75580

Національні символи. Активізація ЛО теми State Symbols

Конспект урока

Иностранные языки, филология и лингвистика

Обладнання: підручник зображення прапорів англомовних країн: Великобританії США Канади Новозеландії та Австралії; Державний прапор і Герб України запис Гімну України його переклад англійською мовою HO1 Mtch the pirs H02 Mtch the country nd description of its Ntionl flg H03. the oldest flg 6. bluendyellow flg 9...

Украинкский

2015-01-15

60.5 KB

3 чел.

План-конспект уроку з англійської мови для учнів 9-х класів

Урок 39

Тема: Життя суспільства. Люди.

Підтема: Національні символи. Активізація ЛО теми "State Symbols".

Мета: Практикувати учнів у читанні тексту з метою отримання загального уявлення (skimming) та

максимально повного й точного розуміння всієї інформації, що міститься в ньому (scanning).

Підготувати до самостійного усного висловлювання про національні символи України.

Обладнання: підручник, зображення прапорів англомовних країн: Великобританії, США, Канади, Новозеландії та Австралії; Державний прапор і Герб України, запис Гімну України, його переклад

англійською мовою (HO1), "Match the pairs" (H02), "Match the country and description of its National flag"(H03).

Хід уроку

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Aim Warm-up

1. Повідомлення теми та мети уроку.

Т:  The topic of our lesson today is "The National symbols of Ukraine and the English-speaking countries". By the end of the lesson you should be able:

to recognize, understand and use the lexical material about national symbols when reading and doing exercises;

to identify main ideas and details from the text for reading;

to talk about the national symbols of Ukraine and the English-speaking countries.

Warm up 2. Уведення в іншомовну атмосферу.

Знайомство учнів з англійським еквівалентом Державного гімну України.

а) Бесіда з учнями перед прослуховуванням запису.
Т: What is the name of the Ukrainian Anthem?
Do you know in what way you should behave while listening to the A
nthem?

б) Прослуховування фонозапису гімну України.

в) Фонетичне та лексичне опрацювання одного з варіантів перекладу Державного гімну України англійською мовою. (HO1):

Ukraine’s National Anthem

She lives on, our Ukraine, We shall rule, oh youthful brethren,

Her freedom and glory. Our land nothing fearing.

Let us trust that once more fortune Soul and body sacrificing.

May illumine her story. For our cherished freedom,

Like the dew before the sunshine, We shall show we are descendants

Our foes disappearing. of mighty Kozak knights.

T: Ukrainian version was written by Pavlo Chubynskyi in 1863, first published by the Lviv journal "Meta" ("Goal").

It was set to music by the Halycian composer Mykhailo Verbytskyi in the same year.

г) Discussion. Бесіда з учнями.

T: Answer the questions. What is the National Anthem of Ukraine?

Who wrote it?

When did Pavlo Chubynskyi write the National Anthem?

In what Lviv journal was the poem by Pavlo Chubynskyi first published?

Who set the National Anthem to music?

Who was Mykhailo Verbytskyi?

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Vocabulary Practice 1. Активізація лексичного матеріалу теми "The National symbols of Ukraine and the English-Speaking countries".

  1.  Practising pronunciation. Виконання впр. 57а (стор. 55). Read the word-combinations and sentences with the translation.
  2.  Translating. Виконання впр. 576 (стор. 55).

Cover the left side of the exercise and translate into English in 40 seconds.

3) Matching. Перевірка знання лексики. (H02):

Match the pairs.

1. blue-and-yellow

2. background

3. a piece of cloth

4. an ancient symbol

5. the oldest flag

6. the stars and stripes

7. Union Jack

8. a blue-and-yellow flag

9. national attributes

10. an expression of human hopes and ideas

а) стародавній символ

b) національні атрибути

с) найдавнійший прапор

d) фон

є) синьо-жовтий

f) державний прапор Сполученого Кролівства

g) шматок тканини

h) вираження людських надій та ідеа;

і) синьо-жовтий прапор

j) державний прапор США (зірки й смуги)

Key: 1е; 2d; 3g; 4а; 5с; 6j; 7f; 8і; 9b; 10h.

4) Practising vocabulary. Утворення речень з новими ЛО.

Т: Make your own sentences using the words and word-expressions from (H02).

Reading 2. Пред'явлення тексту для читання "What the Flags Say", впр. 51 (стор. 54).

1) Pre-Reading Activities. Етап підготовки до читання тексту.

a) Т: What is a flag?

Why are flags different in different countries?

b) T: Find all the English-speaking countries of the World Map and name them.
What are their official names?

2) While-Reading Activities. Етап читання тексту та виконання вправ під читання.

а) Переглядове читання тексту з метою отримання загального уявлення про зміст (skimming).

Т: Look through the text and try to answer the following questions. Which flag is one of the oldest flags in the world? Which flags have got anything in common?

б) Читання тексту з метою максимального повного й точного розуміння усієї інформації, що в ньому міститься та критичного її осмислення (scanning).

(Н03):

Match the country and description of its National flag.

1. Canada

2. the USA

3. New Zealand

4. Australia

5. the UK

6. Ukraine

  1.  The cloudless blue sky and the golden wheat fields lent their colours to this flag.
  2.  It is one of the oldest flags in the world, which got the name of Union Jack from James
  3.  This flag is called the Stars and Stripes. The stars in the flag represent the number of states making up the country today. Red and white stripes represent the original thirteen states.
  4.  It consists of three vertical stripes and a maple leaf in the middle of the flag.
  5.  It has the British flag in the top left-hand corner and the stars of the Southern Cross in white on a blue field.
  6.  It has the British flag in the top left-hand corner and the stars of the Southern Cross in red on a blue field.

Key: 1d; 2c; 3f; 4e; 5b; 6a.

3) Post-Reading Activities. Контроль розуміння тексту та виконання післятексто-вих комунікативних вправ.

а) Т: Answer the questions.
What is a flag?

What colour is the National Flag of Ukraine?

What is the State Emblem of our country?

Which country has got one of the oldest flags in the world?

Why is the National Flag of Ukraine called Union Jack?

What is the American flag called?

How many states are there in the USA?

Which flag consists of three vertical stripes, two red ones in the right and left and

a white stripe between them, with a maple leaf in the middle of the white stripe?

What is the difference between the New Zealand and Australian flags?

б) Т: Find out in the text English equivalents to the Ukrainian sentences.
Do
 ex. 54, p. 55.

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 

1. Домашнє завдання.

Впр. 54 (стор. 55).

Т: Translate the sentences in written form using the text.

Summarizing 2. Підбиття підсумків уроку. 

T: What have we done today?

Why is it important to everybody to know more about National Flag and State Symbol?

What do they express?

 


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

82985. Первый раз в первый класс! 156 KB
  Цель: знакомство детей с учителем и между собой; развивать речь, внимание, память, наблюдательность, согласованность действий, расширять кругозор; воспитывать любовь к школе, желание учиться. Оборудование: макет школы на доске, карточки – цветы, пазлы с изображением животных, микрофон.
82986. Небезпека від вогню. Причини виникнення пожежі. Ситуаційна гра «Дії під час пожежі» 317 KB
  Мета. З’ясувати причини виникнення пожежі. Продовжувати навчати учнів правил протипожежної безпеки, правильно діяти під час виникнення пожежі та евакуації з приміщення, знаходити зв’язок: причина – наслідок. Розвивати увагу, мислення, зв’язне мовлення. Виховувати повагу до професії пожежника.
82987. Не дикі, але небезпечні 38 KB
  Мета: ознайомити учнів з правилами безпечної поведінки у спілкуванні із свійськими тваринами; формувати відповідальне відношення до особистої безпеки; розвивати у молодших школярів санітарно–гігієнічні навики; виховувати доброзичливе ставлення до тварин.
82988. Додавання і віднімання трицифрових чисел в межах тисячі на основі обчислення виразів 2.49 MB
  Мета: закріпити вміння усного додавання і віднімання трицифрових чисел в межах тисячі на основі обчислення виразів, розв’язування задач, вдосконалювати навички порівняння числових виразів, розв’язування рівнянь на основі взаємозв’язків між компонентами дій, формувати операції аналізу...
82989. Закріплення вимови і написання слів з апострофом. Звуко-буквений аналіз слів з апострофом 152 KB
  Мета: закріпити навички вимови читання та написання слів з апострофом виробляти уміння робити звукобуквений аналіз таких слів поповнювати словниковий запас учнів вчити працювати над прислівями та приказками; розвивати вміння порівнювати пізнавальну активність спостережливість вміння узагальнювати...
82990. Понятие об архитектуре 642.5 KB
  Сформировать представление об архитектуре как об особом виде изобразительного искусства который рассматривается только в связи с другими видами изобразительного искусства. Оборудование и материалы: плакаты и репродукции с изображением видов архитектуры; презентация...
82991. Орієнтація в місті 29.5 KB
  Мета: ознайомити з новою лексикою теми, удосконалювати навички діалогічного мовлення на рівні мікродіалогу з опорою на зразок, удосконалювати навички вживання граматичних структур в усному мовленні; розвивати вміння спілкуватися, здатність мовного самоконтролю; виховувати ввічливість у стосунках із людьми.
82993. Хліб – усьому голова 148.5 KB
  Формувати у дітей розуміння цінності хліба як мірила життя як святині як одного найважливіших харчових продуктів. Виховувати бережливе ставлення до хліба повагу до праці людей що зростили хліб. Ілюстрації книжки рушник виставка зразків хлібо-булочних виробів таблички груп прислівя пісня про хліб...