80454

Герої мультфільмів. Теперішній тривалий час

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Освітня мета: навчати порівнювати явища іноземної й мови рідної; формувати уявлення про мовну будову англійської мови; поглибити знання учнів про найвідоміші мультфільми світу; формувати усвідомлення важливості оволодіння іноземною мовою і потребою користуватися нею як засобом спілкування.

Украинкский

2015-02-17

1.62 MB

10 чел.

Урок англійської мови

з елементами гри

3 клас

«Герої мультфільмів.

Теперішній тривалий час»


Тема уроку: Герої мультфільмів. Теперішній тривалий час.

Практична мета: 1)організувати тренування лексичного матеріалу на рівні речення;

2) організувати ознайомлення учнів з новими граматичним матеріалом «Теперішній тривалий час» («The Present Continuous Tense»)та усне тренування у вживанні цієї структури в мовленні учнів на рівні фрази та понад фразової єдності.

Освітня мета: навчати порівнювати явища іноземної й мови рідної; формувати уявлення про мовну будову англійської мови; поглибити знання учнів про найвідоміші мультфільми світу; формувати усвідомлення важливості оволодіння іноземною мовою і потребою користуватися нею як засобом спілкування.

Розвиваюча мета: розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію учнів, вміння самостійно й логічно вибудовувати свою думку; розвивати творчу фантазію; формувати здатність до мовного самоконтролю; розвивати довготривалу та оперативну пам'ять.

Виховна мета: виховувати інтерес до вивчення англійської мови, формувати спостережливість, допитливість, прищеплювати повагу до культури і традицій країни, мова якої вивчається.

Засоби навчання: плакат (країна «The Present Continuous Tense»), індивідуальні картки, кубики, таблиці з усними вправами, картки для самостійної роботи.

Література: Програма 2-4 класи; Карпюк О.Д. Англійська мова:Підруч. для 3 кл. загальноосвітніх навчальних закладів. – К.:Навчальна книга, 2005. – 160с.

Хід уроку

  1.  Організація початку уроку
  2.  Постановка завдання, стимулювання інтересу до нього

T.: Well pupils, today we`re going to speak about popular cartoons. Do you like cartoons? And we`ll begin to learn new present tense – The Present Continuous Tense.

  1.  Актуалізація опорних знань
    1.  Фронтальна бесіда
  •  Який час ми вивчали на минулих уроках?
  •  Як перекладається Present Simple?
  •  Коли ми вживаємо Present Simple Tense?
  •  Давайте згадаємо, як утворюється цей час (таблиця на дошці).
  •  Хто пам’ятає вірш про утворення The Present Simple Tense?

Основной глагол бери,

В первой форме напиши.

После he и после she

Букву s всегда пиши.

В отрицании и в вопросе

do  и   does поставить просим,

А глагол ваш смысловой

Ставьте в форме основной.

  1.  Граматична гра “Translator”
  •  Я читаю кожного дня. Вона не читає кожного дня.
  •  Ми граємо кожного дня. Ми граємо кожного дня?
  •  Він співає кожного вечора. Він не співає кожного вечора.
  •  Вони малюють кожної Неділі? Так.
  •  Я слухаю музику після обіду. А ти слухаєш музику після обіду?
  1.  Пред’явлення нової граматичної структури в зв’язному ситуативному контексті з використанням вивченої лексики.
    1.  Казка про теперішній тривалий час.

Як ви вже знаєте, в англійській мові існує не один теперішній час, як в російській чи в українській мовах. Ми з вами вже детально розібрали The Present Simple Tense. А сьогодні познайомимось ще з одним теперішнім часом. Зараз послухайте казку про цей час і подумайте, чим відрізняється він від попереднього.

T.: Now listen to the fairy tale about The Present Continuous Tense.

Д

уже давно в одній країні жив величезний дракон, якого звали Now (Зараз). Країна ця називалась Present Continuous. Було у дракона 3 голови: am, is, are; довгий хвіст ing та дзеркальне брюхо. Коли Now пролітав над землею, в його животі відбивались, як у дзеркалі, всі дії людей і тварин, які вони виконували у момент його польоту. Дракон цей був дуже незвичний, бо кожна його голова мала своїх друзів. Голова am мала лише одного товариша I ; голова is мала трьох друзівHe, She, It , і голова are теж трьохWe, You, They.

Завдяки цьому величезному, але дуже доброму й дружелюбному дракону Now всі мешканці країни Present Continuous стали дуже популярними. Дракон дуже любив пролітати над своєю країною, бо в його животі одразу зявлялися зображення всіх мешканців, які робили щось в даний момент. Тому, згодом, в англійській мові зявився The Present Continuous TenseТеперішній тривалий час на честь цієї країни.


(
Додаток №1)

T.: Ви вже напевно здогадались, що цей час вказує на дію, яка відбувається зараз (now), під час мовлення.

T.: Now look at the blackboard. You can see 3 verbs read, dance, watch cartoons. Let`s make sentences in the Present Continuous tense.

(за допомогою малюнку учні складають речення)

P1: I am reading now.

P2: He is dancing now.                             застосовується «сигнальний» колір!

P3: We are watching cartoons now.

  1.  Пояснення значення й особливостей формування нової граматичної структури.

(кожному учневі роздається індивідуальна картка з поясненням і прикладами вживання теперішнього тривалого часу)

T.: Look at your cards and answer my questions. (учням роздаються індивідуальні таблиці)

                          (Додаток №2)                   

  •  Як перекладається The Present Continuous Tense?
  •  Прочитайте, коли і для чого вживається цей час.
  •  Подивіться на таблицю утворення часу і спробуйте самі сформулювати правило. Що ставиться на перше місце, на друге, на третє… яке слово завершує речення?
  •  Запам’ятайте, що «голови» дракона am, is, are в англійській мові називаються допоміжними дієсловами і ставляться після підмета в стверджувальному реченні.
  •  А як можна назвати «хвостик» дракона? Правильно, це закінчення дієслова, про яке ми не повинні ніколи забувати!
  •  Прочитайте приклади стверджувальних речень. Спробуйте за цими прикладами створити речення із записаних слів на дошці.

I/listen to music; He/cook; They/ ride a bike; She/ sing; We/ read books…

  1.  Усвідомлення учнями нового граматичного матеріалу
    1.  Вправи на впізнання нової граматичної структури.
  2.  Робота за підручником (pp. 88-89)

T.: Listen to the dialogue. If you hear sentences in the Present Continuous Tense show me red card.

T.: Well done. Now act this dialogue in pairs.

  1.  Ex. 3, p. 89.

T.: Look at the ex.3, listen to me and repeat after me. (Звертається увага на правильну вимову закінчення - ing)

  1.  Вправи з різним комунікативним завданням.
  2.  Вправа на підстановку

T.: Look at the pictures. You can see your favourite cartoons! Let`s make up sentences and get to know what they are doing now.

(Додаток №3)

 

 

  1.  Вправа на трансформування

Гра “Who will be the first?”

T.: Look at the poster. There are words in the wrong order. Make up sentences and write them down into you copy-books.

T.: The first row read sentences and the second row translate them. Let`s start!

T.: Excellent!  

                                                                                                        (Додаток №4)

  1.  Тренування вивченого матеріалу
    1.  Самостійне висловлювання учнів на рівні речення з використанням нової ГС в ситуаціях, запропонованих вчителем.

T.: Look at the blackboard and describe the picture. What are they doing now? Be careful! Use the write form of the verb “to be”.

  (Додаток №5)

  1.  Автоматизація дій учнів з новою ГС на рівні понад фразової єдності.

Ігрова ситуація “Interview”.

T.: Now we`re going to give an interview. Imagine I`m a journalist and you`re heroes of your popular cartoons. Answer my questions.

T.: Hello! What`s your name?

P1: Hello. I`m Ariel.  

T.: What cartoon are you from?

P1: I`m from the Mermaid.

T.: Do you have friends?

P1: Yes I do. My best friend is Flounder.

T.: What are they doing now?

P1: He is playing with Sebastian.

  1.  Підбиття підсумків уроку

T.: Well, let`s revise our knowledge. Answer my questions.

-  З яким новим часом ми сьогодні познайомились? Як він називається англійською мовою?

- Яку дію описує The Present Continuous Tense? Як будуємо речення в цьому часі?

- Чим відрізняються теперішні часи: The Present Simple and the Present Continuous?

 - Які назви мультфільмів й героїв англійською мовою ви запам’ятали?

  1.  Оцінювання
  2.  Повідомлення домашнього завдання

вивчити таблицю утворення теперішнього тривалого часу, намалювати улюбленого героя мультфільму й написати що він робить у даний момент.


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

79594. Анализ истории развития вексельного обращения в России 520.5 KB
  Характерным примером последних являются векселя. Безусловность векселя как долгового обязательства строгость и быстрота взыскания по нему послужили основой создания других видов платежей и расчетов банкнот чеков аккредитивов.
79595. РОЗРОБКА АНТИКРИЗОВОЇ ПРОГРАМИ ПІДПРИЄМСТВА 249 KB
  У магістерській роботі розкрита сутність і принципи політики антикризового управління підприємством. Дана класифікація кризових явищ. На прикладі діючого підприємства проведено аналіз господарської діяльності та на основі отриманих даних розроблені та обґрунтовані заходи, необхідні для ефективного виводу підприємства з кризового стану.
79598. ТІКЕЛЕЙ САЛЫҚТАРДЫ ЕСЕПТЕУ МЕХАНИЗМІ ЖӘНЕ ЖЕТІЛДІРУ ЖОЛДАРЫ 60.53 KB
  Тікелей салықтардың фискалдық және реттеушілік қызметін ескере отырып, табысқа салынатын салық ставкалары жоғары болуын ескеру. Салық салу базасының табысқа және мүллікке салынатын салық үлесін қайта қарау кәсіпорын бөлігінің жасырын бизнеске кетпеуін қамсыздандырады.
79599. Комплексный анализ уголовной ответственности за торговлю людьми 146.89 KB
  Социально-правовая характеристика торговли людьми по законодательству России и зарубежных стран. Понятие содержание и история развития законодательства об институте торговли людьми. Ответственность за торговлю людьми в законодательствах зарубежных стран. Проблемы уголовно-правового регулирования и квалификации элементов состава торговли людьми.
79600. Изучение тревожности у детей 6-7 лет средствами игровой терапии 643 KB
  Гипотеза нашего исследования основана на том, что коррекционная работа будет способствовать снижению тревожностей у детей 6-7 лет, Психолог обладает навыками моделирования и подбора специальных коррекционных упражнений, программ по преодолению тревожности, которые могут осуществлять адресную, индивидуальную коррекцию.
79601. ПРАКТИЧЕСКИЕ АСПЕКТЫ ПРИМЕНЕНИЯ ТЕАТРАЛИЗАЦИИ В СОЦИОКУЛЬТУРНОЙ СФЕРЕ (НА ПРИМЕРЕ СОЦИОКУЛЬТУРНОГО PR-ПРОЕКТА «ЭТЮД») 3.8 MB
  Все вышесказанное определило цель нашего дипломного проекта – охарактеризовать театрализацию как технологию связей с общественностью применительно в социокультурной сфере и реализовать социокультурный PR-проект, направленный на социализацию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей...
79602. СОЧЕТАНИЕ ТРАДИЦИОННЫХ И КОМПАРАТИВИСТСКИХ НАЧАЛ В ПРОЦЕССЕ КОНСТИТУЦИОННОГО РАЗВИТИЯ ПОЛИТИЧЕСКОЙ СИСТЕМЫ ЯПОНИИ 108 KB
  В течение длительного исторического периода Япония развивалась, подвергаясь культурному влиянию таких стран-соседей, как Китай и Корея, и поддерживала связи только с этими странами. В XV–XVI вв. в Японию проникли португальские и испанские миссионеры, благодаря которым страна впервые соприкоснулась...