73377

Я маю багато іграшок

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Повторити вивчений лексичний матеріал, формувати вміння ставити запитання What is this?, давати на нього відповідь; практикувати учнів у вживанні структур I have got a ball. And you? – I have got a ball too. Ознайомити з буквами англійського алфавіту Aa, Bb.

Украинкский

2014-12-15

106.82 KB

0 чел.

 Білозерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15

Відділ освіти

Добропільська міська рада

Тема: Я маю багато іграшок |

 

Урок англійської мови в 1 класі

2014р.

Підготувала та провела

Вчитель англійської мови

Мілейко Олена Валеріївна

 

Тема №2. Мої іграшки (7 годин)

Урок № 10

Тема. Я маю багато іграшок.

Мета. Повторити вивчений лексичний матеріал, формувати вміння ставити запитання What is this?, давати на нього відповідь; практикувати учнів у вживанні структур I have got a ball. And you? – I have got a ball too. Ознайомити з буквами англійського алфавіту Aa, Bb. Формувати вміння розрізняти їх серед інших букв, навчити писати ці букви. Розвивати правильну англійську вимову, увагу, пам'ять, вміння орієнтуватися на сторінці зошита. Виховувати охайність, працелюбність, формувати інтерес до вивчення англійської мови.

Обладнання: кубик із зображенням смайликів, алфавіт, іграшки, роздатковий матеріал, презентація до уроку.

Хід уроку

І. Початок уроку.

Уведення в іншомовну атмосферу.

1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.

Teacher: Good morning, pupils! Nice to meet you!

Pupils: Good morning! Nice to meet you!

Teacher: Сьогодні ми розпочинаємо вивчати нову цікаву тему «Іграшки». Хто любить гратися? А ще сьогоднішній урок дуже важливий тому, що ми починаємо вивчати англійські букви. Ви повинні будете навчитися писати дві перші букви. А за свою наполегливу роботу ви отримаєте приз.

2. Фонетична розминка. (слайд №2)

Teacher: Repeat after me:

This is my father, this is my mother, this is my sister, this is my brother.

(Учні повторюють за вчителем віршик про родину, повторюють два рази.)

3. Мовленнєва зарядка (з використанням кубика):

- How are you?

- I’m fine, thank you. I’m OK, thank you. (I’m so-so, thank you. Im not very well. )

ІІ. Основна частина.

1. Повторення раніше вивчених фраз. (Фронтальна бесіда)

- What’s your name?

- How old are you?

- What’s your mother’s / father’s / granny’s / granddad’s name?

- Have you got an uncle / aunt ?

2. Монологічне мовлення.

- Ваше завдання було принести фото ваших рідних і познайомити нас з ними. (Учні за фотографіями розповідають про свої сімї).

3. Введення нових ЛО. (слайд №3)

(Учитель демонструє слайд презентації, де зображені іграшки, вчить правильно вимовляти нові слова без перекладу).

  1.  This is an apple. (Кілька разів повторити слово)
  2.  This is a ball. / This is a doll. / This is a bird. / This is a dog. / This is a teddy bear. / What’s this?

4. Вироблення вмінь вживати структуру I have got a ball. And you? I have got a ball too. (Учитель показує іграшки, учні по кілька разів повторюють структури). (слайд №4)

5. Вивчення віршика I Have Many Toys”.

             I have a hare, I have a bear.

             My toys are here, my toys are there.

             I have a horse, I have a fox,

             I have a brown cow.

             I have a hen, I have a chick

             And I’m playing now. 

(Протягом віршика демонструються зображення іграшок або самі іграшки).

       6. Фізкультхвилинка.

Виконання пісні з рухами «How old are you

7. Ознайомлення з новими буквами.(слайди № 5-6)

- До вас у гості завітав англійський алфавіт. Він тепер поселиться у вашому класі поряд із українським. Давайте привітаємо його.

- Hello! Nice to meet you!

- Першими у гості попросилися букви Aa, Bb. Знайдіть, де вони розташовані у алфавіті.

8. Робота по підручнику.

- Open your bools at page 23. Look at the letters!

Ми можемо зустріти ці букви у словах an ant, an apple, a ball, a bird.

Подивіться, як пишуться букви. Проведіть пальчиком за стрілочками.

9. Робота в зошитах. РЗ сс.17-18.

Письмо букв за зразком.

ІІІ. Заключна частина.

  1.  Підсумок уроку.

- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось?

- Розкажіть вдома батькам нові фрази, покажіть букви. А ще за добросовісну роботу на уроці ви отримуєте розмальовки з буквами, які ми щойно вивчили. Не забувайте їх носити на кожен урок англійської мови. Вони будуть з радістю зустрічати своїх родичів у алфавіті.

- The lesson is over. Goodbye!


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

18436. Электрические исполнительные механизмы 46.5 KB
  Лекция 20. Электрические исполнительные механизмы. Назначение. Механизмы исполнительные электрические однооборотные постоянной скорости МЭО и МЭОФ предназначены для перемещения регулирующих органов в системах автоматического регулирования технологическими пр
18437. Регулирующие органы 91 KB
  Лекция 21. Регулирующие органы. Регулирующие органы служат для изменения количества вещества или энергии подводимых к объекту регулирования или отводимых от него по определенной программе или поддержание на определенном уровне. Чаще всего с помощью регулирующих
18438. История языка PHP. Установка ПО для работы с PHP 780 KB
  Серверные технологии разработки webсайтов История языка PHP. Установка ПО для работы с PHP. История PHP Язык PHP был разработан как инструмент для решения чисто практических задач. Его создатель Расмус Лердорф хотел знать сколько человек читают его onlineрезюме и написал ...
18439. Конструкции и типы данных PHP 223.5 KB
  Серверные технологии разработки webсайтов Конструкции и типы данных PHP Основной синтаксис Первое что нужно знать относительно синтаксиса PHP – это то как он встраивается в HTMLкод как интерпретатор узнает что это код на языке PHP. В предыдущей лекции мы уже говорили об
18440. Операторы условий и циклов 192 KB
  Серверные технологии разработки webсайтов Операторы условий и циклов Условные операторы Оператор if Это один из самых важных операторов многих языков включая PHP. Он позволяет выполнять фрагменты кода в зависимости от условия. Структуру оператора if можно представит
18441. Функции в PHP 206 KB
  Серверные технологии разработки webсайтов Функции в PHP Функции определяемые пользователем Для чего нужны функции Чтобы ответить на этот вопрос нужно понять что вообще представляют собой функции. В программировании как и в математике функция есть отображение множ...
18442. Работа с массивами в PHP 192.5 KB
  Серверные технологии разработки webсайтов Работа с массивами в PHP Массивы В одной из первых лекций мы рассказывали о том как можно создать массив данных. Напомним что массив можно создать двумя способами: С помощью конструкции array array_name = arraykey1=>value1
18443. Работа со строками в PHP 207 KB
  Серверные технологии разработки webсайтов Работа со строками в PHP Строки Вероятно читатели примерно представляют что такое тип данных строка и как создать переменную такого типа. В одной из первых лекций мы приводили три способа задания строк: с помощью одинарных
18444. Регулярные выражения в PHP 190.5 KB
  Серверные технологии разработки webсайтов Регулярные выражения в PHP Понятие регулярного выражения Регулярное выражение regular expression – это технология которая позволяет задать шаблон и осуществить поиск данных соответствующих этому шаблону в заданном тексте предст