78587

Як доглядати за кімнатними рослинами?

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета: формувати уявлення про кімнатні рослини, про залежність від їх потреб в освітленні, поливі, освітленні, пересадці. Розвивати практичні уміння і навички доглядати за кімнатними рослинами (розташування в приміщенні, поливі, розпушуванні ґрунту, пересадка, розмноження).

Украинкский

2015-02-08

52.5 KB

0 чел.

Тема: Як доглядати за кімнатними рослинами

Мета: формувати уявлення про кімнатні рослини, про залежність від їх потреб в освітленні, поливі, освітленні, пересадці. Розвивати практичні уміння і навички доглядати за кімнатними рослинами ( розташування в приміщенні, поливі, розпушуванні ґрунту, пересадка, розмноження); Розвиток комунікативних і соціокультурних компетентностей.

Обладнання: комп’ютерна презентація, динамічна таблиця, грунт, дренаж, горщики, лопатки,лійки,малюнки рослин.

Хід уроку

І. Організація класу

ІІ. Актуалізація опорних знань

  •  Яку тему ми з вами вивчаємо?

Складання асоціативного куща.

 Рослини

Жива природа  дерева,

кущі    будова  листяні хвойні

трав’янисті рослини   ліс,

луки,

поле,

кімната

ІІІ.  Оголошення теми і мети уроку

  •  По групуйте малюнки.
  •  Що спільного? (будова)
  •  Чим відрізняються ці рослини? (Місцем проживання)
  •  Отже, яка тема нашого уроку?
  •  Чому ці рослини називаються кімнатними?
  •  Для чого рослини в кімнаті?
  •  Які рослини ростуть у вас вдома?
  •  Що ви про них знаєте?

(інформація дітей)

  •  Як доглядаєте за рослинами?
  •  Які умови потрібні для гарного розвитку й росту рослини в кімнаті?

( схема )

Фізхвилинка

Гра: «Що на що схоже?»

На що схожі листочки бегонії, на що схожий кактус?

Отже, до нас завітав їжачок, бо в нього виникла проблема і він просить допомоги.

Росте велика гарна квітка, але вона почала в’янути, листочки почали крутитися, у чому справа?(залили, засушили, малий горшик)

  •  Що ж робити? ( розсадити)
  •  Що нам потрібно?

( горщик, ґрунт, вода, дренаж)  комп’ютерна презентація (слайд № 1)

Практична робота

Виберіть, приладдя які вам потрібні

Отже, повторіть, як посадити квітку (слайд № 2 )

ІV. Підсумок уроку

Рефлексія.

Закінчіть речення

Цікаво було ___________________

Я узнав _______________________

На якому рівні працювали ________________

З яким настроєм ви працювали_______________


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

3964. Реалізація генератора на основі ПЛІС EPM7128SLC84 фірми Altera 381.5 KB
  Лабораторна робота №6 “Реалізація генератора на основі ПЛІС EPM7128SLC84 фірми Altera” з курсу „Мікропроцесорні та програмні засоби автоматизації” для студентів, які навчаються за напрямом „Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
3965. Основные объекты и действия в испанском языке. Грамматика испанского языка 380.09 KB
  Имя существительное в испанском языке имеет два рода: мужской и женский, и два числа: единственное и множественное. Род существительного в испанском языке может не совпадать с родом соответствующего слова в русском языке (так, например, слово “libro” – мужского рода, а его русский эквивалент «книга» – женского рода).
3966. Пакет Swing компонувальники LayoutManager 379.45 KB
  Лабораторна робота (Пакет Swing – компонувальники (LayoutManager)) Тема роботи: Пакет Swing – компонувальники (LayoutManager). Мета роботи: Дослідити роботу, одного з компонентів пакету Swing, компонувальники (LayoutManager). План ро...
3967. Определение момента инерции маятника Максвелла 379.34 KB
  определить момент инерции маятника экспериментально и сравнить его с теоретическим значением. Установка маятника Максвелла может отличаться от ниже описанной, но принцип работы тот же
3968. МОБІЛЬНІ ГЕНЕТИЧНІ ЕЛЕМЕНТИ ГЕНОМУ ЛЮДИНИ: СТРУКТУРА, РОЗПОДІЛ І ФУНКЦІОНАЛЬНА РОЛЬ 377.25 KB
  Наведено дані про мобільні генетичні елементи (МГЕ) людини, на частку яких припадає майже 45% геному. Поряд із класифікацією і локалізацією МГЕ особливу увагу приділено їхній ролі у функціонуванні геному, зокрема участі у рекомбінаційних процесах, регуляції ак тивності генів та в утворенні нових генів.
3969. Типове положення про службу захисту інформації в автоматизованій системі 375.74 KB
  «Типове положення про службу захисту інформації в автоматизованій системі» Виконала: ст. гр. СН-41 Ковальчук Лариса У загальному випадку «Типове положення про службу захисту інформації (СЗІ) в автоматизованій системі (АС)» складається з таких розділ...
3970. Схемотехніка логічних елементів та їх реалізація на мікропроцесорі 365.86 KB
  Специфіка програмування мікроконтролера PIC16F628. Рішення задач. Створення проекту в MPLAB. Створення проекту в PROTEUS. Схемотехніка логічних елементів та їх реалізація на базі мікропроцесорів. Прості висловлення – логічний елемент (змінна) – входить до складу складного висловлення логічної функції, яка залежить від істинності чи помилковості аргументів.
3971. ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА WEB 2.0 359.9 KB
  ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА WEB 2.0. Що таке Web 2.0 WEB 2.0 – це методика проектування систем, котрі шляхом врахування мережевих взаємодій стають тим краще, чим більше ними користуються. Web 2.0 - не технологія і не особливий ...
3972. АЭРОНАВИГАЦИЯ Методические указания по изучению дисциплины и выполнению контрольных работ 355.61 KB
  Дисциплина «Аэронавигация» является профилирующей, которая определяет уровень профессиональной подготовки студентов специализации «Летная эксплуатация гражданских воздушных судов». Она является основой для изучения других дисциплин, формирующих профессиональную подготовку.