82860

Які бувають рослини

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Ці рослини кольорові Запашні такі чудові. На скільки груп розподілено рослини Назвіть рослини першої групи другої третьої Як можна назвати одним словом березу дуб тополю клен Як можна одним словом назвати смородину калину бузок малину Чим відрізняються кущі від дерев...

Украинкский

2015-03-03

39 KB

2 чел.

Урок природознавства 1 клас

Тема уроку: Які бувають рослини

Мета:   

  •  формувати поняття «дерево», «кущ», «трав’янисті рослини»;
  •  ознайомити з характерними  ознаками кожної групи рослин;
  •  розвивати вміння порівнювати, аналізувати;
  •  виховувати любов до природи;
  •  виховувати почуття краси.

Обладнання: предметні малюнки, відео презентація із зображенням рослин кожної групи.

Хід уроку

  1.  Організаційний момент (ПРЕЗЕНТАЦІЯ)

(Вірш )Ліс           2 слайд

Шумить верхами буйний ліс –

Дуби, берези, буки.

Співає сойка, свище дрізд

І воркотять голубки.

Стрибає білка по верхах,

Дітей зозуля кличе.

Вітрець шепоче в галузках,

В ярку потік мужиче.

Цілує сонечко листки

У ніжній, теплій ласці,

Гриби наділи шапочки

Так само, як у казці.

(Марійка Підгірянка)

IІ.  Хвилинка спостережень.

—  Який зараз місяць?

—  Що ви можете сказати про тривалість дня? ночі?

—  Як змінився колір неба?

— Чи падав дощ?

III.  Актуалізація опорних знань.

  •  Пригадайте і скажіть, що таке природа.
  •  На які дві групи вона поділяється?
  •  Що належить до живої природи?
  •  З яких частин складаються рослини?

ІV. Формування нових знань, умінь, навичок

1. Вступна бесіда  (презентація ЛІС – ЗАГАДКИ)

3 слайд                                                                     4 слайд

Багато рук, нога одна.

(Дерево)

Навесні одягається,

Взимку роздягається.

(Дерево)

5 слайд                                                                      6 слайд

Влітку диво це знайду

В полі, в лісі і в саду.

Ці рослини кольорові

Запашні, такі чудові. (квіти)

Весною зеленіла,

влітку засмагала,

червоне намисто

восени вдягала. (калина)

(На екрані  слайди з видами рослин.)

2.

  •  На скільки груп розподілено рослини?
  •  Назвіть рослини першої групи (другої, третьої)
  •  Як можна назвати одним словом березу, дуб, тополю, клен?
  •  Як можна одним словом назвати смородину, калину, бузок, малину?
  •  Чим відрізняються кущі від дерев?
  •  Як назвати одним словом третю групу рослин?
  •  Чим ця група відрізняється від інших?

V. Робота з підручником. С 46.-47

Накрити зеленим кружечком  - дерево,  червоним – кущ, синім – трави.

VI.Фізхвилинка. (запис)

VIІ. Гра «Найрозумніший»

Учитель показує предметні малюнки, діти повинні назвати групу.

(тополя, клен, подорожник, бузок,смородина…)

VIІІ. Закріплення  вивченого.

У формі тесту (на екрані презентація тесту « Які бувають рослини»)

ІХ. Підсумок уроку.

Про що дізналися на уроці? Чого навчилися?


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

42643. Операції С, їхні пріоритети і використання. Перетворення типів 47.5 KB
  Перетворення типів Ціль роботи: Вивчити основні логічні арифметичні й інші операції С навчитися правильно складати вираження С вивчити пріоритети операцій С навчитися використовувати перетворення типів. варіант арифметична операція арифметична операція логічна операція бітова операція перетворення: явне 20 2b3c 4b1 3c2 =b =10 b^c intchr Программа: Результат: Висновок: я вивчив основні логічні арифметичні й інші операції С навчився правильно складати вираження С вивчив пріоритети операцій С навчися використовувати...
42644. Циклічні алгоритми 26 KB
  Контрольні питання 1 Накреслити схему простого циклу. 2 Що таке тіло циклу Многократно повторяющийся процесс. 3 Для чого потрібна змінна циклу Для того чтобы выполнялся цикл.
42645. Вкладені цикли 42.5 KB
  Визначити які блоки складають тіло циклу що є зміною циклу зовнішнього та внутрішнього. Накреслити схему вкладеного циклу.
42646. Виконання розрахунків у MatСad 113 KB
  Виконання розрахунків у MtСd Мета: набуття навиків вводу і редагування формул використання стандартних функцій засвоєння особливостей застосування локального і глобального операторів присвоювання використання змінних що можуть приймати значення з заданого інтервалу. Обчислити значення виразу з графи 2. Значення змінної обчислити за виразом з графи 2. Обчислити значення функції для двох значень аргументу п і к графи 5 і 6.
42647. Робота з векторами і матрицями в системі MathCad 49.5 KB
  Розвязати систему рівнянь методом зворотної матриці виконати перевірку. Розвязати систему рівнянь за правилами Крамера й з допомогою вирішувального блоку.Розвязати систему рівнянь методом Гауса. Розвязати систему рівнянь методом зворотної матриці виконати перевірку.
42648. Операційна система Windows 3.31 MB
  Закріпити та систематизувати набуті знання, уміння та навички з теми «Операційна система Windows», розвивати логічне мислення, наполегливість, акуратність, виховувати культуру письма, мови, поведінки.
42649. Редактор формул MS Equation Editor 142 KB
  Мета: Опрацювати типові операції по набору формул в редакторі формул Eqution Editor. Вставити обєкт Eqution Editor до документу Word âНатиснути ПКМ на вільній області Панелі меню вибрати пункт Налаштування далі категорію Вставка та команду Редактор формул; далі перетягнути піктограму панель інструментів. В пункті âОпределитьâ меню âРазмерâ задати розмір різних елементів формул згідно з таблицею: Текст Times New Romn Cyr курсив Функція Times New Romn Cyr курсив Змінна Times New Romn Cyr курсив Рядковий грецький Symbol...
42650. Визначення технічних характеристик компютера за допомогою програмних засобів 49.5 KB
  У лівому вибираємо про що б ми хотіли отримати інформацію фрейм виконаний в стилі Провідника а справа отримуємо необхідну нам інформацію про свій комп'ютер. Опція Комп'ютер надає інформацію про версію ОС про те які оновлення стоять так звані сервіспаки і апдейти про версії Internet Explorer'а і DIRECTX і багато що інше. Тут же можна дізнатися інформацію про різні компоненти вашого ПК: тип процесора і системної плати їх характеристики докладна інформація про системну пам'ять відеокарту і інше. Вибравши підопцію можна отримати...
42651. ДОСЛІДЖЕННЯ АРИФМЕТИЧНИХ ТА ЛОГІЧНИХ ОПЕРАЦІЙ 201 KB
  Безпосередня адресація дозволяє занести на адресу призначення константу що безпосередньо вказана в команді наприклад: MOV 100; в акумулятор записується десяткове число 100. Допускається пряма байтова адресація до внутрішніх регістрів RM з номерами 0 127 наприклад MOV 25H ; в акумулятор записується вміст регістра з адресою 25Н. Наприклад передачу даних з регістру RM за номером 44Н в регістр 0Н або R0 можна реалізувати наступними способами: MOV 0H 44H; пряма адресація запис команди займає 3 байти в ROM MOV R0 44H; регістрова...