84375

Г. Скребицький «Їжачок теж прокинувся»

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета: Розвивати і удосконалювати техніку читання. Розвивати творчі та пізнавальні інтереси учнів. Виховувати любов до природи. Обладнання: картини Весна. Малюнки тварин. Картки. Хід уроку: Побажаємо собі успіху. Посміхнемося. Нехай гарний настрій допоможе нам.

Украинкский

2015-03-18

93 KB

1 чел.

Читання 1 клас ( післябукварний  період)

Тема: Г. Скребицький «Їжачок теж прокинувся.»

Мета: Розвивати і удосконалювати техніку читання. Розвивати творчі та пізнавальні  інтереси учнів. Виховувати любов до природи.

Обладнання: картини Весна. Малюнки тварин. Картки.

Хід  уроку:

1)Орг. момент

Побажаємо собі  успіху. Посміхнемося. Нехай гарний настрій  допоможе  нам.

Чистомовка

-ок-ок-ок-розпочався наш урок.

-ен-ен-ен-за викном весняний день.

-ас-ас-ас-у нас дуже гарний клас.

-уть-ут-ут-вирушаємо  ми в путь.

2)Розвиток мовлення

- яка  зараз пора року?

Скласти асоціативний кущ до слова  весна.

Розгляд   картини» Весна»

Складання речень за картиною.

а)На дошці речення  Прийшла весна- поширити речення

3)Повторення вивченого

-з чого складається речення?

- на що ділимо слова?

На дошці склади-ква-річ-ябл-тра-пла-скласти слова які починаються з цих складів

4)Робота над новою темою

-Ми будемо читати оповідання а хто його головний герой во дізнаєтесь коли відгадаєте  завдання. Прочитайте кожну другу букву

У Ъ К Ж Р А Л Ч Н О В К

-хто такий їжачок? Де він живе?

5) Опрцювання тексту

а) читання вчителем

б)самостійне  читання

в)первинне сприймання

-що їжачок робив взимку?

г) читання ланцюжком

д) робота в парах---картка-їжачок поєднати зі схемою

э)робота над текстом-Ситий-Заліз-підібрати слова протилежного значення

;) Робота з карточками   -  =     учитель називає слово з тексту.Учни піднімають картку- який перший звук в слові.

з)Зєднати слова      травичка    зимове

                           лігво             молода

                         листя              старе

6)Творча робота

-чим харчується їжак?(на дошці малюнки: яблуко груша гриб )

Робота в парах. Кожна пара отримує картку- на ній їжак а під ним схема.

Вибрати чим харчується їжак ( з малюнків на дошці) і намалювати.

7) Підсумок  Доповнити речення.

-на уроці ми роздивлялися-

-складали-

-читали-

-для чого ми це робили?


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

62353. ПУТЬ К ИНТОНАЦИОННОМУ ПОНИМАНИЮ МУЗЫКИ 2.86 MB
  Музыка занимает одно из ключевых мест в системе воспитания духовного человека. представляет собой программу по курсу слушания музыки для 14 годов обучения. Они так же синестетичны: острое или мягкое прикосновения штриха плотная или разряженная тяжелая или облегченная фактура высокий...
62355. Требования к уроку русского языка 19.91 KB
  Общедидактические требования к уроку широко освещенные в педагогической литературе получают частно-методическую конкретизацию применительно к урокам рассматриваемой дисциплины. Сам по себе интересный в воспитательном отношении языковой материал не решает воспитательных задач урока...
62356. ТРЕБОВАНИЯ К УРОКУ РУССКОГО ЯЗЫКА В НАЧАЛЬНЫХ КЛАССАХ 33.42 KB
  Целенаправленность чёткость и логика урока Вопросы для анализа самоанализа урока: Какие цели поставлены учителем на уроке Соответствуют ли они теме и требованиям учебной программы Цели сформулированные учителем при подготовке к уроку должны соответствовать теме урока и требованиям учебной программы.
62357. Тренировочные упражнения к уроку русского языка в 11 классе 20.67 KB
  Много ошибок допускается при работе с предложением такого типа: Опровергая общее утверждение 1 приведите хотя бы один довод против. А в варианте 1 ответа предложение определённо-личное то есть подлежащего нет но сказуемое глагол 2ого лица множественного числа косвенно его выражает опровергая приведите довод против.
62358. Робота з природним матеріалом. Флоромозаїка з насіння 1.93 MB
  Мета: дати учням поняття про флоромозаїку; розширити знання про історію виникнення мозаїки; навчити дітей виготовляти композицію з насіння: Квітка осені сприяти розвитку уяви фантазії мислення уваги естетичного смаку образного мислення; мілкої моторики мязів пальців; сприяти вихованню охайності уважності та інтересу до роботи.