84980

Як людина сприймає інформацію? Робота в графічному редакторі Paint. Робота за допомогою лівої і правої кнопки миші

Конспект урока

Информатика, кибернетика и программирование

Як людина сприймає інформацію Робота в графічному редакторі Pint. Формування навичок роботи з основними компонентами в графічному редакторі Pint. Сьогодні ми з вами ознайомимося з темою Як людина сприймає інформацію та продовжимо роботу в графічному редакторі Pint навчимося малювати бабусин сад. Повторення правил роботи з графічним редактором Pint.

Украинкский

2015-03-23

82.83 KB

0 чел.

Урок 16

Тема. Як людина сприймає інформацію? Робота в графічному редакторі Paint. Робота за допомогою лівої і правої кнопки миші.

Мета. 1. Ознайомлення з темою “Як людина сприймає інформацію”?

 2. Формування навичок роботи з основними компонентами в графічному редакторі Paint;

3. Розвиток логічного мислення;

4. Виховання почуття гармонії та естетичного смаку учнів.

Обладнання. ПК із завантаженим графічним редактором, роздатковий матеріал.

Хід уроку

І. Організаційний момент.

1. Перевірка обладнання

2. Повторення техніки безпеки у комп’ютерному класі.

ІІ. Повідомлення теми, мети і завдань уроку.

Сьогодні ми з вами ознайомимося з темою “Як людина сприймає інформацію?” та продовжимо роботу в графічному редакторі Paint, навчимося малювати бабусин сад.

ІІІ. Актуалізація опорних знань.

  1.  Яку програму ми використовуємо для створення зображень?
  2.  Як вона називається?
  3.   Назвіть основні інструменти, які ви використаєте при роботі в цій програмі (олівець, пензлик, гумка).

ІV. Вивчення нового матеріалу.

1. Як людина сприймає інформацію? Відповідь на це запитання нам допоможе знайти підручник (ст.32).

Читання статті підручника.

    

Що ми можемо сприйняти за допомогою очей, носа, язика, вух і шкіри?

2. Ознайомлення з роботою лівої та правої кнопки миші. (Підручник ст.33).

Фізкультурна хвилинка.

Швидко встали, вгору підтяглись.

Руки опустили. Подивились вниз.

Посміхнулись весело, носик свій дістали.

Знову підтягнулися, і рівненько стали.

V. Осмислення послідовності застосування способів виконання дій.

1. Робота з роздатковим матеріалом.

2. Послідовність виконання малюнка.

а. Малювання дерев.

б. Малювання плодів.

в. Малювання кущів.

г. Малювання ягідок.

VI. Самостійне виконання учнями завдань під контролем вчителя та його допомогою.

1. Повторення техніки безпеки при роботі з комп’ютером.

На якій відстані від екрана монітору потрібно сидіти?

Правила користування мишкою.

  1.  Робота за комп’ютером.

Повторення правил роботи з графічним редактором Paint.

Учні під керівництвом учителя працюють за комп’ютером 10 хвилин.

Фізкультурна хвилинка.

Вправи для очей.

VІI. Логічна сторінка “Для розумників і розумниць”.

Завдання для розумників і розумниць (підручник, ст.33).

  1.  Розгадування кросворду.
  2.  Відгадай слова.

VII. Підсумок уроку.

  1.  Що найбільше запам’яталося на уроці?
  2.  Що сподобалося?
  3.  Які переваги роботи в графічному редакторі Paint?
  4.  Які недоліки?


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

56168. О СПОРТ! ТЫ – МИР! 55.5 KB
  Украинский флаг гимн Украины флагшток секундомер мячи скакалки свисток. А сейчас возьмем мы в руки мяч Мастерство оценим передач. Мяч капитану. У капитана в руках мяч.
56169. ТАТО, МАМА, Я – СПОРТИВНА СІМ’Я 42 KB
  Доброго дня, шановні друзі. Сьогодні у нас за планом мали відбутися спортивні змагання. Але учасники змагань потрапили в невелику халепу. Вони зненацька опинилися на безлюдному острові. І тепер їм доведеться пройти випробування, щоб повернутися назад у нашу школу.
56170. Тато, мама і я – спортивна сімя 40 KB
  Мета: розвивати руховий апарат, фізичні уміння на навички учнів, удосконалювати уміння і навички основних рухових елементів; зміцнювати здоров’я; виховувати любов до фізкультури та спорту, почуття дружби, колективізму...
56171. ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я ТА СПОРТУ 88 KB
  Наша мета визначити яка спеціальність вище швидше й сильніше. 1 ведучий: Спортом займатися –- здоров’я набиратися. Спорт помічник Спорт здоровя Спорт-гра Всім учасникам фізкульт УРА 2 ведучий: Усіх вас любимо й Усіх поважаємо На свято сьогодні Ми всіх запрошуємо Удачі успіхів веселощів бажаємо.
56172. Sport. My favourite sport 455 KB
  Objectives: - 1) To practice words and word combinations in pls’ speech; to practise and check pls’ skills of listening comprehension for specific information; to practice pls’ reading skills for getting useful information...
56173. SPORTS EVENTS IN THE WORLD. СПОРТИВНІ ПОДІЇ В СВІТІ 227.5 KB
  Dear pupils! Imagine you are in the picture exhibition. Look at the pictures attentively. What association do these pictures arouse in your mind? What can you see in these symbols? Explain your opinion.
56174. Sport. Dangerous Sport 278 KB
  Sport is probably as old as the humanity itself. It has been developing with the developing and growth of the mankind. All over the world people of different ages are very fond of sports and games. Sport not only helps people to become strong and to develop physically but also makes them more organized and better disciplined in their daily activities.
56175. Значение занятий спортом для физического развития 1.61 MB
  Цель: продолжить знакомство с видами спорта; познакомить учащихся с системой закаливания показать значение утренней зарядки; прививать интерес к занятиям физкультурой и спортом.
56176. Впровадження комп′ютерно-орієнтованих методів навчання, спрямованих на розвиток всебічно розвиненої особистості молодшого школяра 561.5 KB
  МЕТА: провести спортивні змагання у рамках проекту «Здоровеньку були!»; продовжити роботу з популяризації здорового способу життя серед учнів 2 А класу та їхніх батьків; розвивати у дітей навички командної роботи на єдиний результат;