78566

Правила для учнів

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Обговорення відомих правил для учнів Заходить вчитель треба встать Коли тобі дозволять сядь Сказати хочеш не гукай А тільки руку піднімай. Сьогодні ми продовжимо складати нові правила для учнів запам’ятовувати їх і виконувати. Друге правило для учнів Вчасно йди завжди до школи Та не спізнюйся ніколи.

Украинкский

2015-02-08

128.5 KB

1 чел.

Я і Україна

ТЕМА: Правила для учнів

МЕТА: Обговорити відомі правила для учнів, познайомити з новими, розвивати почуття відповідальності; виховувати у дітей бажання дотримуватись правил для учнів.

ХІД УРОКУ

Добрий день! У добрий час!

Рада, діти, бачити я вас!

Чи почули ви усі дзвінок?

Він покликав на урок!

Кожен з вас приготувався

На перерві постарався

Зараз сядуть всі дівчатка,

А за ними і хлопятка.

I Спостереження за неживою природою

Стан неба

Опади

Вітер

Температура

То який сьогодні день? Прочитайте

 

II Повідомлення теми уроку                                           

Ти живеш у суспільстві людському,

Без людей ти не зміг би прожить.

І хоч правил багато є в ньому,

Ти всі правила мусиш завчить.

  1.  Обговорення відомих правил для учнів

Заходить вчитель - треба встать

Коли тобі дозволять - сядь

Сказати хочеш - не гукай

А тільки руку піднімай.

- Сьогодні ми продовжимо складати нові правила для учнів, запамятовувати їх і виконувати.

III Вивчення нового матеріалу

2. Друге правило для учнів             

Вчасно йди завжди до школи

Та не спізнюйся ніколи.

Вчись раніше пробудитись,

Щоб до школи не спізнитись.

- Чому запізняються учні на урок?

Може є в нашому класі такий Юрко як у вірші

               Юркова біда

Добре б рано-вранці

Стати на зарядку.

Та в Юрковім ранці

Не було порядку.

Ніколи хлопяті

Розімяти плечі…

Зранку він по хаті

Скрізь шукає речі

З-під стола виймає

Зошит він і книжку.

Ручки десь немає…

Ось вона – під ліжком.

Олівець і гумка

Взагалі пропали.

Може, мамі в сумку

Випадково впали?

Бідолаха сісти

Не встига до столу.

Ніколи поїсти-

Бігти час до школи.

Де вже ту зарядку

Ще робити вранці,

Як нема порядку

У Юрковім ранці.

- Чим шкідливе невиконання цього правила?

( Не почуєш що казала вчителька, відволікаєш увагу учнів)

-Що каже  прислівя про запізнення?

( На годину спізнишся- за рік не доженеш)

3. Складання портфеля кросворд

 

        

Загадки

  1.  Кожен ранок йдеш до школи

І в мене складаєш знову

І щоденник, і книжки.

Як ти звеш мене, скажи?         (портфель)

  1.  Бачити – не бачить,

чути – не чує,

всіх научає,

мовчки мудрує.                        (книга)

  1.  Душа оловяна

Шкура деревяна

Доки будеш водити

Буде говорити.                                    (олівець)

  1.  Не вмію читати,

А весь вік пишу.                                (ручка)

  1.  То в клітинку, то в лінійку,

Написати тут зумій-ка,

І намалювати можеш,

Називаюся я…                             (зошит)

  1.  Вона любить прямоту,

І сама пряма,

Зробити рівну риску

Усім допомога.                                  (лінійка)

  1.  Маленька. Сіренька,

по полю скаче,-

проріхи-огріхи зникають одначе. (гумка)

- Коли треба складати портфеля?

- Чи можна класти в нього зайві речі?    

В школу з книжкою ідіть.

Зайві ж речі не беріть.

Ними можна травмувати.

Всім про це потрібно знати.

4. Наступне правило: Уважно слухай вчителя

Слухай вчителя уважно

І веди себе поважно.

Щоб зуміли все зробити

Та все добре зрозуміти.

5. Робота в зошиті с. 3

6. Правильно сиди за партою

7. Робота з підручником с. 9

а) розгляд малюнків;

б) читання тексту.

- Ви впізнали Сашка?

Правильно сиди за партою        

  1.  Фізкультхвилинка

Що ж, мабуть прийшла пора

Всім нам відпочити

Хочу на  фізкультхвилинку

Всіх вас запросити

Встаньте, діти, усміхніться,

Землі нашій поклоніться

За щасливий день вчорашній

І до сонця потягніться

В різні боки нахиліться

Покружляйте, потягніться

Й до роботи знов беріться

-Що роблять діти на перерві?

( підготуватися до наступного уроку, спілкуються. Відпочивають)

На перерві в ігри грайся,

А не бігай, не штовхайся.

Як ведеш себе негоже —

Завжди травма бути може.

По перилах не з'їжджай.

В гру на східцях теж не грай.

Сходи - це вже небезпека,

Й до біди тут недалеко.

  •  Що роблять чергові?
  •  Сьогодні в нас чергова Аня Романюк

Ось послухайте скільки в неї справ.

                 Чергова

Я сьогодні чергова,

В мене дошка – як нова!

На рукаві  - повязка.

Не бігайте, будь ласка!

В тебе парта в пилюзі!

В тебе ноги у грязі!

Ось бачите, повязка.!

Тож не смітіть, будь ласка!

Скільки діла, скільки справ!

Хто це крейду розтоптав?

Хто це кинув папірець?

Хто стругав тут олівець?

Ой, скоріше б вже кінець!

Вдома сяду на стілець –

Кину ранець у куток,

Кину лівий чобіток,

Правий стягне мій дідусь,

Як на ліжко я звалюсь-

І пальта не скину-

Ото вже відпочину!

-Які правила ви почули у вірші?               

В нашій школі — учень ти.

Скрізь дотримуйсь чистоти.

Слідкувати завжди треба,

Щоб порядок був у тебе.

-Чи справляється вона з завданням? А вдома хто за неї робить роботу?

Школа - це твій рідний дім.

Будь господарем у нім.

Парти бережи і стіни,

Скрізь поводь себе відмінно.

IV Закріплення вивченого матеріалу

  1.  Гра Закінчи правило                                       

1. Як прокинувся – вставай, ліні волі….( не давай)

2. І дивись- не барись, а в школу швидко-швидко…( мчись)

3. Квіточку роса умила, а тебе умиє…( мило)

4. В школі, в класі не брудни, сміття бачиш…( підніми)

5. Не носи в кишені жуйки, крейду, яблука і булки, кнопки, цвяхи, сірники, а носи…(носовички)

6.Будь охайним завжди сам, уникай дірок і …(плям)

7. Вдома близьким не груби, менших захищай …( люби)

8.Щоб тобою всі пишались, перехожі озирались, так роби, щоб люди звикли: ти завжди в усьому …( приклад)

  1.  Тести

1. Вибери правильну відповідь

Вибери предмети, які знадобляться на уроках у школі.

а) мобільний телефон, ліхтарик, плеєр;

б) ручка, олівці, підручник;

в) велосипед, самокат.

2. Вибери правильну відповідь

Як правильно повестися, якщо ти запізнився на урок?

а) привітаюсь, вибачусь за запізнення і попрошу дозволу сісти за парту;

б) привітаюсь і непомітно сяду за парту;

в) привітаюсь і попрошу в учнів дозволу сісти за парту;

3. Вибери правильну відповідь

Щоб не заподіяти шкоду друзям та собі на перерві потрібно…

а)знаходитись у класній кімнаті та сидіти за партою;

б) знаходитись в коридорі та брати участь в іграх;

в) підтримувати галас в коридорі

4. Вибери правильну відповідь

У який час ти складаєш свій портфель?

а)вранці коли іду до школи;

б) увечері коли лягаю спати;

в)Після виконання домашніх завдань;

5. Продовж речення

На годину спізнишся – за рік не  

а) зрозумієш;

б) доженеш;

в) виконаєш

6. Вибери правильну відповідь

Зайшовши вранці до класу ти

а) мовчки пройдеш до свого місця;

б) голосно будеш давати свої поради.

в) привітаєшся з усіма;

11. Перевірка тестів                           

V Підсумок уроку

Учітеся, діти любі, читайте, гадайте,

Як та бджілка медок з квітки, розуму збирайте.

Бо в мудрого й на камінні пшениця уродить,

А  дурному не вродить ніщо і в городі.

Бо в мудрого і кропива іде на ужиток,

А в дурного і пшениця обернеться в збиток.

- Вам сподобався наш урок? Що запамятали? Спасибі Вам за роботу.

PAGE  1


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

44738. РАЗВИТИЕ БАНКОВСКИХ ПРОДУКТОВ И УСЛУГ 459 KB
  Изучить основные направления в части оценки состояния номенклатуры и ассортимента продуктов и услуг российских банков, предоставляемых клиентам. Оценить эффективность приоритетов развития и перспектив внедрения новых продуктов и услуг, путей и способов реализации. Разработать рекомендации по внедрению новых продуктов и услуг в банковской среде, предоставляемых клиентам.
44739. Основы психологии и педагогики 615 KB
  Основной целью изучения учебной дисциплины «Основы психологии и педагогики» является формирование у будущих специалистов универсальных психолого-педагогических компетенций, обеспечивающих эффективное решение широкого круга социально-личностных и профессиональных задач в сфере любой профессии.
44740. Горная выработка. Проведение горных выработок 446.5 KB
  Горнодобывающая промышленность является одной из отраслей экономики России, на основе которой развиваются металлургия, химическая промышленность, машиностроение, электродобывающая и другие отрасли.
44741. Минимизация и факторизация булевой функции 896.5 KB
  При переходе от кубической записи булевой функции к функциональной схеме переменные одного куба объединяются знаком конъюнкции, т.е. являются входами одной схемы И, все кубы объединяются друг с другом знаком дизъюнкции
44742. Экранирование магнитного поля 119 KB
  Конструкторно-технологические мероприятия по локализации возможности образования условий возникновения каналов утечки информации за счет побочных электромагнитных излучений и наводок в технических средствах обработки и передачи информации сводятся к рациональным конструкторно-технологическим решениям
44743. Cинус, косинус и тангенс острого угла прямоугольного треугольника 1.24 MB
  Цели урока: Образовательные: Проверить знания умения и навыки учащихся по темам Применение теории подобия треугольников при решении задач и Соотношение между сторонами и углами прямоугольного треугольника.
44744. Cинус, косинус и тангенс острого угла прямоугольного треугольника 10.57 MB
  Тип урока: подготовка к контрольной работе. Вид урока: традиционный Цели урока: Образовательные: Совершенствование навыков решения задач на применение теории подобия треугольников и соотношений между сторонами и углами прямоугольного треугольника; подготовить учащихся к контрольной работе.
44745. Значение синуса, косинуса и тангенса для углов 30, 45 и 60 градусов 3.18 MB
  Тип урока: комбинированный изучение нового материала закрепление изученного Вид урока: традиционный Цели урока: Образовательные: Научить учащихся вычислять значения синуса косинуса и тангенса углов 300 450 и 600; формировать навыки решения прямоугольных треугольников используя синус косинус и тангенс острого угла. Оборудование урока: доска с меловыми записями рабочие тетради учебник Геометрия 79 кл.
44746. Значение синуса, косинуса и тангенса для углов 30, 45 и 60 градусов. Часть 2 9.42 MB
  Формировать мировоззрение (правильные представления), связанное с ролью математики в науке, исследовании закономерностей реального мира, общностью математических абстракций, общностью отражения материального мира в математических понятиях