82188

Професії. Повторення вивчених лексичних одиниць

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета: повторити вивчені лексичні одиниці з теми Професії; тренувати учнів у вживанні лексичних одиниць та структур вчити ставити запитання та давати коротку відповідь на нього; розвивати навички усного та писемного мовлення; розвивати фонематичний слух та правильну артикуляцію звуків...

Украинкский

2015-02-26

196 KB

0 чел.

Конспект уроку англійської мови

в 2 – А класі

Вчитель Одинцова Світлана Володимирівна

Дата 29.11.2013 р.

Тема: Професії

Мета:

  •  повторити вивчені лексичні одиниці з теми «Професії»;
  •  тренувати учнів у вживанні лексичних одиниць та структур  “What is he/she?”, “Hes/Shes  a …”, “Yes, he/she is, No, he/she isn’t”;
  •  вчити ставити запитання та давати коротку відповідь на нього;
  •  розвивати навички усного та писемного мовлення;
  •  розвивати фонематичний слух та правильну артикуляцію звуків;
  •  виховувати інтерес та позитивне ставлення до уроків англійської мови.

Тип уроку: узагальнення та систематизації знань

Обладнання: ноутбук, мультимедійна система, комп’ютери, індивідуальні картки та наліпки для аудіювання, предметні картки, тести, НМК «Family and Friends

Хід уроку

 

  1.  Організаційний момент
  2.  Привітання
  •  Good morning, children!
  •  Good morning teacher!
  •  How are you, children?
  •  We are fine, thank you. And how are you teacher?
  •  I am fine, thank you. Girls, sit down please! Boys, sit down please!
  1.  Введення в іншомовну атмосферу.

T.  … are you sad/ sleepy/ hungry/ angry/ hot/ cold/ scared ?

P.  Yes, I am./ No, I am not.

T.  Children, are you happy?

P.  Yes, I am.

T. So, stand up and sing the song “If you’re happy!” (відео)

  1.  Фонетична розминка.
  •  Перш ніж ми почнемо наш урок нам необхідно підготувати наші язички до важкої праці. Зробити для них зарядку.

Музична фонетична зарядка на відпрацювання звуків англійської мови.

  1.  Повідомлення теми і мети уроку.
  •  Яку тему ми почали вивчати? Сьогодні на уроці ми продовжимо знайомитись з словами назвами професій. Будемо вчитись ставити запитання та давати короткі відповіді на них.
  1.  Основна частина
  2.  Повторення вивчених слів

Гра «Блискавка»

  •  Я вам буду показувати малюнки з зображенням різних професій, а ви повинні мені назвати ці слова англійською мовою швидко наче блискавка.
  •  teacher
  •  pupil
  •  housewife
  •  pilot
  •  fireman
  •  farmer
  •  doctor
  •  policeman
  •  А тепер вам необхідно розподілити ці слова на дві групи Hes, Shes.
  •  Давайте складемо з цими словами речення.
  1.  Фізкультхвилинка “Head and shoulders.” (відео)
  2.  Повторення правила.
  •  Пригадайте, як утворити питальне речення.
  •  Якщо відповідь позитивна, то…
  •  Якщо ми не згодні, то …

Гра «Впізнай предмет» (діти ставлять запитання і відгадують, що сховалось на малюнку)

  1.  Робота на картках (письмово)
  •  Подивіться на завдання, складіть запитання та дайте відповідь на них.

1.

a, teacher, Is, she.

___________________

No, she isn’t.

Yes, she is.

2.

he, pilot, Is, a.

___________________

No, he isn’t.

Yes, he is.

3.

housewife, Is, a, she.

___________________ 

No, she isn’t.

Yes, she is.

4.

Is, policeman, he, a.

___________________

No, he isn’t.

Yes, he is.

5.

pupil, a , he, Is.

___________________

No, he isn’t.

Yes, he is.

6.

doctor, Is, a, she.

___________________

No, she isn’t.

Yes, she is.

  1.  Аудіювання. Listen and number.
  •  Перед вами лежать картки, ви повинні уважно послухати диктора та проставити цифри від 1 до 6 в тому порядку, в якому про них розповідає диктор.

  1.  Читання. Read and translate.
  •  Приклейте наліпки на шаблон по порядку. У вас повинна вийти розповідь про дівчинку на ім’я Міллі. (підручник ст.32)

          

  1.  Перевірка знань та умінь.
  •  Зараз ви виконаєте тести за комп’ютерами і ми зможемо зрозуміти, що ми сьогодні вивчили та які уважні ви були на уроці. Програма “MyTestX”

    

  1.  Заключна частина.
  •  Чому ми навчились сьогодні на уроці?
  •  Що запам’ятали?
  •  Що сподобалось?
  •  Що було важко?
  •  Пісня “Two kind doctor” (підручник ст.30)
  •  So, stand up. Our lesson is over! You may go! Goodbye, children!


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

71175. ЭФФЕКТИВНОСТЬ ПЕДАГОГИЧЕСКИХ ПРИЕМОВ ДЛЯ РАЗВИТИЯ МЕЛКОЙ МОТОРИКИ ДЕТЕЙ СРЕДНЕГО ДОШКОЛЬНОГО ВОЗРАСТА 84.75 KB
  Актуальность исследования. В настоящее время актуальной проблемой становится полноценное развитие детей уже с дошкольного возраста. Немаловажную роль в успешности психофизического и интеллектуального развития ребенка играет сформированная мелкая моторика.
71177. ПЕРСПЕКТИВИ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ СТАЛОГО РОЗВИКУ КРАЇН ЗОНИ ЄВРО 482.9 KB
  У багатьох людей, саме словосполучення «сталий розвиток» викликає багато питань. Дійсно, не можна привести жодного прикладу сталого розвитку як якого-небудь об’єкта. Більш того, немає такого фізичного закону, на якому можна було б побудувати теорію сталого розвитку.
71179. Совершенствование уровня профессиональной культуры как фактора повышения эффективности труда персонала на предприятии ООО «Бауцентр Рус» 95.65 KB
  Многие ученые, философы, психологи, культурологи посвятили свои работы изучению профессиональной культуры. Для определения сущности профессиональной культуры необходимо выявить, что скрывается за общественным явлением.
71180. Раскрытие особенностей производства по делам лиц, обладающих привилегиями и иммунитетом от уголовного преследования в рамках Таможенного союза 119.16 KB
  Иммунитет от уголовного преследования является экстра гарантией неприкосновенности лиц которые являются представителями соответствующих ветвей власти. Такие инструменты законодательного характера направлены на построение эффективно работающей системы уголовного производства.
71181. Организация учета расчетов с работниками по оплате труда ОАО «ПРП-станции» 294.5 KB
  Объект исследования – производственно-ремонтное предприятие, которое является филиалом ОАО «Амурэнерго». Организация оказывает услуги по проведению ремонтов теплоэнергетического оборудования, изготовлению продукции для ремонтных целей в энергосистеме, прочим предприятиям, населению.
71183. Создание базы данных для хранения информации о файловой системе 430.04 KB
  Запустив это приложение без параметров, мы имеем только права на чтение. Т.е. никаких изменений в базе данных мы сделать не можем. Это связано с тем, что при запуске этой сессии мы не передавали никаких учетных данных.