71979

Вправи і задачі на засвоєння таблиці множення числа 8

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Давайте дітки допоможемо берізці скинути листя Завдання Щоб побачити берізку треба перевірити д з ІІІ. Завдання Давайте дітки попросимо допомоги у сил природи. Слайд № 1 Сонечко сонечко допоможи виконати завдання: Усний рахунок Записати добутки з таблиці мал.

Украинкский

2014-11-14

52.5 KB

2 чел.

Тема: Вправи і задачі на засвоєння таблиці множення числа 8.

Мета:

  •  Вправляти учнів у складанні виразів за текстовою умовою;
  •  Формувати вміння розв’язувати задачі на знаходження суми двох добутків;
  •  Розвивати уявлення про рівносторонні та рівнобедрені трикутники;
  •  Вдосконалювати обчислювальні навички;
  •  Виховувати зацікавленість, акуратність.

Обладнання: предметні малюнки, інтерактивна дошка, слайди, малюнки берізки, геометричні фігури.

Хід уроку

І. Організаційний момент

ІІ. Контроль, корекція та закріплення знань учнів.

  •  А на дворі все ще осінь. Похмуре небо, де чути спів, схожий на крик, відлітання птахів. І дерева вже стоять голі, підготувалися до зимового спочинку. Тільки берізка стоїть все ще у зелених шатах, ніби чогось чекає.
  •  Сьогодні вранці до мене завітав Івасик. Він прохав допомогти берізці скинути листочки. Але як? Берізка йому відповіла, що Осінь вирішила її залишити такою, але вона ж не ялинка; теж хоче спочивати взимку.

А що ж треба зробити, щоб Осінь скинула листочки з берізки?

Ця різнокольорова чарівниця забажала ряду завдань від Івасика. А він звернувся до нас по допомогу.

  •  Давайте, дітки, допоможемо берізці скинути листя
  1.  Завдання
  •  Щоб побачити берізку треба перевірити д/з

ІІІ. Повідомлення теми.

  1.  Завдання

Давайте, дітки, попросимо допомоги у сил природи.

Слайд № 1

Сонечко, сонечко, допоможи виконати завдання:

Усний рахунок

Записати добутки з таблиці мал. 8.

До 8*9

8*4+51

8*3+12

100-8*6

80+8*2

60-8*4

Каліграфія: 8

8, 11, 24, 32

Молодці, виконали, і в берізки декілька листків відпали. Вона зраділа цьому.

Слайд № 2.

  1.  Завдання

Осінь приготувала нам наступне завдання та забажала, щоб ми попрацювали самостійно. А Місяць нам в цьому допоможе.

Подивіться як він освічує приклади.

Самостійна робота:

В. І

8*8-15

8*9-12

7*8+14

8*3+46

В. ІІ

80-8*5

8*6+18

91-37

8*7+18

Слайд № 3.

  1.  Завдання

А хто, це там щебече, це листочки.

Попрацюємо з підручником. А в цьому вони нам допоможуть. Це вони своїм веселим щебетанням підтримують берізку.

№ 326

28+8*2 =44

8+8+8=24

32:(12*3)=8

21*(11-8)=7

Задача № 328

Лежало 28 грудочок цукру

Поклали - 8 склянок - по 3 грудочок цукру.

Залишилося?

Розв’язання

  1.  3*8=24
  2.  28-24=4

Відповідь: 4 грудочки залишилося

Задача № 329

Усно

Слайд № 4

Фізкультхвилина

  1.  Завдання

Із яких фігур складаються роботи?

2. Знайти периметр прямокутника

Слайд № 5.

  1.  Завдання Вітер

Робота в групах

1 група

8*4+68=100

72-8*6=24

8*8+7-5=29

8*6+8*4=16

2 група

Задача

6 табуреток - 54 грн.

3 табуретки -? грн..

Розв’язання:

  1.  54:6=9 (грн.) - коштує одна табуретка
  2.  9*3=27 (грн.)

В 27 грн коштуватимуть 3 табуретки

ІІІ група

Х-14=56

Х=56+11

Х=70

70-14 =56

56=56

Перевірка виконання завдань.

Діти, подивіться, наша берізка вже повністю скинула листячко. Що на ньому?

Написано: Дякую, діти!

ІV. Підсумок уроку

  •  Що закріплювали на уроці?
  •  Над чим працювали?

V. Домашнє завдання

№ 331, 332

VІ. Виставлення оцінок.


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

3911. Решение систем линейных уравнений, работа с матрицами 376.95 KB
  Решение систем линейных уравнений, работа с матрицами Цель работы: Изучение возможностей пакета Ms Excel при решении задач линейной алгебры. Приобретение навыков решения систем линейных алгебраических уравнений и выполнение действий над матрицами ср...
3912. Эрос и цивилизация 124 KB
  Ерос та цивілізація Введение Стремительный рост интереса к эротике в нашем обществе удивления не вызывает. Слишком долго эта важнейшая сторона жизни всякого нормального человека находился под бессмысленным цензурным запретом. Беспокойство вызывает д...
3913. Томас Гоббс и его Левиафан 48.45 KB
  Биография, творчество до Левиафана Гоббс родился в семье приходского священника, окончил Оксфордский университет и долгое время был с семьей Кавендиша, герцога Девонширского в качестве воспитателя. Предпринимал длительные путешествия с этой семьей п...
3914. Использование спектрофотометра СФ-26 в практической деятельности 271 KB
  Научиться пользоваться спектрофотометром СФ-26. Задания: Определение концентрации белка с помощью биуретовой реакции. Построить график зависимости оптической плотности Е550 от концентрации белка в растворе. Определение спектра поглощения раствора ге...
3915. Проблема освіти в сучасному інформаційному світі 69.5 KB
  Проблема освіти в сучасному інформаційному світі Вступ Масштабна криза охопила освіту практично всіх країн світу. Вона має транснаціональний характер та прояви глобальної проблеми сучасності. Вперше наукова діагностика кризового стану освіти була зр...
3916. Людина в умовах комп'ютерізації 55.5 KB
  Людина в умовах комп’ютерізації Людство завжди прагнуло полегшити собі життя. З метою удосконалення праці, для простішого виконання завдань люди винаходили все нові і нові пристрої. Механізація праці не обійшла і розумову роботу. Людина створил...
3917. Развитие — это объективный процесс изменения физических и духовных сил человека 23.25 KB
  Развитие — это объективный процесс внутреннего последовательного количественного и качественного изменения физических и духовных сил человека. Развитие проявляется как прогрессивное усложнение, углубление, расширение, как переход от простого к...
3918. Рентгенівський мікроаналіз 1.3 MB
  Рентгенівський мікроаналіз Методичні рекомендації до лабораторної роботи Рентгенівській мікроаналіз з курсу Фізична мікроелектроніка для студентів радіофізичного факультету. Правила технікибезпеки при виконанні лабораторної роботи Увага! При в...
3919. Значення мотивації для процесу управління 216.5 KB
  Значення мотивації для процесу управління Вступ Мотивація праці, керівництво і взаємодія з людьми - вирішальний фактор успіхів в управлінні підприємством та результативності роботи, і в цьому розумінні вона становить основу трудового потенціалу прац...