86463

У МЕНЕ Є ДВА ОКА!

Лекция

Педагогика и дидактика

Учитель підводить підсумки контрольної роботи: повідомляє які завдання були виконані успішно а які неправильно пояснює складні моменти відповідає на запитання учнів. Учитель називає перший рядок будьякого вірша чи пісні з вивчених раніше для кожної команди.

Украинкский

2015-04-07

307.39 KB

1 чел.

Unit 6.1 Have Got Two E'

Англійська мова

Дата: «__»______20__

Клас: 2

UNIT 6. I HAVE GOT TWO EYES!

РОЗДІЛ 6. У МЕНЕ Є ДВА ОКА!

Підтема: У мене є нова іграшка.

Мета:

Дидактична: Ознайомити з новими ЛО. Навчати вживати конструкцію «have got». Повторити й закріпити вживання структури «What a nice...!» в усному мовленні. Тренувати пам'ять та увагу.

Розвивальна: Розвивати мислення, мовлення. Розвивати навички письма.

Практична: Закріпити уживання нових ЛО в усному мовленні. Формувати навички діалогічного мовлення. Практикувати у читанні. Тренувати в аудіюванні.

Виховна:Виховувати дбайливе ставлення до речей.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, м'яч, картки для вивчення нових ЛО, ___________________________________________________

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Привітання.

Т: Stand up, please! Good morning!

Ps: Good morning!

T: How are you?

Ps: Fine, thank you.

T: Sit down, please.

Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Сьогодні ми з вами продовжимо говорити про іграшки. Ви вивчите нові слова та вірш, будете інсценувати діалоги та грати в ігри, читати й писати. Lets start our lesson!

Обговорення результатів контрольної роботи.

Учитель підводить підсумки контрольної роботи: повідомляє, які завдання були виконані успішно, а які — неправильно, пояснює складні моменти, відповідає на запитання учнів.

Уведення в іншомовну атмосферу.

Гра «Продовж».

Клас поділяється на дві команди. Учитель називає перший рядок будь-якого вірша чи пісні з вивчених раніше для кожної команди. Учні мають розповісти цей вірш чи проспівати пісню. За кожне правильно виконане завдання надається один бал. Якщо учні однієї команди не можуть пригадати вірш чи пісню, це мають зробити суперники. Перемагає команда, яка отримає більше балів.

Гра з м’ячем.

Учні стають навколо вчителя. Учитель по черзі кидає м’яч кожному з них і ставить запитання, використовуючи модальне дієслово сап. Учні повертають м’яч та відповідають на запитання. Той, хто не зможе правильно відповісти, має розповісти свій улюблений вірш. Наприклад:

Т: Can you swim?

РNo, I cannot.

T: Can you ride a bike?

P2: Yes, I can.

ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Pronunciation l. Тренування у вимові звуків.

Т: Зараз ми з вами потренуємось правильно вимовляти англійські звуки. Давайте повторимо скоромовки, які ми вивчили на попередніх уроках.

Учні разом з учителем повторюють скоромовки по два-три рази.

Т: Давайте вивчимо нову скоромовку: «Clarence the clown cah’t climb the cliffs». Повторюйте за мною. Repeat after me.

Учитель вимовляє по два-три слова скоромовки, учні повторюють. Потім діти разом з учителем вимовляють скоромовку кілька разів.

Подання та відпрацювання нового лексико-граматичного матеріалу, and Grammar

Учитель показує учням картки (HOj) і називає, що на них зображено, учні повторюють слова. Учитель прикріплює картки до дошки.

Гра «Увага!».

Учитель пропонує учням заплющити очі й знімає одну з карток (НО,) з дошки Діти розплющують очі, дивляться на дошку й визначають, якої картки не вистачає. Той, хто першим назвав слово, якого бракує, підходить до дошки і в той ча: як інші учні заплющать очі, знімає іншу картку. Гра триває.

Впр. 1 (c. 84).

Учитель називає слова, що відповідають малюнкам вправи, учні повторюють та вказують на відповідні малюнки. Потім учитель пропонує одному-двом учням називати слова, решта повторює їх та вказує на малюнки вправи.

Впр. 2 (с. 84).

Т: Подивіться на малюнок до вправи. Кого ви бачите? Давайте дізнаємось, про що говорять діти. Послухайте та повторіть. Listen and repeat.

Учитель вимовляє фрази до малюнка вправи. Учні повторюють і перекладають рідною мовою. Учитель звертає увагу на конструкцію have got, пояснює її значення та правила вживання. Потім учні в парах по черзі розігрують сценку. Учитель контролює правильність виконання завдання.

Speaking

Розвиток умінь мовлення. Впр. З (с. 84).

Учитель записує на дошці слова, подані в рамочці у вправі, й розкладає на столі картки (Н02) малюнками донизу. Клас поділяється на дві команди. Члени кожної команди ланцюжком виходять до дошки, беруть по одній картці й розігрують діалоги за прикладом, поданим у вправі, використовуючи слова, записані па дошці. За кожний діалог без помилок надається один бал. Перемагає команда, яка отримає більше балів.

Наприклад, Р1 бере картку із зображенням клоуна, Р2 — із зображенням робота. Рг: I have got a new clown. Look.

P2: Oh, what a funny clown! I have got a new robot. Look.

P : Oh, what a nice robot!...

Фізкультхвилинка.

Учитель доручає одному з учнів провести фізкультхвилинку, розповідаючи одне з римувань за бажанням. Учень вимовляє римування і показує відповідні дії, решта повторює.

Poem 5. Вивчення вірша. Впр. 4 (с. 85).

Учитель читає вірш і пропонує одному з учнів перекласти його рідною мовою. Решта допомагає, якщо необхідно. Потім учитель читає вірш по рядку, учні повторюють по два-три рази. Нарешті діти розповідають вірш повністю.

Reading 6. Навчання читання. Впр. 5 (с. 85).

Перед початком виконання завдання учитель звертає увагу учнів на правила читання буквосполучення all та дієслова have. Учитель читає слова та речення вправи, учні читають за ним і перекладають рідною мовою. Потім діти читають слова й речення вправи самостійно ланцюжком. Учитель контролює правильність вимови слів.

Writing 7. Письмо. Впр. 6 (с. 85).

Учні самостійно письмово виконують завдання. Учитель підходить до кожного та контролює правильність і охайність написання слів.

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1, 2 (с. 64) (усно), 3 (с. 64) (письмово).

Підведення підсумків уроку.

Заключна бесіда з учнями.

Т: Чи сподобався вам урок? Які завдання вам сподобались більше за все? Які завдання були складними? Чого ви сьогодні навчились?


УРОК 49 (2)

Підтема: Моє обличчя.

Мета: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми.

» Ознайомити з новими /10 і закріпити їх уживання в усному мовленні.

Повторити й закріпити вживання конструкції «have/has got» в усному мовленні.

Формувати навички діалогічного та монологічного мовлення.

Навчати читання.

Тренувати в аудіюванні.

Розвивати навички письма.

Тренувати пам'ять та увагу.

Виховувати спостережливість.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, м'яч, картки для вивчення нових Л0 (H0J, для самостійної роботи (Н02), (Н0;

▼ ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Привітання.

Т: Stand up, please! Good morning!

Ps: Good morning!

T: How are you?

Ps: Fine, thank you.

T: Sit down, please.

Повідомлення теми та мети уроку.

I-«ck on rework

Т: Сьогодні на уроці ви вивчите назви частин обличчя та будете вчитись описувати зовнішність. Як і завжди, ви будете грати в ігри, інсценувати діалоги, читати й писати. Lets start our lesson!

Перевірка домашнього завдання.

РЗ, впр. 1 (с. 64).

Учні читають словосполучення. Учитель підходить до кожного й перевіряє правильність виконання вправи в зошитах.

РЗ, впр. 2 (с. 64).

Троє-чегверо учнів ланцюжком розповідають про іграшки за завданням вправи.

РЗ, впр. З (с. 64).

Учитель підходить до кожного учня й перевіряє правильність виконання вправи в зошитах.

•arming up

Уведення в іншомовну атмосферу.

Повторення вірша (впр. 4 (с. 85)).

Учитель розповідає вірш, учні уважно слухають. Потім учитель читає вірш по рядку, учні повторюють. Нарешті клас розповідає весь вірш. Після цього один- два учні самостійно декламують його перед класом.

Гра «Snowball Game».

Перший учень каже, яка іграшка у нього є. Другий повторює речення першого і додає назву своєї іграшки. Третій учень повторює, що сказали двоє перших, і додає назву своєї іграшки, і т. д. Якщо хтось не може повторити всі попередні слова, він має розповісти свій улюблений вірш. Наприклад:

Ру I have got a soldier.

P.;. I have got a soldier and a bike.

P3: I have got a soldier and a bike and a car.

P4: I have got a soldier and a bike and a car and a doll...

unciation

'ce

fccabulary ^•»sentation sc Practice

ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Тренування у вимові звуків.

Т; Зараз ми з вами потренуємось правильно вимовляти англійські звуки. Давайте повторимо скоромовки, які ми вивчили'на попередніх уроках.

Учні разом з учителем повторюють скоромовки по два-три рази.

Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу.

Робота з картками.

Учитель показує картки (НО,) і називає, що на них зображено, учні повторюють слова по два-три рази. Учитель кріпить картки до дошки.

X

но.

X-

  1. Гра «Увага!».

Учитель пропонує учням заплющити очі й знімає одну з карток (ПО,) з дошки.
Діти розплющують очі, дивляться на дошку й визначають, якої картки не виста-
чає. Той, хто першим назвав слово, якого бракує, підходить до дошки і в той час,
як інші учні заплющать очі, знімає іншу картку. Гра триває.

  1. Впр. 1 (с. 86).

Учитель називає слова, що відповідають малюнкам до вправи, учні повторюють
та вказують на відповідні малюнки. Потім учитель пропонує одному-двом учням
називати слова, решта повторює та вказує на малюнки.

  1. Впр. 2 (с. 86).

Т: Подивіться на малюнок до вправи. Кого ви бачите? Давайте дізнаємось, про
що говорять діти. Listen and repeat.

Учитель вимовляє фрази, подані до малюнка вправи. Учні повторюють по два-трн
рази і перекладають рідною мовою. Учитель звертає увагу на конструкцію ha>
got, нагадує її значення та правила вживання. Потім учням пропонується
продовжити речення, подані у вправі. Учитель читає їх (не до кінця), діти
ланцюжком доповнюють. Після цього учні в парах інсценують розмову дітей.
Учитель контролює правильність виконання завдання.

3. Розвиток умінь мовлення.

1) Впр. З (с. 86).

Кожен учень отримує по картці з набору (Н02) і розфарбовує малюнок. Після
цього учні по черзі виходять до дошки й описують свою іграшку за прикладом,
поданим у вправі. Учитель допомагає у разі необхідності.

Т: Colour and say. Розфарбуйте та опишіть.

% X

НО,

Bnp. 4 (c. 87).

Учні ланцюжком описують зображені іграшки за прикладом. Учитель допомагає та стежить за правильністю виконання завдання.

Фізкультхвилинка.

Т: Сьогодні ми вивчимо новий вірш для фізкультхвилинки.

Учитель вимовляє рядки римування та жестами показує, що треба робити. Учні повторюють слова, виконуючи необхідні дії.

A dog can run,

A frog can jump,

A bird can fly,

A chimp can climb,

A fish can swim,

And I can sing.

Навчання читання. Bnp. 5 (c. 87).

Перед початком виконання завдання учитель звертає увагу учнів на буквосполучен- ня ear та звук [іа], що йому відповідає. Учитель читає слова та речення вправи, учні читають за ним і перекладають рідною мовою. Потім діти читають слова й речення вправи самостійно ланцюжком. Учитель контролює правильність вимови слів.

Письмо.

Впр. 6 (с. 87).

Учні самостійно письмово виконують завдання. Учитель підходить до кожного та перевіряє правильність і охайність написання слів.

Робота з картками.

Учні отримують картки (Н03) і самостійно письмово виконують завдання. По закінченні роботи вони ланцюжком читають доповнені речення. Учитель підходить до кожного й перевіряє правильність написання слів.

Fill in./Доповни речення.

one, two

This is Ron. Не has got

nose. He has got

''0=7

ears. He has got

eyes. He has

got

mouth. He has got a nice face.

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1, 2 (с. 65) (усно), 3 (с. 65) (письмово).

Підведення підсумків уроку.

Заключна бесіда з учнями.

Т: Чи сподобався вам урок? Які завдання вам сподобались більше за все? Які завдання були складними? Чого ви сьогодні навчились?

УРОК 50 (3)

Підтема: Розкажи про іграшку.

МЄ,а: й 5SSTW . усному мовленні та ознайом»™ унн*.

з конструкцією «has got по».

Формувати навички діалогічного та монологічного мовлення.

Навчати читання.

Тренувати в аудіюванні.

Продовжувати розвивати навички письма.

Тренувати пам'ять та увагу.

Виховувати спостережливість.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи у групах (Н01), (Н02), для самостійної роботи (НО^).

Г ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

Т: Stand up, please! Good morning!

Ps: Good morning!

T: How are you?

Ps: Fine, thank you.

T: Sit down, please.

Aim

Повідомлення теми та мети уроку.

Check on Homework

Т: Сьогодні на уроці ми з вами продовжимо вчитись описувати іграшки. Як і завжди, ви будете грати в ігри, виконувати різноманітні цікаві завдання, читати й писати. Lets start our lesson!

Перевірка домашнього завдання.

РЗ, впр. 1 (с. 65).

Учні ланцюжком вимовляють речення до малюнка.

РЗ, впр. 2 (с. 65).

Двоє учнів читають слова.

РЗ, впр. З (с. 65).

Учитель підходить до кожного учня й перевіряє правильність і охайність виконання вправи в зошитах.

Warming up 4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Повторення вірша (впр. 4 (с. 85)).

Учні разом з учителем розповідають вірш. Після цього два-три учні самостійно декламують вірш перед класом.

Гра «Назви слова».

Учитель розкладає два набори карток (HOt) на двох партах малюнками донизу. Клас поділяється на дві команди. Члени кожної з них ланцюжком підходять до парт, беруть по одній картці й називають, що на них зображено. За кожне правильно назване слово надається один бал. Перемагає команда, яка отримає більше балів.

-undation ce

mmar *-?>entation arc Practice

leaking

ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

  1.  Тренування у вимові звуків.

Т: Зараз ми з вами потренуємось правильно вимовляти англійські звуки. Давайте повторимо скоромовки, які ми вивчили на попередніх уроках.

Учні разом з учителем повторюють скоромовки по два рази.

  1.  Подання та відпрацювання нового граматичного матеріалу. Впр. 1 (с. 88).

Т: Подивіться на малюнки до вправи. Кого ви бачите? Давайте дізнаємось, про що говорять діти. Listen and repeat.

Учитель читає фрази, подані до малюнків вправи. Учні читають за ним і перекладають рідною мовою. Учитель звертає увагу на конструкцію has got по, пояснює її значення та правила вживання. Потім учні в парах по черзі читають діалог вправи за ролями. Учитель стежить за правильністю вимови слів.

  1.  Розвиток умінь мовлення.
  2. Впр. 2 (с. 88).

а) Один з учнів виходить до дошки. Учитель зав’язує йому очі хустинкою. Діти ланцюжком вимовляють речення за прикладом, поданим у вправі, а учень із зав’язаними очима малює обличчя за їх описом на дошці. Потім учень розв’язує хустинку й дивиться, що він намалював. Після цього інші учні по черзі малюють за описами.

б) Можна провести таку саму гру в командах: два представники від кожної з них малюють із зав’язаними очима на дошці за описами решти учнів. Команді учня, що краще намалював, надається один бал. Перемагає команда, яка отримає більше балів.

  1. Впр. З (с. 89).

Учні ланцюжком складають речення за прикладом, поданим у вправі. Учитель контролює правильність їх граматичної будови.

  1. Гра «Вгадай іграшку».

Учитель прикріплює зображення іграшок (Н02) до дошки. Один з учнів виходить до дошки, загадує іграшку й описує її, не називаючи. Учні відгадують назву іграшки. Той, хто правильно назвав слово, загадує й описує іншу іграшку. Гра триває.

V

■Ж-

Наприклад:

Py It has got a big face. It has got no hair. It has got two eyes and one mouth. It has got two ears.

P2: Is it a teddy bear?

Px: No, it is not.

P3: Is it a robot?

Physical

Activity

Reading

Writing

P,: Yes, it is.

Фізкультхвилинка.

Учитель вимовляє рядки римування (див. урок 49 (2)) та жестами показує, що тр-е- ба робити. Учні повторюють слова, виконуючи необхідні дії.

Навчання читання. Впр. 4 (с. 89).

Перед початком виконання завдання учитель звертає увагу учнів на буквосполуч-:; ня air, ear, еге та звук [еа], що їм відповідає. Учитель читає слова та речення вправа учні читають за ним і перекладають рідною мовою. Потім діти читають слова й речення вправи самостійно ланцюжком. Учитель контролює правильність вимови слів.

Письмо.

Впр. 5 (с. 89).

Учні самостійно письмово виконують завдання. Учитель підходить до кожного ті перевіряє правильність і охайність написання слів.

Робота з картками.

Учні отримують картки (Н03) і самостійно письмово виконують завдання. По закінченні роботи вони ланцюжком читають складені слова. Учитель підходить j■ кожного й перевіряє правильність написання слів.

з: Make up words./Склади слова.

\

\

у e e

ones

a с f e

r a e

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

ork 1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1, 2 (с. 66) (усно), 3 (с. 66) (письмово).

zing 2. Підведення підсумків уроку.

Заключна бесіда з учнями.

Т: Чи сподобався вам урок? Які завдання вам сподобались більше за все? Які завдання були складними? Чого ви сьогодні навчились?

HP

*■ ”ема: Частини тіла.

Мета: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми.

Ознайомити з новими ЛО і закріпити їх уживання в усному мовленні.

Повторити й закріпити вживання конструкції «have/has got (по)» в усному мовленні.

Продовжувати формувати навички монологічного мовлення.

Навчати читання.

Тренувати в аудіюванні.

Розвивати навички письма.

Тренувати пам'ять та увагу.

Виховувати спостережливість, ня: Підручник, робочий зошит, м'яч, картки для вивчення нових ЛО (Н0г), для роботи у групах (Н02), для самостійної роботи (Н03).

ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

Т: Stand up, please! Good morning!

Ps: Good morning!


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

46430. «Сталинская» конституция 1936 г.: структура, особенности, права и обязанности граждан 18.95 KB
  Проект новой Конституции СССР был подготовлен к середине мая 1936 г. конституционной комиссией избранной на VII съезде Советов СССР. Конституция СССР была принята.: 1 СССР все более превращался в мощную промышленную державу утрачивались черты аграрноиндустриального государства; 2 капиталистические черты экономики были заменены социалистическими; 3 социалистическая собственность на орудия и средства производства окончательно утвердилась; 4 исчезли эскплуататорские классы; 5 образовалось колхозное крестьянство; 6 наметилась дальнейшая...
46431. Function words 18.95 KB
  A composite preposition is indivisible both syntactically and semantically, that is, no element of it can be varied, abbreviated, or extended according to the normal rules of syntax. Thus in the composite preposition for the sake of neither the definite article nor the preposition can be replaced by words of similar meaning
46432. Революция 1905-1907 гг. и ее итоги 18.97 KB
  Россия входила в число пяти крупнейших промышленных держав мира но почти все слои русского общества были недовольны своим положением. РОССИЯ В НАЧАЛЕ XX ВЕКА. Россия вошла в XX век огромной страной с почти неисчерпаемыми людскими и природными ресурсами. Россия была многонациональной империей ее населяли люди говорившие на десятках языков исповедовавшие разные веры православие ислам буддизм католицизм язычество принадлежавшие к разным культурам.
46434. Способы заключения договора 15.59 KB
  Способы заключения договора. даты заключения договора. Для факсимильной связи доказательствами будут являться: для оферента оригинал проекта договора его же факсимильный экземпляр с отметкой о его подписании с протоколом разногласий а также факсимильный экземпляр самого протокола с оригинальными своими подписью и печатью причем в протоколе обязательно указывается дата. Для акцептанта факсимильный экземпляр проекта договора с отметкой о его подписании с протоколом разногласий и оригинальными своими...
46435. Conjunctions 15.59 KB
  There re coordinting nd or but s well s bothnd not onlybut lso eitheror neithernor lso furthermore moreover similrly besides nd subordinting conjunctions clssified ccording to the cluses they introduce: object: tht if whether; time fter s s long s s soon s since until till while when; cuse: s becuse for; condition: if on condition provided providing supposing unless; purpose: lest in order tht; mnner: s s if s though sotht suchtht; comprison: s s not sos thn; result: so tht therefore thus...
46436. Разграничение языка и речи. Проблема выделения языка, как научного объекта на теоретическом уровне 15.66 KB
  Разграничение языка и речи. Проблема выделения языка как научного объекта на теоретическом уровне. Разграничение языка и речи. Точки зрения с которых рассматривается язык: язык как универсальное средство общения общественное явление основа национального общественного сознания Разграничение понятий язык и речь впервые в четкой форме было выдвинуто и обосновано швейцарским лингвистом Фердинандом де Соссюром затем понятия эти были глубже разработаны другими учеными в частности академиком Л.
46437. The category of aspect 15.67 KB
  In generl the ctegory of spect shows the wy or mnner in which n ction is performed tht is whether the ction is perfective совершенное imperfective несовершенное momentry мгновенное однократное itertive многократное повторяющееся inchotive зачинательное durtive продолженное длительное etc.In English the ctegory of spect is constituted by the opposition of the continuous spect nd the common spect.The opposition the continuous spect the common spect is ctulized in the following contrsting pirs of forms: Continuous Common...
46438. Оппозитивные группировки лексики в языке: явление синонимии, омонимии и антонимии в языке 15.68 KB
  Синонимия тип семантических отношений языковых единиц заключающийся в полном или частичном совпадении их значений. Синонимия свойственна лексической фразеологической грамматической словообразовательной системам языка. Синонимия отражает в языке свойства объективного мира. Различаются два основных типа синонимии; семантическая идеографическая и стилистическая синонимия выражаемая словами с одинаковой предметной отнесённостью имеющими различную стилистическую характеристику: верить веровать книжн.