товару, що виробляється у США. Підраховано, що на одного американця приходиться більш як 1,5 тис. рекламних оголошень на день. Більше за інших витрачає на рекламу корпорація «Проктер енд Гембл» - майже 672 млн. доларів.

Винахідник «Кока – коли» Джон Пембертон за перший рік своєї діяльності продав 25 бочок сиропу й отримав дохід лише50$. Із них 46 витратив на рекламу, поставивши на карту все. Карта виявилася козирною. І зараз компанія витрачає на рекламу мільйони доларів. «Кока – колу» рекламують актори, дипломати, співаки, боксери, діти і пенсіонери – всі, кому щедро платить фірма.

  1.  Робота в зошиті

а) Поетична хвилинка

Знайди і назви дієслова, які підсилюють значення реклами.

Хто підкаже, що купити?

Як знайти потрібну річ?

Допоможе нам реклама,

Що не спить і день, і ніч.

Їдьте, йдіть, летіть, біжіть,

Наш товар хутчіш купіть:

Подарунки, авто, книги -

Все реклама нам порадить,

Вкласти ваші гроші звабить.

Бо тепер, що не кажіть,

Без реклами важко жить.

б)Робота в парах.

Підкреслити товар короткострокового використання.

№3, с 6

в) Записати рекламну інформацію

№4,с.7

  1.  Робота в групах.

Завдання 1: Поміркуйте, чи вірне припущення: «Чим більше реклами – тим краще»? Обґрунтуйте відповідь.

Завдання 2: У країні Екоманія ввели закон «Про заборону реклами». Поміркуй, до яких наслідків це може призвести?

Завдання 3: Реклама «Якщо ви не знайшли у нашому магазині потрібного вам товару, це означає, що…». Придумайте цікаве продовження фрази.

Завдання 4. Намалювати рекламу будь – якого товару, про який йдеться у вірші:

Першовересня вже час

І «школярик» кличе вас:

  •  Завітайте ви, малята,

Любі хлопчики й дівчата,

І придбайте все до школи -

Канцтовари в нас чудові:

Тут і пензлики, і фарби,

Тут обладнання багато.

І альбоми, й косинці,

Гумка, зошит, олівці.

Завітайте, не минайте,

Ще й призи ви вигрівайте!

ІV. Підсумок уроку.


Головна мета реклами

Привабити споживачів

плинути на їхні смаки

Переконати купити певні товари та послуги


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

39130. АНАЛІЗ ІСНУЮЧИХ СПОСОБІВ ПРЕДСТАВЛЕННЯ СХЕМ МІКРОПРОГРАМ ТА ІСНУЮЧИХ МЕТОДІВ ДЕКОМПОЗИЦІЇ ЦИХ СХЕМ 469.5 KB
  Використання програмованих інтегральних логічних схем дає велику гнучкість при реалізації алгоритму мікропрограми проте у зв'язку з ускладненням мікропрограм використовуваних раніше ресурсів стає недостатньо і розробники вимушені збільшувати необхідну кількість пристроїв. Декомпозиція алгоритму мікропрограми дозволяє розділити початковий автомат на підавтомати кожен з яких можна реалізувати на заданому наборі програмованих логічних інтегральних схем що зменшує витрати при реалізації алгоритму.1 Аналіз існуючих способів представлення схем...
39131. Методы воздействия на ПЗС. Процессы в призабойной зоне пласта 67 KB
  Извлечение нефти из пласта и любое воздействие на него осуществляются через скважины. Призабойная зона скважины (ПЗС) - область, в которой все процессы протекают наиболее интенсивно. Здесь как в единый узел сходятся линии токов при извлечении жидкости или расходятся - при закачке. Здесь скорости движения жидкости, градиенты давления, потери энергии, фильтрационные сопротивления максимальны.
39132. ПЕРВИЧНОЕ ВСКРЫТИЕ ПРОДУКТИВНЫХ ПЛАСТОВ 259 KB
  Физикомеханическое воздействие на продуктивный горизонт при его вскрытии оказывают следующие факторы: разгрузка горного массива в результате разбуривания пласта; изменяющееся противодавление столба бурового раствора впоследст вии изменяющееся активное давление столба цементного раствора ; фильтрация фильтрата бурового и цементного при цементирова нии раствора; изменяющийся температурный режим в скважине; гидродинамическое и механическое воздействие на породы в разбуриваемом пласте движущимся инструментом; гидродинамические эффекты...
39133. Формирование призабойной зоны скважины при репрессии на забое 170 KB
  Формирование ПЗС при репрессии на забое предполагает неизбежное проникновение в ПЗП, негативные последствия которого предупреждаются за счёт использования «незагрязняющих промывочных флюидов» или преодоления загрязнённых участков ПЗП при вторичном вскрытии (перфорации) или очистку этих участков при вызове притока.
39134. Гравийная набивка 265.5 KB
  Фракционный состав гравия выбирают в зависимости от степени неоднородности и базового размера зерен песка а также скорости щ протекания пластовой жидкости через щели корпуса гравийного фильтра при наибольшем ожидаемом дебите скважины. Расчетный оптимальный размер зерен гравия находят из соотношения dopt =6 dб Если гранулометрический состав песка по толщине продуктивного объекта существенно изменяется то оптимальный размер зерен гравия рассчитывают по наименьшему значению dб. Это условие будет выполнено при следующих значениях d60 и...
39135. Ограничения проникновения цементного раствора и его фильтрата в продуктивный пласт 784 KB
  Используются гравийные набивки создаваемые путем предварительного расширения ствола скважины против продуктивного пласта спуска в скважину перфорированного хвостовикафильтра и заполнения кольцевого пространства отсортированным гравием. Одним из главных факторов определяющих эти характеристики является диаметр ствола поэтому часто применяют устройства расширяющие ствол скважины до необходимых размеров. Гравийножидкостная смесь закачивается с устья скважины по межтрубному пространству между эксплуатационной колонной и колонной рабочих...
39136. Обработка данных гранулометрического анализа фракции, выносимой из пласта 91 KB
  Пласты с трещинным типом пористости чаще всего приурочены к плотным карбонатным отложениям, известнякам и доломитам. Проницаемость пластов с трещинным типом пористости зависит от геометрических характеристик отдельных трещин (раскрытости, протяженности, шероховатости стенок трещины), ориентации трещин в пространстве и от их количества и способности образовывать связанную проницаемую систему трещин. Трещиноватые коллектора склонны к пластическим деформациям.
39137. Основные типы конструкции забоя 939 KB
  Выбор конструкции призабойной зоны в продуктовной зоны Выбор конструкции забоя скважины производится поэтопно.Выбрать тип конструкции забоя с учетом прочности пород ПЗП и способов эксплуатации По результатам анализа различных типов конструкции забоя установили что средняя удельная продуктивность скважины с открытым забоем больше чем у скважин с закрытым забоем в 15 раза при прочих равных условиях . Вне зависимости от способа изоляции эксплуатируемого интервала от остальной части ствола определяется предельно допустимая депрессия на...
39138. Параметры, характеризующие гидродинамическое совершенство скважины 167.5 KB
  Губкина Кафедра бурения нефтяных и газовых скважин Реферат по теме: Параметры характеризующие гидродинамическое совершенство скважины Гидродинамическое совершенство скважин. В промысловой практике для эффективного планирования и регулирования процесса разработки месторождения необходимо знать потенциальные возможности каждой скважины. Приток жидкости или газа в реальную скважину отличается от притока в гидродинамически совершенную скважину тем что в призабойной зоне и на забое скважины возникают дополнительные фильтрационные сопротивления...