86339

Щасливого Різдва!

Лекция

Педагогика и дидактика

Активізувати навички вживання лексичних одиниць з теми « Свята» та «Кольори», закріпити вживання ЛО в усному мовленні; Практикувати вживання прийменники місця (on, in, under); Формувати та розвивати навички аудіювання...

Украинкский

2015-04-05

1.14 MB

0 чел.

 З А Т В Е Р Д Ж У Ю :                                                               П О Г  О Д Ж Е Н О:

 ___________________                                                             __________________

          Учитель                                                                              Керівник практики      

ПЛАН-КОНСПЕКТ ЗАЛІКОВОГО  УРОКУ

студентки - практиканта  Білик Ірини Василівни

IV курсу групи   ПОДО - 44

з англійської мови

у   2  класі Лозинської ЗОШ III ступенів

Дата проведення уроку:  27 січня 2015

1.Тема уроку. Щасливого Різдва!

2.Мета уроку. Активізувати навички вживання лексичних одиниць з теми « Свята» та «Кольори», закріпити  вживання ЛО в усному мовленні;Практикувати вживання прийменники місця (on, in, under);Формувати та розвивати навички аудіювання;Ознайомити з формою побажань “Merry Christmas”;Розвивати зорову пам'ять, мимовільну увагу; Розвивати творчі здібності учнів та пізнавальний інтерес.Виховувати любов до родини та повагу до сімейних традицій.

3.Обладнання уроку: комп’ютер, записи пісень, мультимедійний проектор,малюнки, ялинка, новорічні прикраси, роздатковий матеріал для самостійної роботи учнів НО4 та для роботи в групах HO1, НО2, НО3.

4.Тип уроку: комбінований.

5.План уроку та дозування часу

6. Використана методична та навчальна література:

           Оксана Карп’юк «English 2» 2013р.,

                                                    Хід уроку

І. Вступна частина

Greeting 

T: Stand up, please! Good morning!

Ps: Good morning!

T: How are you?

Ps: Fine, thank you.

T: Sit down, please.

Warming up

How are you today the song (учні співають пісню і виконують дії)

What season is it now? – It is winter.

Гра з мячем – “What is the weather in winter?”

ІІ. Основна частина

Aim  

T: Today we shall speak about winter holidays such as New Year and Christmas. Сьогодні ми з вами поговоримо про зимові свята такі, як Новий Рік та Різдво. You shall play games and do different interesting tasks during the lesson. На уроці ви будете грати в ігри і виконувати різні цікаві завдання. Lets start our lesson!

Check on Homework

T: Lets check up your homework - the poem about confetti (Декілька учнів розповідають вірш)

Snow in the window

Much confetti

Bright, blue, red and yellow

Lights on the tree.

Гра з м’ячем «Colours»

Учні стають в коло, учитель в середині. Вчитель називає колір українською мовою, а учень має відповісти англійською. Якщо учень не знає відповідь або каже неправильний колір, учні хором називають правильну відповідь, потім цей учень сідає на місце. Гра продовжується.

T: Now tell me please - What is your favourite colour?

Метод мікрофон «What is your favourite colour?»

T: Символ Різдва - прикрашена різдвяна ялинка Новий рік і Різдво - це веселий час, коли люди ходять один до одного в гості.. На головній площі в Англії стоїть Різдвяна ялинка. Санта Клаус, який дуже схожий на нашого Діда Мороза, вітає всіх дітей. «Merry Christmas» Впр.1 стор.61

Поверніться один до одного і привітайтеся «Merry ChristmasThank you, Merry Cristmas »

 Гра «Прикрашаємо ялинку»

T: Сьогодні ми з вами будемо прикрашати ялинку, але спочатку нам потрібно виконати одне завдання.

Клас поділяється на дві команди (the Bells and the Christmas balls). (Вдома учні підготували прикраси на ялинку – дзвіночки  та кульки)

Члени команд ланцюжком виходять до дошки, показують свої іграшки та називають колір, наприклад:

«My bell is red. My Christmas ball is blue…» За кожний правильно названий колір надається одна фішка –сніжинка. Додаткові сніжинки можна надавати командам за охайність та різноманітність використаних кольорів. Перемагає команда, яка отримає більше сніжинок .

 T: Now let’s count our snowflakes and see who is the winner!

 Аудіювання

T: А тепер давайте прикрасимо нашу ялинку вашими іграшками.

Lets decorate our Christmas Tree

  •  hang blue Christmas balls on the Christmas Tree
  •  some yellow bells…

(Вчитель допомагає дітям прикріпити прикраси на ялинку)

 T: Повторення лексики – подивіться на ялинку, чого ще не вистачає на ній?

(учитель показує слайди учням, а учні називають ці слова англійською мовою – повторення лексики)

   Фізкультхвилинка

Jingle Bells (учні співають та виконують рухи під музику)

 Гра « Прийменники місця on, in, under»:

T: - Санта-Клаус підготував подарунки для сімї Білла, але забув, де вони.

Подивіться на малюнок і скажіть, де подарунки для Кейт, Тома, Біла, тата і мами. (Робота в парах)

HO1 

For example:

- Where is а present for Kate?

- It is on the table.

 Письмо

Робота з картками.

Кожена група ученів отримує картку (НО2) і виконує завдання. По закінченні роботи два учні, з кожної команди, виходять до дошки й записують слова, якіс клали. Учитель разлом з іншими учнями перевіряє їх правильність.

НО2

            

Читання

T: Діти подивіться будь – ласка на дівчинку з нашої картки!

() яка вона? Щаслива? What is the English for щаслива? Right you are, happy! Now tell me please, how do we pronounce the last letter in this word? Вчитель нагадує учням, як читається літера y у кінці слова. Учні відповідають, що вона вимовляється, як звук [i]. Потім учитель звертає увагу учнів на літеру Yy і звук [j], що їй відповідає, якщо вона стоїть перед голосною. Учитель читає слова та текст листівки,а учні за ним повторюють. Потім по два-три рази, учні читають слова і листівку. Учитель контролює правильність вимови слів. Ex.4, p.62.

                    

Гра «Склади листівку»

Клас ділиться на 3 групи. Кожна група отримує пазл, який вона має скласти. Це пазл –листівка. Команда повинна прочитати цю листівку і сказати хто і кому її написав.

 

HO3                     Andriy,

                          This present is for you!

                               Open and see.

                           Merry Christmas!

                           Santa Claus

       

       Письмо

Учні отримують картки (НО4) і самостійно письмово виконують завдання. По закінченні роботи той, хто першим упорався, читає доповнений текст. Учитель підходить до кожного й перевіряє правильність написання слів.

НО 4: Complete the sentences./Доповни речення.

see, Christmas, present

Nick,

This _______________is for you!

Open and ____________.

Merry ______________________!

Pam

ІІІ. Заключна частина

Домашнє завдання - підписати вітальну картку

Підсумки уроку, оцінення учнів.


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

33298. Виды налоговых ставок и их применение в налогообложении 21.5 KB
  Виды налоговых ставок и их применение в налогообложении Ставка налога важный элемент налога который определяет величину налога на единицу обложения денежная единица дохода единица земельной площади единица измерения товара и т. Пропорциональные действуют в одинаковом процентном отношении к объекту налога без учета дифференциации его величины например действовавший в СССР до 1 июля 1990 г. Прогрессивные средняя ставка прогрессивного налога повышается по мере возрастания дохода. Регрессивные средняя ставка регрессивного налога...
33299. Права и обязанности налогоплательщиков. И налоговых агентов 25.5 KB
  И налоговых агентов. Права налогоплательщиков и налоговых агентов идентичны. получать от налоговых органов по месту учета бесплатную информацию о действующих налогах и сборах и законодательстве о налогах и сборах; 2. получать от налоговых органов и других уполномоченных государственных органов письменные разъяснения по вопросам применения налогового законодательства; 3.
33300. Права налоговых органов. Обязанности налоговых органов и их должностых лиц 23.5 KB
  Права налоговых органов. Обязанности налоговых органов и их должностых лиц. Организационная сисма управления налогами: 1общее управление – а определение осн. принципов налогообложения; б разработка налог.
33301. Взыскание налогов и сборов налоговыми органами и порядок применения принудительных мер 25 KB
  Налогоплательщик обязан уплачивать законно установленные налоги и сборы а также в случае несвоевременной уплаты налога пеню. Взыскиваемые с налогоплательщика суммы в первую очередь направляются на погашение недоимки по налогам а затем пени. Неисполнение или ненадлежащее исполнение обязанности по уплате налога является основанием для направления налогоплательщику требования об уплате налога. Требование об уплате налога должно быть направлено налогоплательщику не позднее трех месяцев после наступления срока уплаты налога.
33302. Налоговые и таможенные органы РФ как участники налоговых отношений 25 KB
  Налоговые и таможенные органы РФ как участники налоговых отношений Государственная налоговая служба ГНС ведомство трехуровневое. Она состоит из центрального аппарата налоговых инспекций по субъектам Федерации и налоговых инспекций по районам и городам. Налоговые инспекции имеют право: проводить плановые и контрольные проверки на предприятиях в учреждениях организациях не реже одного раза в два года; получать от налогоплательщиков необходимые сведения по вопросам проверок; приостанавливать операции предприятий организаций и...
33303. Виды ответственности за налоговые правонарушения и основные нормы по НК РФ 30.5 KB
  № 9431 О налоговых органах РФ налоговым органам предоставлено право налагать административные штрафы на должностных лиц организаций виновных в непредставлении несвоевременном представлении или представлении по неустановленной форме бухгалтерских отчетов балансов расчетов деклараций и других документов связанных с исчислением и уплатой налогов в бюджет в размере от двух до пяти минимальных размеров оплаты труда на каждого виновного. За те же действия совершенные повторно административный штраф устанавливается в размере от пяти до...
33304. Показатели, характеризующие эффективность работы налоговых органов 25 KB
  Показатели целесообразно разделить на три группы: параметры отражающие степень участия субъекта Российской Федерации в части обеспечения поступлений в федеральный и территориальный бюджеты группа основных показателей; параметры соответствующие результатам непосредственной работы с налогоплательщиками группа дополнительных показателей; показатели отражающие условия работы налоговых органов учитывающие демографический территориальный социальный экономический и другие факторы группа конструктивных уточняющих показателей....
33305. Обжалование актов налоговых органов и действий или бездействия их должностных лиц 28 KB
  В случае обжалования актов налоговых органов действий их должностных лиц в суд по заявлению налогоплательщика плательщика сборов налогового агента исполнение обжалуемых актов совершение обжалуемых действий могут быть приостановлены судом в порядке установленном соответствующим процессуальным законодательством Российской Федерации. В случае обжалования актов налоговых органов действий их должностных лиц в вышестоящий налоговый орган по заявлению налогоплательщика плательщика сборов налогового агента исполнение обжалуемых актов...
33306. Пеня: сферы его применения и порядок расчета суммы платежа по нему с организацией и с банков 27 KB
  Сумма соответствующих пеней уплачивается помимо причитающихся к уплате сумм налога или сбора и независимо от применения других мер обеспечения исполнения обязанности по уплате налога или сбора а также мер ответственности за нарушение законодательства о налогах и сборах. Пеня начисляется за каждый календарный день просрочки исполнения обязанности по уплате налога или сбора начиная со следующего за установленным законодательством о налогах и сборах дня уплаты налога или сбора. Подача заявления о предоставлении отсрочки рассрочки или...