80459

WE ARE AT HOME

Конспект урока

Педагогика и дидактика

It is Sunday today. Mrs. Black usually gets up at 8 o’clock and does the cooking breakfast. Kate does the washing up after breakfast. Then Mr. Black and Kate go shopping. They have a dog. Kate walks the dog every day but she never feeds it. Father does it.

Английский

2015-02-17

60 KB

0 чел.

Тема:  WE ARE AT HOME

Мета:

  •  повторити лексико – граматичний матеріал теми; перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції за темою
  •  розвивати навички усного мовлення, увагу, навички сприйняття на слух
  •  виховувати відповідальність до своїх домашніх обов’язків, ввічливість, культуру мовлення

Обладнання: комп’ютер, продукти харчування, таблиці, презентація, картки

Тип уроку: узагальнюючий

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання

- Good morning, children!

- Good morning, teacher!

2. Уведення в іншомовну атмосферу

- Now look and listen to small dialogue

(учні інсценують діалог)

Mother: Bill, come and do the washing up, please.

Bill: I can’t, Mum. I’m busy. Ask Kate.

Mother: What are you doing?

Bill: I’m fixing a toy car for Tom.

Kate: It’s not fair! You never do the washing up.

Bill: Yes, I do. Sometimes.

Kate: I always do the washing up!

  •  Tell me, please. What does mother ask?

3. Повідомлення теми і мети уроку

- Today we have the last lesson of the theme “I, my family and my friends”. We’ll revise the vocabulary and grammar on the topic “Household Chores”. Listen to the dialogue, play game and we’ll write a test to check your skills.

ІІ. Основна частина уроку

  1.  Повторення лексико – граматичного матеріалу теми
  •  Look at the screen of the TV and say.

(Презентація “Household Chores”)

Say that you are doing it now.

  1.  Контроль читання
  •  Look at your paper and do the first task.

Read the text and put “V” near the Kate’s householding on Sunday.

It is Sunday today. Mrs. Black usually gets up at 8 o’clock and does the cooking breakfast. Kate does the washing up after breakfast. Then Mr. Black and Kate go shopping.

They have a dog. Kate walks the dog every day but she never feeds it. Father does it.

On Sunday Kate tidies up her room, mother does ironing and father fix things. The girl also helps her mother to sweep the floor in the kitchen.

_____  tidy up the room                                  _____ sweep the floor

_____  do the ironing                                      _____ feed the pet

_____ do the washing up                                _____ walk the pet

_____ fix thing                                               _____ go shopping

_____ do the cooking                                     _____ water the plants

  1.  Фізхвилинка

(під англійську пісеньку діти виконують рухи)

  1.  Аудіювання

  •  In your text you read about Kate. On Sundays she always goes shopping. And now listen to the dialogue “In the Shop” and do task 2 in your paper.

Listen to the dialogue and put “+” near the food that Kate buys in the shop.

In the Shop

Kate: Hello

Seller: Hello, Kate. What do you want today?

Kate: I want a bag of rice, please.

Seller: Here you are. Anything else?

Kate: I also want a bottle of oil and a jar of tomatoes, please.

Seller: Sorry, we haven’t got any oil but we have a jar of tomatoes. Here you are. A jar of tomatoes.

Kate: I want a cartoon of apple juice.

Seller: Here you are. A carton of apple juice. Anything else?

Kate: Er… - Well… a bar of chocolate.

Seller: Here you are

Kate: Thanks.

_____ a carton of milk                                         _____ a bag of rice

_____ a bar of chocolate                                      _____ a jar of tomatoes

_____ a carton of juice                                        _____ a bag of potatoes

_____ a pack of eggs                                           _____ a bottle of oil

  1.  Гра «Choice the right food»
  •  Now let’s play game. But at first we must divide into two teams. Our captains are… Come in me.
  •  Kate bought much food in the shop. You can put it in two baskets.
  •  Take a piece of paper….
  •  The first team puts some food that we cannot count. The second team puts some food that we can count.

(Кожен член команди підходить до столу, бере потрібний предмет, називає його англійською мовою  і кладе у свою корзину. По закінченні капітани перевіряють наявність потрібних предметів у корзині за списком).

The list of food

The list of food

name

name

1

banana

sugar

2

orange

tea

3

tomato

salt

4

potato

coffee

5

carrot

oil

6

sweet

milk

7

cucumber

Coca - Cola

8

lemon

rice

9

apple

juice

10

egg

chocolate

11

onion

yoghurt

While our captains check baskets, we are translating the sentences into English. Look at the screen of TV set. Read and translate.

Build your own sentences by the picture.

  1.  Контроль письма.
  •  Do the task number 3 and 4.

Put is or are into the sentences.

  1.  There _____ some flour on the table.           4. There _____some cream in the fridge.
  2.  There _____ some sweets in the kitchen.     5. There  _____ some fish on the plate.     
  3.  There _____ some meet in the fridge. 6. There _____ some sandwiches on the table.

Put some or any into the sentences.

  1.  There is ________ rice.                                    4. There aren’t ______ apples.
  2.  There aren’t __________ oranges.                   5. There is _________ food.
  3.  Is there __________ chicken?                          6. Are there ________ eggs?

ІІІ. Заключна частина

  1.  Домашнє завдання

Написати другові листа про розподіл домашніх обов’язків у твоїй родині з опорою на слова:

help Mum about the house, tidy up the room, do the ironing, go shopping, fix things, feed and walk the pet.

  1.  Підведення підсумків уроку

- Today we revised the vocabulary on the topic “Householding Chores” and practiced this vocabulary in the text, dialogue, structures there is/are.


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

53846. Доба героїчних походів козаків. Петро Конашевич-Сагайдачний 116.5 KB
  Доба героїчних походів козаків. Мета: розглянути напрями морських походів козаків; охарактеризувати діяльність гетьмана П. Актуалізація опорних знань учнів: фронтальна бесіда: Про кого ми вивчаємо у 8класі про козаків; Хто такі козаки Які причини виникнення козацтва З ким воювали козаки поляками турками ІІІ. План Доба героїчних походів козаків.
53847. Козацькому роду нема переводу (конкурс-змагання 2-х команд) 3-і класи 47.5 KB
  Складемо Присягу юних козачат Бути чесним і сміливим Присягаємось Боронити справедливість Присягаємось Цінувати побратимство Присягаємось Шанувати всі народи Присягаємось І плекати рідну мову Присягаємось Щоб козацькому роду не було переводу. Присягаємось на вірність Вітчизні й народу. Присягаємось Присягаємось Присягаємось Журі підводить підсумки.
53848. Сценарій спортивного свята «Козацькому роду нема переводу» 29 KB
  Зал святково прикрашений вишитим рушником короваєм із калиною та барвінкомконкурсними газетами. Ведуча Оголошується перший конкурс: Переправа. Гетьман 2 Конкурс: Гиря. 3 конкурс Інтелектуальний.
53849. Козацька Україна і наш край 360.5 KB
  Мета: повторити і закріпити матеріал теми; ознайомити із подіями що відбувалися на території нашого краю в період козаччини; поглибити знання учнів; розвивати їх память творчу уяву; формувати інтерес до історії; виховувати повагу до славного минулого нашого народу і його захисників любов до рідного краю; підготуватись до тестування з даної теми. В програмі для 5 класу зібрані початкові відомості з найважливіших тем історії України від найдавніших часів до нашого часу. Однією з цих тем є тема нашого уроку що включає такі важливі питання...
53850. Інтелектуальна гра «Козацькими стежками» 42.5 KB
  Дозволяємо і призначаємо організовувати реєстрове військо в числі 20 тис. чоловік.Це військо гетьман і старшина повинні набрати і записати в реєстр,і вони мусять перебувати в маєтках, що містяться у воєводстві Київському,не маючи нічого до воєводств Брацлавського і Чернігівського. А маєтки шляхетські мусять лишатися вільними, і в них реєстрові козаки ніде не повинні лишатись
53851. Виникнення українського козацтва. Запорозька Січ 1.2 MB
  Мета: навчальна ознайомити учнів із виникненням на українських землях козацтва й Запорозької Січі; сформувати уявлення учнів про запорозьких козаків як хоробрих вояківземлеробів; розвивальна розвивати вміння знаходити необхідну інформацію в історичних джерелах; створення атмосфери довіри і відкритості робота з різними аналізаторами; виховна формування позиції взаємодії; виховувати повагу до українських козаків захисників рідної землі. Тип уроку Комбінований Основні дати Кінець ХV століття перші відомості про українських козаків у...
53852. МИ РОДУ КОЗАЦЬКОГО НАЩАДКИ 47 KB
  Гей долиноюгей широкою козаки йдуть Звучить пісня Ой на горі та й женці жнуть. До залу урочисто входять козаки двох куренів команд зі своїми прапорами. Показати хочем нині Як колись в Україні Веселились козаки Наші прадіди й діди. З незапамятних часів в Україні козаки славилися силою та спритністю.
53853. Математика. Теория вероятностей и математическая статистика 2.08 MB
  Вероятность наступления хотя бы одного события. Вероятность события А это число РА которое вводится для количественного описания степени объективной возможности наступления А. В первом случае вероятность каждого из элементарных исходов равна 1 6 а во втором 1 4. В общем случае если число всех элементарных исходов NW равно n то вероятность каждого из них 1 n.