84955

Що можна робити з інформацією. Робота у графічному редакторі Paint. Створення килимка для миші

Конспект урока

Информатика, кибернетика и программирование

Формування вміння застосовувати здобуту інформацію; Закріплення навичок роботи з комп’ютером; Розвиток логічного мислення, просторової уяви; Повторення правил поведінки при роботі з комп’ютером; Виховання культури мовлення, інтерес до інформатики...

Украинкский

2015-03-23

354.03 KB

0 чел.

Урок 18

Тема. Що можна робити з інформацією. Робота у графічному редакторі Paint. Створення килимка для миші

Мета. 1. Формування вміння застосовувати здобуту інформацію;

2. Закріплення навичок роботи з комп’ютером;

3. Розвиток логічного мислення, просторової уяви;

4. Повторення правил поведінки при роботі з комп’ютером;

5. Виховання культури мовлення, інтерес до інформатики.

 Обладнання. Комп’ютер, підручник, картки з завданням, аудіозапис.

Хід уроку

І. Організація класу до уроку. Правила безпечної поведінки при роботі з комп’ютером.

ІІ. Перевірка домашнього завдання.

1. Бесіда.

- Хто був у гостях у Ганнусі?

- Про що хотів дізнатися Мудрунчик у дідуся дівчинки?

- Дістаньте із скриньки своєї пам’яті віршики про героїв Шахового королівства.

- Хто керує жителями цієї країни?

- Зачитайте інформацію про шахові фігури з ваших блокнотиків.

ІІІ. Повідомлення теми і мети уроку.

- Сьогодні Мудрунчик знову завітав до нас на урок. Він хоче дізнатися, що йому робити з отриманою інформацією.

ІV. Сприймання та усвідомлення нового матеріалу.

1. Бесіда.

- Діти, а як Мудрунчик отримав інформацію про шахи (На дошці виставляємо картки із словами: “почув”, “побачив” або символами: “вухо”, “очі”).

- Де опинилася інформація? (Голова)

- Що робив гномик, коли повертався додому? (Думав, міркував, його мозок виконував роботу).

- Що зробив Мудрунчик, повернувшись додому? (Записав інформацію в блокнотик).

- Отже, що людина може робити з інформацією? (Почути, побачити, думати, міркувати, записувати, передавати).

ІНФОРМАЦІЯ

СПРИЙМАННЯ

ВИКОРИСТАННЯ

ЗБЕРІГАННЯ

ОБРОБЛЕННЯ

ПЕРЕДАВАННЯ

V. Фізкультхвилинка.

Гра “Котик і Мишка”.

V. Актуалізація опорних знань.

1. Вступна бесіда.

- Миша від котика втекла. Вона трансформувалась в маленьку комп’ютерну мишу і котик вже їй не страшний. Покажіть її.

- Набігавшись, наша миша хоче відпочити. Давайте створимо для неї килимок.

VІ. Робота над новим матеріалом.

1. Робота за підручником (ст. 37 – завдання 1).

2. Практична робота з ком’ютером.

3. Розвиток логічного мислення учнів.

Завдання: З геометричних фігур зробити килимок для улюбленої ляльки.

 

VIІ. Релаксація.

Під мелодію “ПіснеЗнайка” – “Всесвіт” діти відпочивають.

Вправи для очей.

VIIІ. Підсумок уроку.

  1.  Що можна робити з отриманою інформацією? (Сприймати, обробляти, передавати, зберігати, використовувати її).
  2.  Що найбільш зацікавило на уроці?
  3.  Коли відчували труднощі?
  4.  Про що хотіли б дізнатися більше?

Додаток

 

Килимок для миші  Килим


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

18829. КРЕДИТ У РИНКОВІЙ ЕКОНОМІЦІ. Розвиток кредитних відносин у перехідній економіці України 449.52 KB
  Конспект лекцій з дисципліни Гроші та кредит Тема 7 КРЕДИТ У РИНКОВІЙ ЕКОНОМІЦІ 1. Необхідність кредиту 2. Суть кредиту 3. Функції і роль кредиту. 4. Форми та види кредиту 5. Розвиток кредитних відносин у перехідній економіці України. 1. Необхід...
18830. Фінансові посередники грошового ринку 377 KB
  Тема 8 Фінансові посередники грошового ринку. 1. Суть призначення та види фінансового посередництва. 2. Банки як суб’єкти фінансового посередництва. 3. Банківська система: сутність принципи побудови та функції. 4. Небанківські фінансовокредитні установи. ...
18831. Центральні банки. Призначення статус та основи організації ЦБ 675.5 KB
  Тема 9 Центральні банки Призначення статус та основи організації ЦБ Основні напрями діяльності ЦБ Походження та розвиток ЦБ Становлення ЦБ в Україні Головне призначення центрального банку це управління грошовим оборотом з метою забезпеч
18832. Комерційні банки 268 KB
  Тема 10 Комерційні банки. 1. Поняття призначення та класифікація комерційних банків. 2. Походження та розвиток комерційних банків. 3. Основи організації та специфіка діяльності окремих видів комерційних банків. 4. Активні та пасивні операції комерційних банків. 5. Р...
18833. Валютний ринок і валютні системи 552 KB
  Тема 11: Валютний ринок і валютні системи. Сутність валюти та валютних відносин. Конвертованість валюти. Валютний ринок. Види операцій на валютному ринку. Валютний курс. Валютні системи та валютна політика. Платіжний баланс. Світова валютна система ...
18834. Міжнародні валютно-кредитні установи та форми їх співробітництва з Україною 141.5 KB
  ТЕМА 12 : Міжнародні валютнокредитні установи та форми їх співробітництва з Україною МВФ і його діяльність в Україні 2 Світовий банк 3 Регіональні міжнародні кредитнофінансові інституції 4.Європейськийбанк реконструкції та розвитку 5. Банк міжнарод...
18835. Расчет схемы по постоянному току 146.77 KB
  Расчет схемы по постоянному току. Режим работы схемы по постоянному току определяется элементами: RК RЭ EК EЭ и характеристиками транзистора VT. Запишем уравнения Кирхгофа для выходной цепи: Уравнение 1 представляет собой уравнение прямой которую называют наг...
18836. Расчет по переменному току 269.85 KB
  Расчет по переменному току. Принципиальная схема усилителя имеет вид приведенный на Рис. 3.4.. Рис. 3.4 принципиальная схема усилителя с ОБ. Разделительные конденсаторы СР1 и СР2 нужны для того чтобы: 1 источник входного сигнала и нагрузка не изменяли режим работы тр...
18837. Схема с общей базой 164.86 KB
  Схема с общей базой. При проектировании усилителей на биполярных транзисторах входной переход транзистора всегда включают в прямом направлении а выходной в обратном. На Рис. 3.1 приведена схема усилителя на биполярном транзисторе включенном с общей базой ОБ. Рис. 3...