66986

Цінність держави визначається цінністю її громадян

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Найщасливіша та людина яка потрібна всім 2 група: Щастя у праці 3група: Щастя за гроші не купиш 4 група: Щастя у коханні 5 група: Щастя у подоланні себе у самовдосконаленні 6 група: Якщо хочеш бути щасливим будь ним Ви майбутнє України. Додаток Надпис на дошці: Щастяце вічна дорога земна Щастяце літо зима і весна...

Украинкский

2014-09-02

33.5 KB

2 чел.

Донецька загальноосвітня школа 1-3 ступенів №89 Донецької міської ради Донецької області

Виховна година на тему

Цінність держави визначається цінністю її громадян

       Підготувала класний керівник 10 класу

                Бражник Л. О.

Донецьк-2 011


Тема
:Цінність держави визначається цінністю її громадян

Мета:Формувати активну громадську позицію, розширювати її, поглиблювати поняття громадськості та знання учнів про Україну.

Розвивати прагнення бути свідомими громадянами України, патріотами своєї Батьківщини.

Виховувати повагу до Конституції України, державних символів, свідоме ставлення до обовязків людини, громадянина, бажання своєю працею розбудувати державу, гордитися своєю Батьківщиною.

Обладнання:плакати, герб, прапор України.

Хід уроку

Вислови на дошці:

«Любіть Україну у сні й наяву,

Вишневу свою Україну,

Красу її, вічно живу і нову,

І мову її солов’їну»

В. Сосюра

«Хто не знає свого минулого,

Той не вартий свого майбутнього»

М. Рильський

Третя ступень-це ступень становлення поглядів на доросле життя, вибір професійних орієнтирів. Маю надію і вірю, що наш колектив буде працювати у злагоді, взаєморозумінні. Я мрію, що через два роки, на випускному вечорі, ви будете мати змогу сказати: ”Як важко мені залишати рідну школу, котра стала для мене рідною домівкою.”

Я буду прикладати багато зусиль, щоб так сталося, щоб ми були єдиною родиною.

Наша країна знаходиться зараз на етапі докорінних змін в економіці та суспільно-політічній сфері, намагається посісти гідне місце у світовому просторі. На шляху становлення нашої держави вже зроблено багато, але ще більше-попереду.

Головна наша мета - закріпити і розвинути ті позитивні перетворення, які стали результатом спільних зусиль. Сьогодні ми самі творимо своє життя. Ваша головна мета:працьовитість, наполегливість у навчанні.

Своїм наполегливим трудом будували добробут Донбасу і шахтарі. Я запрошую Вас хвилиною мовчання ушанувати пам’ять загиблих шахтарів.

Хай у нашому житті і житті нашої країни буде менш тяжких хвилин.

Вірш "Город синіх териконів"

Видатні митці слова, справжні патріоти своєї матері України залишили нам, нащадкам, свої одкровення-зізнання в любові до України.

Вслухаймося в їхнє палке, пристрасне, щире поетичне слово.

Вірші: "Моїй Україні", "І святиться нехай у віках Україна", "Молитва"

Володимир Збаштанський, Лауреат Національної премії Т. Г. Шевченка.

Бесіда з учнями.

-Україна- саме так називається країна, в якій ви народились і живете.

А що ви знаєте про неї?!

- Що означає слово Україна. Коли воно зявилося вперше?

- Що вам відомо про державні символи України?

- Як ви розумієте слова:нашого цвітупо всьому світу?

- Хто він-свідомий громадянин, патріот України?

Людина має завжди памятати звідки вона, де її коріння, глибоко знати історію свого народу, його мову, культуру. На думку російського письменника Миколи Чернишевського, можна не знати тисячі наук і бути освіченою людиною, але не любити історію свого народу може тільки людина нерозвинена розумово.

Знання мови народу, серед якого живеш, - ознака культурної, освіченої людини, знання рідної мови - священний обовязок кожного.

Робота у групах:довести, як ви розумієте наведений вислів.

1 група:Найщасливіша та людина, яка потрібна всім

2 група:Щастя у праці

3група:Щастя за гроші не купиш

4 група:Щастя у коханні

5 група:Щастя-у подоланні себе, у самовдосконаленні

6 група:Якщо хочеш бути щасливим-будь ним

Ви майбутнє України. Тож своїми знаннями, працею, здобутками підносьте її культуру, своїми досягненнями славте її. Будьте гідними своїх предків, любіть землю так, як заповідав великий Тарас, бережіть волю й незалежність України, поважайте свій народ і його мелодійну мову. Шануймо себе і свою гідність, і будуть інші нас шанувати.

Нехай щоденним вашим гаслом будуть слова:

Не дуріте самі себе,

Думайте, читайте,

І чужому научайтесь,

Й свого не цурайтесь.

А зараз підемо до памятника Загиблим воїнам, щоб покласти квіти і низько вклонитися тим, хто здобув перемогу, мир і злагоду.

Додаток

Надпис на дошці:

Щастя-це вічна дорога земна,

Щастя-це літо, зима і весна,

Щастя-це сонце, злива і сніг,

Щастя-це пісню ділити на всіх,

Щастя-це віра в добро і любов,

Щастя-це музика вільних дібров,

Щастя-це друзі і рідний твій дім,

Щастя-це світ, подарований всім.


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

62896. Умелые руки не знают скуки 49.38 KB
  Цель: Активизация творческих способностей учащихся, поддержание интереса к предмету; совершенствование умений работать самостоятельно и в коллективе.
62898. Внеклассное мероприятие, посвященное 8 марта «А ну-ка девочки!» 27.72 KB
  Какой конкурс вам понравился больше всего Умницы Спасибо за активное участие Жюри подводят итоги и каждой девочке присваивают номинацию: Мисс Восхитительная; Мисс Привлекательная; Мисс Чарующая...
62899. Внеклассное мероприятие, посвященное дню 8 марта: «Вечернее ТВ» 24 KB
  Цели: Развитие творческой инициативы, активности и самостоятельности учащихся; Формирование чувства ответственности за порученное дело, умения доводить его до конца; Воспитание уважительного отношения к девочкам, развития чувства доброты, желания дарить людям радость.
62900. Внеклассное мероприятие для учащихся 9–11-х классов, посвященное 8 Марта "Все для милой…" 20.44 KB
  Цель: развивать чувство уважения друг к другу, творческие способности учащихся, их индивидуальность, фантазию и изобретательность. Оформление, оборудование, инвентарь: бумага, фломастеры, канцелярские скрепки; предметы для проведения конкурсов...
62902. Внеклассное мероприятие, посвященное 23 февраля: А ну-ка, мальчики! 19.22 KB
  Ребята а вы знаете как делали книги раньше Сначала их писали на глине на коре деревьев на шкурах животных. Писали на бумаге вручную поэтому переписывание одной книги занимало не один год. Книги в то время считались роскошью.