81641

Стосунки зі старшими й молодшими. Образливі слова. Дружба

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета. Довести до дітей значення стосунків і звичок для здоров’я людини. Виховувати шанобливе ставлення до людей різного віку. Обладнання. Зошит, підручник, ілюстрації до казок, кола з паперу червоного, зеленого й жовтого кольорів.

Украинкский

2015-02-21

30.5 KB

0 чел.

Тема. Стосунки зі старшими й молодшими.Образливі слова. Дружба.

Мета. Довести до дітей значення стосунків і звичок для здоров я людини. Виховувати шанобливе ставлення до людей різного віку.

Обладнання. Зошит, підручник, ілюстрації до казок, кола з паперу червоного, зеленого й жовтого кольорів.

Хід уроку

І. Організація класу. Створення емоційного настрою.

Вправа « Добрий настрій.» Взятися за руки та посміхнутися один одному,передати свій добрий настрій.іншому.

II. Повторення вивченого матеріалу.

Дружба- сила

Дружба - клас

Вона завжди

Єднає нас.

Вчитель. Прочитайте,  будь ласка,слова,що записані на дошці.

Як ви їх розумієте? Вони стануть девізом нашого уроку.

III. Повідомлення теми і завдань уроку.

1. Сьогодні ми поговоримо про значення стосунків і звичок для здоров я людини. Виділятимемо важливі для дружби якості.

IV.    Вивчення нового матеріалу.

Вчитель. Кожного дня ви спілкуєтеся з різними людьми.

Це ваші однокласники, знайомі, родичі. Всі ці люди мають різні характери і по-різному ставляться до вас.

Ви завжди повинні  пам ятати  правило: « Стався до людей так,як хочеш, щоб вони ставилися до тебе.»

2. А ви завжди користуєтесь цим правилом?

1.Робота з підручником с.43-44

Читання оповідання: «День народження» та його обговорення за запитаннями:

3. Чому свято в Марини було невеселим?

4. Яких помилок припустилася Марина? (Вона почала розглядати подарунки і не запросила гостей до кімнати).

5. Чому дівчатка образилися на Марину?(Вона сказала щось погане про кожну гостю, ображала і глузувала з дівчаток.)

- Як ви думаєте, чому Марина не запросила на день народження хлопчиків? ( Багато дівчат не дружать з хлопчиками,вважають їх нецікавими,несерйозними...)

- Що би ви зробили на місці Марини?

- Як спілкуються дівчатка й хлопчики у вашому класі?

2. Читання статті с.44-45.

- Чому  хлопчики вважають дівчат нецікавими?

- Чому дівчаткам не цікаво з хлопчиками?

3.Робота в зошиті с.19.

- Склади зі слів речення.і ти дізнаєшся про правила

стосунків між старшими і молодшими школярами.

V. Енергізатор «Місток дружби».(Діти стають парами і з допомогою частин тіла (ру к. ніг. голови) і с творюють «місток дружби» )

VI. Узагальнення і систематизація знань.

На дошці записано визначення поняття «дружба».

Дружба - це коли люди хочуть бути разом,коли вони цікавлять одне одного,довіряють одне одному.

1. Індивідуальна робота.

6. Прочитай список слів,що входять до поняття про дружбу,вибери три найбільш важливі для тебе.

Загальні інтереси,суперечки,довіра,допомога,обожнювання, конфлікти, розуміння,захист.

2.Робота в парі.

- Підберіть якнайбільше іменників до прикметників:

Дружний-

Дружна-

           Дружні-

3.Робота в групах.

І група. Згадати відомі казки,де герої товаришують і цінують дружбу;де не вміють дружити. Як навчити героїв цінувати дружбу?

2 група.  Мультфільми.

3 група. Прочитані твори.

Презентація роботи групи. Зробити висновок: від чого залежить дружба.

4.Гра «Світлофор».

Перелічуйте різні якості,коли називається якість,що сприяє дружбі,учні піднімуть угору коло зеленого кольору,що заважає - червоного,коли нейтральне - жовтого.

Підсумок уроку.

1.Закінчи прислів я.

Дружба-найбільший...(скарб).

Друзі пізнаються...(в біді).

Без вірного друга...(велика туга).

Дружній череді... (вовк не страшний).

2.Вправа «Мікрофон».

- Я довідався/лася:

- уміння дружити відіграє для здоров я важливу роль;

- дружбу можна створювати,зміцнювати,зруйнувати;

- дружба залежить від наших якостей і якостей наших

друзів.


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

60783. Моделирование лица (основы) 60 KB
  На мой взгляд Surfce это один из самых удобных средств для создания более сложных моделей. Конечно же можно будет применить и NURMS если нужна будет более подробная модель но для лица чистого Surfce достаточно но только при высоких знаниях и при имении больших навыков за спиной но это только моё мнение. Я буду объяснять как работать с Surfce по собственному готовому лицу.
60786. Логические операции Boolean. Визуализатор (визуализатор архитектурных проектов) 6.97 MB
  В результате получится пуговица как на рисунке. Откроется меню стандартных примитивов показанное на рисунке справа. Появится меню показанное на рисунке справа. Должно получится примерно так как на рисунке левее.
60787. Лоскутное моделирование в 3d max 343 KB
  При работе с треугольными лоскутами важно помнить что они всегда будут содержать 72 треугольные грани независимо от размеров лоскутной сетки. Эти грани будут увеличиваться при увеличении размера лоскута или сжиматься при его уменьшении.
60788. Интерполяция результатов эксперемента 114.5 KB
  Цель работы: Изучение методов обработки результатов физических экспериментов с применением интерполяции. Получение аналитической функции описывающей закон изменения измеряемой величины.
60789. Дмитро Луценко – поет-лірик, поет-пісняр 84.5 KB
  Особливо мене схвилювали поезії про війну. Я так ніжно кохав свою дорогу матусю Щоразу коли згадую її гірку долю у мене в душі щось перевертається. Того ж вечора були написані слова: Грає море зелене Тихий день догора Дорогими...
60791. Массивы. Ввод и вывод массивов 484.5 KB
  Объявление массива Массив как и любая переменная программы перед использованием должен быть объявлен в разделе объявления переменных. В общем виде инструкция объявления массива выглядит следующим образом...