82920

Визначні місця Лондона

Конспект урока

Педагогика и дидактика

London is the most interesting place in the world. There are about 10 thousand streets in London. About eight million people live in the city. There are a lot of bridges over the Thames. Tower Bridge is the most famous. It is more than 100 years old. From Tower Bridge you can see the Tower of London.

Английский

2015-03-04

69 KB

6 чел.

Конспект уроку

«Визначні місця Лондона»

Підготувала:

вчитель англійської мови

Манявського НВК

Іванішин Оксана  Дмитрівна

Тема:     Визначні місця Лондона.

Мета: -  повторити  вивчений лексичний матеріал, числівники, назви    визначних місць (famous, place of interest, Trafalgar Square, National Gallery, Nelson Column, Piccadilly Circus, Buckingham Palace, Hyde Park, Tower Bridge, Tower of London, St. Pauls Cathedral, Westminster Abby).  

  •  розвивати навички читання, письма, аудіювання, монологічне та діалогічне мовлення. Розвивати пізнавальний інтерес учнів, пам'ять, уяву, вміння працювати в групах.
  •  виховувати бережливе ставлення до пам’яток культури. Підтримувати інтерес до вивчення англійської мови. Формувати естетичні смаки дітей. Виховувати культуру поведінки та спілкування.

Обладнання: підручник, зошит, ТНЗ: мультимедійний проектор, презентаційний матеріал з теми «Лондон».

Tun уроку: урок систематизації знань.

Хід уроку

I. Організаційна частина уроку

1. Привітання

- Good morning, children.

- How are you today?

- I am glad to see you!

2. Повідомлення теми та мети уроку

T: Today we’ll continue to speak about London and places of interest. We are going to develop you reading and writing skills. You’ll watch a computer presentation on the topic. So, let’s start our lesson.
3.
Уведення в іншомовну атмосферу

  1.  Мовна розминка (слова висвітлені на мультимедійній дошці):

Called – називати.

Famous – відомий.

Place of interest – визначне місце.

Column - колона.

Splendid – величний, чудовий.

Royal – королівський.

Church – церква.

To make one’s way to – прямувати.

2. З’єднайте англійські та українські еквіваленти ( на дошці):

  1.  Big Ben                                               a) Сімсот
  2.  Tower Bridge                                      b)Вестмінстерське Абатство
  3.  Seven hundred                                    c) Тауерський міст
  4.  Westminster Abby                              d) Біг Бен
  5.  Two million                                        e) Букінгемський палац
  6.  Buckingham Palace                            f) П’ять тисяч
  7.  Five thousand                                     g) Лондонський Тауер
  8.   The Tower of London                       h) Два мільйони

II. Основна частина уроку  

  1.  Подання діалогу для читання

Ex. 4, (р. 64).  Listen and read.

  1.  Етап підготовки до читання. Учні слухають діалог.
  2.  Етап читання. Учні читають діалог за ролями.
  3.  Етап перевірки розуміння тексту:

Знайти в тексті речення:

  •  Ми у центрі Лондона.
  •  Це національна галерея.
  •  Він є відомою людиною в історії країни.
  •  Дивись, Букінгемський палац перед нами.
  •  Я знаю, це дім королеви.
  1.  Аудіювання
  2.  Учні слухають текст.

London is the most interesting place in the world. There are about 10 thousand streets in London. About eight million people live in the city. There are a lot of  bridges over the Thames. Tower Bridge is the most famous. It is more than 100 years old. From Tower Bridge you can see the Tower of  London.  It is a museum with hundreds of interesting collections in it.

  You can see splendid churches in the city. Westminster Abbey is one of the oldest royal churches. St. Paul’s  Cathedral is wonderful classical church in Britain.

  1.  Учні вставляють пропущені слова ( текст на індивідуальних картках).

  1.  Фізкультхвилинка

  1.  Розвиток навичок письма. Робота в групах
  2.  T: Now open your copybooks and write down the date.

     Look at the blackboard. You must complete the sentences.

London Quiz

1 група:                                                                                      2 група:                                            

  1.  From Tower Bridge you can see…
  2.  St. Paul’s Cathedral
  3.  London Zoo
  4.  The Tower of London

2. The Queen lives in …

a)  the Tower of  London

b) Buckingham Palace

c) Westminster Abbey

3. Westminster Abbey is a famous …

a) museum

b) royal church

c) circus

4. In Regent’s Park there is the biggest … in the world.

a)  metro

b) clock

c) zoo

1. The Tower of London is a … now.

a)  museum

b) gallery

c) church

2. There is …in the centre of London

a) Piccadilly Circus

b) Trafalgar Square

c) Regent’s Park

3. There are … streets in London.

a) six

b) one million

c) ten thousand

4. They change the Guard at…

a) the National Gallery

b) Buckingham Palace

c) Big Ben 

2. Учні зачитують речення.

  1.  Презентація проекту “London’s places of interest”

 T: Now, children, do you like travelling? OK,  let’s make a trip to London. You’ll see this city and its sights. You task is: look at the screen, read and if you have known some  information about this sight tell it.

Учитель представляє учням  презентацію. Під час перегляду учні розповідають про визначні місця.

 III. Заключна частина уроку

Підведення підсумків уроку

  1.  T: Answer the questions:
  •  What is London?
  •  What is the river in London called?
  •  What famous tower clock can we see in London?
  •  Where does the British Queen live?
  •  How many people live in London?
  •  Do you like London?
  1.   Оцінювання.

Домашнє  завдання

І група – вивчити діалог (с. 65).

ІІ група  - читання тексту (с. 65).

    


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

66290. Білки. Ферменти 262 KB
  Мета: вивчити особливості будови білків і умов їх функціонування; розвивати основні поняття теми. Визначити функції білків; їх будову; механізм дії і властивості ферментів.
66291. Різновиди професійної музики 105 KB
  Різновиди професійної музики. Ознайомити учнів з різновидами професійної музики: вокальна та інструментальна професійна музика поняттям цикл інструментальних концертів на прикладі творчості А. Виховувати інтерес до творів італійської інструментальної та вокальної класичної музики...
66293. Нуклеїнові кислоти. Генетичний код. АТФ 91.5 KB
  Мета: поглибити знання про будову властивості та роль ДНК РНК АТФ в житті клітини і організму на прикладі наукових пошуків вчених їх самовідданості виховувати студентів. Обладнання: таблиці ДНК Генетичний код. ДНК дезоксирибонуклеїнова кислота. Самоподвоєння ДНК.
66294. Історія вивчення клітини. Клітинна теорія. Методи цитологічних досліджень. Прокаріоти, еукаріотичення клітини 71.5 KB
  Мета: ознайомити студентів з історією вивчення клітини, методами цитологічних досліджень, сформулювати основні положення клітинної теорії; узагальнити, систематизувати та поглибити знання студентів про будову клітини прокаріот і еукаріот; на прикладі самовідданої праці вчених виховувати студентів.
66295. Поверхневий апарат. Цитоплазма. Цитоскелет. Включення. Органели руху. Немембранні органели 82 KB
  Мета: вивчити хімічний склад мембран, встановити взаємозв’язок між будовою і функціями клітинної мембрани; виходячи з особливостей хімічного складу і будови мембран, визначити застосування їх людиною.
66296. Одномембранні органели 71.5 KB
  Цистерни комплексу Гольджі полярні: до одного полюса підходять пухирці, що відриваються від ЕПС і містять продукти синтезу. З іншого полюса цістерн відокремлюються пухирці, наповнені ферментами та іншими речовинами.
66297. Сьогодні, жінки, Ваше свято 48 KB
  Ти жінка. Жінка чарівне слово Жінка життя прикраса Жінку прославляють знов І не підвладна часу жінка. Жінка кохана й мати Жінка сестра й бабуся Жінка життєве свято Свято що вічно в русі. Жінка це у першу чергу матір.
66298. Міжнародний жіночий день 8 березня 35 KB
  Земля зітхає ледве чутно І прокидається від сну... І березень дарує чудо, Розпочинаючи весну. Це чудо-в усмішках чарівних, У морі квітів навкруги. Ми Вас вітаємо царівни, Найкращі, милі, дорогі! Вальс з квітами.