71996

Лічба в межах 20. Розв’язування задач та прикладів

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета: закріплювати знання учнів з арифметичних дій додавання і віднімання, формувати навички лічби в межах 20, учити креслити відрізки за текстовою умовою, вчити складати та розв’язувати задачі та приклади, розвивати мислення, виховувати уважність.

Украинкский

2014-11-15

40 KB

8 чел.

PAGE   \* MERGEFORMAT 4

Тема: Лічба в межах 20.  Розвязування задач та прикладів.

Урок – гра «Знайди скарб з Лунтіком».

Мета: закріплювати знання учнів з арифметичних дій додавання і віднімання, формувати навички лічби в межах 20,учити креслити відрізки за текстовою умовою, вчити складати та розв’язувати задачі та приклади,розвивати мислення, виховувати уважність.

Обладнання: підручник, зошит,картки, матеріал для усної лічби,набір геометричних фігур, малюнки,комп’ютер, ТV.

                                    Хід уроку.

І. Організація класу.

   1. Всі сідайте тихо,діти.

      Домовляймось не шуміти.

      Руку гарно піднімайте,

      На   уроці не дрімайте.

      Щоб не було нам мороки,

      Всі готові до уроку?

 2. Дихальні вправи «Здуй сніжинку».

ІІ. Актуалізація  опорних знань.

  1.  «Розминка». Картки з прикладами.
  2.  «Розфарбованка» з прикладами(презентація) / індивідуальні картки/ «приклади блискавки».
  3.  «Ти мені - я тобі» (числа в межах 20, приклади).

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності.

  1.  Вступна бесіда.

У нас сьогодні не просто урок, а урок – гра «Знайди  скарб з Лунтіком». Хто такий Лунтік? Ось що про нього пишуть в Інтернеті вільна  енциклопедія Вікіпедія.

  Одного разу на Місяці незвичайний малюк і потрапив до нас на Землю. Де зустрів багато надійних друзів. (відео)

  1.  Лист від Лунтіка. (нагородження Лунтіками).

Виконуємо приклад і крокуємо переставляючи фішку.

ІV. Розвиток математичних знань.

  1.  Зустріч з Піскар Івановичем.

Математичний диктант

Кожний з вас розумний дуже,

Кожен має свій талант.

Зараз з вами ми напишем

З математики диктант.

Зошит правильно поклали,

Ручки в руки узяли і писати почали.

  1.  Записати число, в якому 1дес.3од.,1дес. 5 од., 1 дес. 1од.,2 дес.;
  2.  Записати числа другого десятка;
  3.  Задачі – вірші

      Взаємоперевірка.

Хвилинка найрозумнішого «Незакінчені речення».

  •  Числа при додаванні називаються…..
    •  Щоб збільшити число на кілька одиниць треба…
    •  Щоб зменшити число на кілька одиниць треба……
    •  Щоб порівняти два числа треба….
    •  Щоб знайти невідомий доданок треба…..

Ну що ж, розвязавши приклад Піскар Івановича крокуємо далі.

2.Баба Капа підготувала нам «Заморочки з бочки» та задачі.(картки на дошці).   Крокуємо далі.

3.Генерал Шер проведе зарядку. Музична зарядка.

Розвязуємо приклад і  продовжуємо свій путь.

4.Зустріч з Вупсенем і Пупсенем.

  •  У братів відрізок довжиною 1дм. Накресліть відрізок на 2см довший.
  •  Робота в групах. Складіть з геометричних фігур різні предмети.

          Крокуємо далі за планом.

5.Міла.

  •  Робота з підручником ст.. 87 №3,4.
  •  Робота в парах. Розфарбуйте кульки так, щоб велика кулька  була між синьою і зеленою, а синя поряд з червоною.

V. Хвилинка відпочинку. Гра «Чотири стихії» (Земля – руки вниз, повітря- руки вгору, вогонь – руки до грудей, вода – хвилька).   

VІ. Закріплення.

1.Розв’язуємо приклади і крокуємо далі.

2.Ось і дійшли ми до скарбу. Тут літери. Давайте спробуємо з них скласти слово. (ЗНАННЯ).

 То для чого нам потрібні знання?

VІІ. Підсумок уроку.

    Працювали без мороки

І ніхто не лінувавсь.

Хто як міг, так і старавсь.

Підведемо підсумок нашої подорожі з Пчельонком.

Хто зібрав більше «Лунтіків».

(Передаючі Пчельонка відповідають на питання)

  •  Цей урок мене навчив….
  •  Що запамятали із сьогоднішнього уроку?
  •  Які завдання були важкими для виконання?
  •  Які виконали дуже легко?

Працювали дуже добре

І почули у кінці.

Що у 1 –А класі

Діти просто молодці!

 


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

46920. Complex sentence, its definition and composition. The two approaches to the principles of classification of subordinate clauses. Connection of the clauses in a complex sentence 37 KB
  Subordination is usually defined as a non-symmetrical relation, that is, in a complex sentence with a minima composition of two clauses, one is the basic element, whereas the other is a constituent or part of the first. The first one is called the main (or principal) clause, the second the subordinate clause
46922. Subordinate clauses of primary nominal positions 37 KB
  Subordinte cluses of primry nominl positions. Cluses of primry nominl positions The subject cluse. The predictive cluse. The object cluse.
46923. Балканская война (1912-1913) 37 KB
  Слабость Османской империи проявлявшаяся в аннексии АвстроВенгрией Боснии и Герцеговины захвате Италией Триполитании и Киренаики нацосв движения в Македонии Албании и на о. Балканский союз направлен и против АвстроВенгрии освободительные задачи. АвстроВенгрия и Германия заинтересованности в сохранении Османской империи которая все в большей степени подпадала под германское влияние негативно. Россия поддержала образование Балканского союза Англии и Франции двойственным боязнью усиления позиций России на Ближнем Востоке...
46924. События в Сараево 28 июня 1914 37 KB
  5 июля во время встречи германского и австрийского императоров в Потсдаме кайзер одобрил план расправы с Сербией т. Пуанкаре в Петербург 20 июля было принято окончательное решение о том что в случае чрезвычайных обстоятельств Россия поддержит Сербию и в свою очередь будет поддержана Францией. В день отъезда Пуанкаре из России 23 июля 1914 австрийский посол барон Гизль вручил сербскому премьеру Пашичу ноту носившую характер ультиматума Принятие австрийских требований означало бы отказ Сербии от политической самостоятельности. Однако 25...
46926. Языковая норма 37 KB
  Различают нормы письменные и устные. Письменные языковые нормы это прежде всего орфографические и пунктуационные нормы. Устные нормы:грамматические лексические и орфоэпические. Грамматические нормы это правила использования форм разных частей речи а также правила построения предложения.