68088

Визначні місця Лондона. Урок для 4 класу

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета: закріпити знання лексики з теми «Споруди»; практикувати у вживанні спеціальних питань, вчити правильно на них відповідати; вдосконалювати навички аудіювання, читання та письма; розвивати навички усного мовлення; сприяти розвитку пам’яті, логічного мислення учнів...

Украинкский

2015-01-12

49.5 KB

24 чел.

Відділ освіти Ямпільської районної державної адміністрації

Районний методичний кабінет

Урок англійської мови

з теми «Визначні місця Лондона»

(4 клас)

                                                                          Підготувала учитель

                                                                 вищої категорії,

                                                                 учитель англійської мови

                                                                 Свеської спеціалізованої  

                                                                 школи І – ІІІ ступенів №2

                                                                «ліцей»

                                                                 Ямпільської районної ради

                                                                 Ковальова Світлана

                                                                 Володимирівна

Свеса, 2013 р.

     Мета: -    закріпити знання лексики з теми «Споруди»;

-    практикувати у вживанні спеціальних питань, вчити правильно на  них відповідати;

-    вдосконалювати навички аудіювання, читання та письма;

-    розвивати навички усного  мовлення;

-   сприяти розвитку памяті, логічного мислення учнів;

-   виховувати в учнів поважливе ставлення до культури країни, мову якої вивчають.

Тип уроку: закріплення учбового матеріалу.

Методи, використані на уроці:

  •   робота в групах,  парах;
  •   «Мікрофон»;
  •   «Мозковий штурм»;
  •  презентації;
  •  рольова гра.

    Обладнання: прапорці України та Англії  (НО 1), мікрофон, картки з назвами споруд (НО 2), слайди про Лондон (НО 3)  , комп’ютер, міні-проекти учнів «Визначні місця Лондона» (НО 4), світлофори (НО 5),твердження про Лондон (НО 6),  картки «Match Pairs» (НО 7), листівки з надписами визначних місць Лондона (НО 8).

  Структура уроку:

І. Початок уроку

   1. Привітання.                                                                                                   0,5 хв.

   2. Повідомлення теми та мети уроку.                                                        0,5 хв.

   3. Введення у мовленнєве середовище:

          - усні розповіді;                                                                                             2 хв.

          - питання – відповіді з метою отримання додаткової інформації. 3 хв.

ІІ. Основна частина уроку

  1.  Фонетичні вправи.                                                                                            1хв.
  2.  Активізація лексики.                                                                                        2 хв.
  3.  Презентація вчителя.                                                                                       3хв.
  4.  Презентації учнівських міні-проектів з теми.                                         10 хв.
  5.  Релаксація.                                                                                                          2хв.
  6.  Перевірка розуміння отриманої інформації:
  •  гра зі світлофором;                                                                                     2 хв.
  •  рольова гра;                                                                                                 3 хв.
  •  завдання «Match Pairs».                                                                           3 хв.
  1.  Вдосконалення навичок письма.                                                                 6 хв.

ІІІ. Заключна частина уроку

  1.  Запис домашнього завдання.                                                                       1 хв.
  2.  Підбиття підсумків. Виставлення оцінок.                                                  1 хв.
  3.  Прощання.                                                                                                           

Хід уроку

 

 І. Початок уроку

 1. Привітання.

T: Good morning, children. Glad to see you.

 2. Повідомлення теми та мети уроку.

T: The form is divided into two groups: Ukrainian tourists, who came to London and Londoners that meet them. I am a guide.

Клас розподілений на дві групи. Одна група - це українці, які прибули до Лондону. Інша група – лондонці, які їх зустрічають . Вчитель – екскурсовод.

T: Attention, please. Dear friends, welcome to London, the capital of Britain. Let’s get acquainted and then go for an excursion about London.

 3. Введення у мовленнєве середовище.

Метод «Мікрофон».

  •  Учні з двох груп стають в коло, передають один одному мікрофон і розповідають про те, як їх звуть, з якої вони країни, міста.

P1: I am Ben. I am from London.

  •  Учні з групи українських туристів та учні-англійці ставлять один одному питання з метою отримання додаткової інформації.

P1: How old are you?

P2: What’s your friend’s name?

P3: What is your hobby?

P4: What is your mother (father)?

P5: Have you a brother (sister)?

 ІІ. Основна частина уроку

  1.  Фонетичні вправи: відпрацювання вимови англійських звуків в назвах споруд.

T: Today you will see that London is a beautiful city. There are many sights in it. You will admire / au / towers.

Ps: Towers.

T: / ju / Museums.

Ps: Museums.

T: / a: / Parks.

Ps: Parks 

2.  Активізація лексики по темі «Споруди».

«Мозковий штурм».

T: Imagine what buildings you can see in London and name them.

Учні називають споруди, які можна побачити в місті. На столі вчителя надписи назв споруд  на картках (НО 2). Картки з надписами тих споруд, які діти називають, прикріплюють до дошки.

PS: Cathedral,

Ps: church,

Ps: palace

       2. Презентація вчителем визначних місць Лондона з використанням слайдів (НО 3) на компютері.

T: So our excursion about London is beginning. Here is …

  1.  Презентація міні-проектів «Визначні місця Лондона» (НО 4) учнями.

T: Continue our excursion about London. Londoners will help me.

Лондонці продовжують екскурсію по місту.

P1: It is one more sight of London. Buckingham Palace is …

  1.  Релаксація.

T: Let’s stop at the Hyde Park and play. Repeat after me: go straight…turn left (right)…cross the street… stop.

Учні повторюють  за вчителем рухи в різних напрямках.

  1.  Перевірка розуміння отриманої інформації.
  •  Гра зі світлофором «True/ False» (НО 5).

T: Nick, read the statements about London and you, children, listen very attentively. If it is true, show green points. If it is false, show red points and so on.

Один учень читає твердження про Лондон (НО 6). Якщо твердження вірні, діти показують зелене світло, невірні – червоне.

P1: London is the capital of Britain. …

  •  Рольова гра «Зустріч журналіста з гостями Лондона».

T: Max is an English Journalist. He has questions to you, dear guests of London.

Один з учнів – журналіст. Він задає питання гостям Лондона.

Max: 1. What is the capital of Britain?

         2. What kind of river is the Thames?

         3. How old is Tower Bridge?

        4. What is the name of the famous clock tower in London?

        5. Why do they call Westminster Abbey the royal church?

        6. What can you see on the Trafalgar Square?

        7. Where can you see a good collection of pictures?

        8. What is Buckingham Palace?

       - «Match Pairs»

T: Now we are going to join two parts of sentences (НО 7). Work in pairs.

Учні повинні зєднати початок речення з його кінцем, отримані речення прочитати. Діти працюють в парах.

  1.  Вдосконалення навичок письма.

Написання речень про Лондон (на допомогу учням листівки з надписами визначних місць Лондона).

T: Write down sentences about sights of London and then read them.

Учні пишуть речення про Лондон, а потім їх зачитують.

   ІІІ. Заключна частина уроку

  1.  Запис домашнього завдання.

T: Make up crosswords «Sights of London». Скласти кросворди по темі «Визначні місця Лондона».

  1.  Підбиття підсумків. Виставлення оцінок.

  1.  Прощання.

T: Good-bye. See you soon.


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

45028. Понятие языка программирования. Классификация языков программирования 29.44 KB
  Классификация языков программирования. И такое средство было найдено: различные символические языки и соответствующие им трансляторы системы программирования. Также система программирования может включать в себя: библиотеки стандартных подпрограмм отладчик компоновщик и другие сервисные средства.
45029. Интерфейс и основные приемы работы c САКК Magister-2000 456 KB
  Задание может содержать как текстовые фрагменты так и объекты статической графики поддерживаемые rtfформатом; задания могут включать следующие типы анализаторов ответа учащегося: выбор одного верного ответа из нескольких предложенных выбор нескольких верных из предложенных слово последовательность символов; задания на установление соответствия двух списков; задания на установления последовательностей действий или событий; задания сохраняются во внутреннем формате исключающем возможность их просмотра с целью выяснения верных...
45030. Интонация как единица фонетического уровня языка 17.03 KB
  Повышения тона вверх вниз называются интонацией. В русском языке можно выделить 6 интонационных конструкций. Основными различительными признаками ИК является направление движения тона в центре и уровень тона в постцентровой части.
45031. Устройства ввода информации 20.71 KB
  Клавиатура устройство представляющее собой набор кнопок клавиш предназначенных для управления каким-либо устройством или для ввода информации. Трекбол указательное устройство ввода информации об относительном перемещении для компьютера. Сканер изображений устройство для считывания двухмерного плоского изображения и представления его в растровой электронной форме. Графи́ческий планше́т это устройство для ввода рисунков от руки непосредственно в компьютер.
45032. Путешествие по Индии 128 KB
  Супер Нам всё нравится 20 Отели Надо отметить что в Индии ни на одной отельной вывеске вы не увидите заветных звезд. Стандартный набор осматриваемых объектов в столице это Ворота Индии Здание Высокого суда Старый Форт и знаменитая мечеть Кутуб Минар с которой и начинается наша экскурсия. И тут перед нами предстала картина которую возможно увидеть пожалуй только в Индии.
45033. Семантика по книге Стивена Пинкера «Язык как инстинкт» 130 KB
  Пинкер известен за его широко охватывающую защиту эволюционной психологии и Вычислительной теории разума. Академическая специализация Пинкера визуальное восприятие и развитие речи у детей и он более известен как популяризатор идеи о том что язык на котором мы говорим является инстинктом или биологической адаптацией сформированной естественным отбором. Этот доклад был написан мною по одной из самых известных книг Стивена Пинкера Язык как инстинкт.
45034. Инженерная подготовка строительной площадки 42.64 KB
  Бетонную смесь готовят бетоносмесителями и транспортируют с помощью системы внутренних транспортных средств до места заливки либо привозят готовую бетонную смесь автобетоносмесителями или самосвалами Технология устройства защитных покрытии Гидро и пароизоляционные работы выполняют по завершению изготовления конструкции или монтажа сборных конструкций. Однако эти работы могут вестись параллельно с некоторым технологически обусловленным отставанием от работ по изготовлению конструкций на которые будет наноситься гидро и пароизоляция. В...
45035. Семантические принципы 29.5 KB
  Принцип предметности: предложение должно говорить о предметах обозначаемых входящими в него именами а не о самих этих именах. Предложение Стул - это существительное построено правильно. Принцип взаимозаменимости: при замене имен с одинаковым значением предложение в котором эта замена осуществляется не должно изменять свое истинностное значение истинное предложение должно оставаться истинным а ложное ложным. Пусть дано предложение Земля вращается вокруг Солнца.
45036. TRAVELLING BY AIR 33.95 KB
  Modern life is impossible without traveling. There are many ways of traveling: by sea, by plane, by train, by car, on foot. Tastes differ. That іs why it is up to you to decide which means of travelling you'd prefer