73331

Повторення складу чисел 5 і 6. Складання рівностей за малюнками. Обчислення значень виразів, що містять додавання, за допомогою предметних малюнків

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета: повторити всі варіанти складу чисел 5 і 6; вправляти у складанні прикладів за малюнками, у розпізнаванні геометричних фігур; вдосконалювати обчислювальні навички; розвивати мислення, навички каліграфічного письма; виховувати старанність.

Украинкский

2014-12-11

279.77 KB

0 чел.

Урок

Тема. Повторення складу чисел 5 і 6. Складання рівностей  за малюнками. Обчислення значень виразів, що містять додавання, за допомогою предметних малюнків.

Мета: повторити всі варіанти складу чисел 5 і 6; вправляти у складанні прикладів за малюнками, у розпізнаванні геометричних фігур; вдосконалювати обчислювальні навички; розвивати мислення, навички каліграфічного письма; виховувати старанність.

ХІД УРОКУ

І. Організаційний момент

Пролунав уже дзвінок,

Всім пора нам на урок,

Встаньте всі рівненько,

Привітаємось гарненько:

«Добрий день!».

ІІ. Повторення  вивченого матеріалу

  1.  Усний рахунок
  2.  Порахуйте до 10
  3.  Від 10 до 1
  4.  Назвіть сусідів числа 6
  5.  Як називаються цифри при додаванні?
  6.  Каліграфічна хвилинка
  7.  Напишіть каліграфічно цифру 5.
  8.  Намалюйте корону найкращій цифрі, вона і буде сьогодні Королевою.
  9.  Математичний диктант

Запишіть числа 6; 3; 5; 9;

  запишіть число, наступне за числом 4;

запишіть число, яке передує числу 7 ;

запишіть «сусідів» числа 9;

назвіть число, яке стоїть між числами 5 і 7 .

  1.  Гра «Засели будиночки»

(На повторення складу чисел 5 і 6).

  1.  Робота з підручником ( с.42, №1)

Фізкультхвилинка «Написання цифр»

  1.  Робота в зошиті (с. 42, №3)
  2.  Запишіть рівностями, скільки всього копійок на кожному малюнку.

2

1

2

1

5

5

5

2

 

ІІІ. Закріплення вивченого матеріалу

  1.  Гра «Прикрась дерево »

- Вже прийшла осінь і в наш шкільний парк. Листя опадають з дерев. І зараз ми розв’яжемо приклади на кленових листочках і дізнаємося з якого дерева кожний листочок . Яка команда швидше і правильно розв’яже приклади стане переможцем.

Пальчикова гімнастика «Підстругуємо олівці»

  1.  Логічна задача (с. 42, №5)
  2.  Робота біля дошки

3 + 2 =            2 + 4 =

3 + 3=             4 + 1 =

  1.  Робота на картках
  2.  Геометричний матеріал «Магічні фігури»

  1.  Розгляньте чотирикутники. На які фігури поділений відрізком кожний чотирикутник?
  2.  Складання прикладів за малюнками     
  3.  А ще в нашому шкільному парку живе білочка.  І ми їй допоможемо дізнатися скільки горішок в кожному кошику.  

3 + 2=  5                  4 + 2 = 6

V. Підсумок уроку. Рефлексія

  1.   Яке число було головним сьогодні на уроці?
  2.  Як називаються числа при додаванні?
  3.   Яке завдання сподобалося найбільше?
  4.   Оцініть свою роботу сонечком.



 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

61804. Григір Тютюнник «Дивак» 31.91 KB
  Мета: ознайомити з життям і творчістю письменника; опрацювати ідейнохудожній зміст твору Дивак зясувати його тематичну спрямованість композицію; розвинути логічне мислення память вміння грамотно надавати відповіді на питання робити висновки коментувати епізоди твору оцінювати поведінку...
61805. Вставні слова (словосполучення, речення), розділові знаки при них 17.17 KB
  Мета: поглибити знання учнів про вставні слова словосполучення речення; розвивати вміння знаходити їх у тексті й доцільно вживати в усному та писемному мовленні; вчити правильно розставляти розділові знаки при вставних конструкціях; розвивати память логічне мислення; виховувати мовну культуру школярів.
61806. Звертання поширені й непоширені. Розділові знаки при звертаннях 18.91 KB
  Мета: поглибити знання учнів про поширені та непоширені звертання; ознайомити з особливостями їх використання в різних стилях і жанрах; закріпити навички вживання розділових знаків при різноманітних звертаннях; розвивати усне й писемне мовлення емоції творчу уяву...
61807. Домовая мышь 1014.59 KB
  Задачи: Образовательные: Формировать у учащихся представления о домовой мыши; Формировать знания о строении домовой мыши; Формировать знания о вреде приносимому человеку от домовой мыши. На доску вывешивается иллюстрация домовой мыши и пишется тема урока.
61808. Do you care about how you look like? 41.78 KB
  Перспективная цель: создание комплекса условий для формирования умений понимать основное содержание облегченных доступных по объему текстов по заданной теме и умений формулировать вопросы по данной теме основываясь на раннее изученных знаниях и умениях...