80095

Вис на зігнутих руках. Стрибок у довжину з місця

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Стройові вправи: праворуч ліворуч кругом. Вправи для корекції плоскостопості: Ходьба на носочках; Ходьба на п’ятках; Ходьба на внутрішній стороні стопи; Ходьба на зовнішній стороні стопи. Вправи для відновлення дихання: Очищаюче дихання: зробити повільний повний вдих ненадовго затримати повітря...

Украинкский

2015-02-16

51.5 KB

3 чел.

План уроку в 3-А класі 22.11.13р.

Урок: № 33

Розділ: Гімнастика

Тема:  Вис на зігнутих руках. Стрибок у довжину з місця.

Мета:  формувати у дітей життєво важливі рухові дії ходьби,біг,рухи рук, ніг, тулуба;

            розвивати рухові якості уваги, силу, швидкість, спритність, гнучкість;

            виховувати почуття дружби,колективізму, бажання займатися фізкультурою і           

            спортом;

            вчити дітей приходити на допомогу один одному.

Тип уроку: комбінований

Місце проведення: спортзал

Інвентар та обладнання: перекладена, доріжка здоров’я, м’ячі, обручі, скакалки,кеглі

Тривалість уроку: 40 хв.

                                                                  Хід уроку

Зміст уроку

Дозува-ння

Організаційно- методичні вказівки

І

1

2

3

4

5

6

ІІ

1

2

3

4

5

6

ІІІ

1

2

3

3

Підготовча частина: 10хв.

Шикування, привітання, повідомлення уроку.

Техніка безпеки під час роботи в залі.

Стройові вправи: «праворуч», «ліворуч», «кругом».

Вправи для корекції плоскостопості:

  •  Звичайна ходьба;
  •  Ходьба на носочках;
  •  Ходьба на п’ятках;
  •  Ходьба на внутрішній стороні стопи;
  •  Ходьба на зовнішній стороні стопи.

Комплекс ЗРВ без предметів.

Вправи для відновлення дихання:

  •  Очищаюче дихання:         1) зробити повільний повний вдих, ненадовго затримати повітря;

2)коротким і сильним поштовхом видихуємо через вуста складені трубочкою 2хв. Щоки не надувати.                              

Голосове дихання:

1)зробити повний вдих, затримати дихання;

2)різким зусиллям видихнути через відкритий рот 3-4 рази. Видихати з різким звуком «ха».

1хв.

1хв.

1хв.

2хв.

4хв.

1хв

Фронтальний метод

Звернути увагу на чіткість

Потоковий метод організації діяльності учнів. Темп середній виконувати за командами. Виправляти помилки, порадою, зауваженням, повним виконанням. Сприяти розвитку м’язів стопи.

Вправи проводить черговий учень, і звернути увагу як діти виконують вправи. Підготувати м’язи до подальшої роботи

Кількість повторів 1 – 3 разів

Кількість повторів 3 - 6 разів

Основна частина: 27 хв.

Бігові вправи:

  •  Повільний біг
  •  З виносом прямих ніг
  •  Біг з приставними кроками
  •  Біг з підскоком

Вис на зігнутих руках

Стрибки у довжину з місця

Вправи для очей:

  •  Руки на пояс, повернути голову вправо, подивитися на лікоть правої руки, повернути голову вліво, подивитись на лікоть лівої руки, повернутись у вихідне положення
  •  Підняти очі до гори, виконати ними рухи по колу за годинниковою стрілкою
  •  Закрити повіки. Протягом 30с. проводити їх масаж кінчиками вказівних пальців

Доріжка здоров’я

Естафети з предметами:

«липкий м’яч»;

«кенгуру»

«біг з перешкодою»

«віднеси-принеси»

4хв.

8хв.

7хв.

1хв.

1хв.

6хв.

Потоковий метод організації діяльності учнів. Темп середній, виконувати за командами. Звертати увагу за дистанцією

Робота в групах. Вправа виконується обов’язково з страховкою

Слідкувати за технікою і дистанцією стрибка

Фронтальний метод організації учнів

Вправу повторювати 4-5 разів

Повторити 5-6 разів

Ходіння босоніж по каштановій доріжці

Розвиває швидкість, увагу, координацію рухів, спритність

Заключна частина: 3хв.

Заходи для відновлення сил організму

Підсумок уроку

оцінювання

1хв.

1хв.

1хв.

Вправи активного відпочинку; на увагу, на дихання, на зниження емоційного збудження, на розслаблення.

     


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

66909. ПРИКЛАДНА КРИПТОЛОГІЯ 305.66 KB
  Основою побудування сучасних систем обробки інформації є застосування інформаційних систем(ІС) та інформаційно – телекомунікаційних систем(ІТС). ІС це система, в якій реалізується технологія обробки інформації за допомогою технічних і програмних засобів.
66910. Особливості розвитку української культури в литовсько-руську та польсько-литовську добу (XIV-перша половина XVII ст.) 277 KB
  Більша частина українських земель знаходиласяу складі Литовської та Польської держав. Разом із тим ХІV – ХVІ ст. – це час подальшого формування українського народу, активізація його боротьби проти польсько-литовського панування, поява на історичній арені України такого самобутнього...
66911. Целевой маркетинг 33.83 KB
  Сегментация по географическому признаку разделение рынка на разные географические объекты страны регионы города. Сегментирование по демографическому признаку разделение рынка на потребительские группы на основе демографических переменных: пол возраст размер семьи этапы жизненного цикла семьи род занятий образование уровень дохода...
66912. Статичні члени класу та їх оголошення 48 KB
  Оголошуючи член-даних класу статичним, ми тим самим повідомляємо компілятор про те, що, незалежно від того, скільки обєктів цього класу буде створено, існує тільки одна копія цього static-члена. Іншими словами, static-член розділяється між всіма обєктами класу.
66914. Театр и драматургия средневековья 46.5 KB
  Источником развития средневекового театра стали сельские игрища во время которых выделялись балагуры пересмешники нередко делавшие свое актерство профессией таких людей было принято называть гестрионами. Во Франции их называли жонглеры В России скоморохи...
66915. Правление Петра І 32 KB
  Софья планировала сместить Петра планировался заговор с целью убийства Петра. В этом же году сторонники Петра вместе с ним свергают Софью. 16971698 заграничное путешествие Петра Курляндия Польские земли Немецкие земли Голландия Великобритания на обратном пути в Австрию.
66916. Культура Московской Руси 40 KB
  Большое значение в возвышении Москвы имела удачная политика московских князей по отношению к монголотатарам. С 14 века князья демонстративно подчеркивают роль Москвы как национального лидера в борьбе с врагом. Этот храм должен был стать главной святыней Москвы.
66917. Культура и цивилизация, Теория культурогенеза 36 KB
  Второй подход характеризует цивилизацию как определённую ступень развития культуры. Первым эту точку зрения высказал Шотландский философ 18 века Адам Фергюссон в работе Опыт истории гражданского общества он разделил историю человеческой культуры на 3 стадии: дикость варварство цивилизованность.